služby byly perfektní, vše se na moje zadání uskutečnilo rychle a bez závad
    včetně doručení

• Nemůžu hodnotit ještě je nemám

• Skvělé ceny
    • Výborné akce
    • Perfektní a milá komunikace
    • Matrace je dodána rozložená
    • Delší doba dodání
    • Mohlo by být lépe značené, kam má člověk jet

Ačkoliv jsem na matraci čekala delší dobu, jsem ráda, že jsem počkala. Matrace je skvělá, komunikace obchodu byla výborná, paní při výdeji byla milá a velice ochotná, pomohla nám, když jsme bloudili areálem. Sice převoz rozložené matrace je složitější, ale vše proběhlo v pohodě. Obchod můžu jen doporučit!!

• Obchod kontaktoval kupujici o stavu dodavky zbozi - po naskladneni bude expedovano . Prijmne a vstricne jednani.

• Velká spokojenost.

Spokojenost s objednávkou a rychlým doručením matrací.

• Vlastní doprava, dobrá komunikace

Jednoduše úžasné usínání a vstávání bez bolavých zad.

Děkuji jsem spokojen.

Matrace za fajn cenu, skvělá komunikace, superrychlé dodání!

V pondělí jsem objednal a v úterý jsem měl matraci již v posteli

Tak rychle vyřízenou objednávku jsem asi ještě nezažila. Děkuji

• Doprava včas a v pořádku
    • Po 3 měsících spánku je matrace úžasná

• Komunikace obchodu

• dobrá cena

Rychlé hledání (přehledné), rychlá reakce a dodání.

• Zboží posílají v nepřenosném stavu

Objednávala jsem si matrací s rozměrem 180x200cm. Matrace sice přišla rychle, ale manipulovat s ní bylo dost obtížné, jelikož přišla "roztažená", navíc když jsem ji poté položila na postel, je matrace na délku o 3cm kratší.
    Firma TopTrans, která mi matraci přivezla měla velmi neochotného řidiče. Momentálně jsem v 8. měsíci těhotenství a řidič měl problém mi s matrací pomocí, dal mi ji pouze za vchodové dveře a do 2. patra jsem si musela matraci dosoukat sama, a to vážila 15kg. Za tohle jednání měl řidič drzost říct si o nějaké "peníze navíc".

Reakce obchodu panmatraci.cz

Velice se omlouváme za neochotného řidiče Toptrans. V objednávce máme pouze zboží, žádnou poznámku ohledně výnosu atd jste neuvedla. Velice se omlouváme ale nemohli jsme vědět, že jste v 8. M těhotenství a nemáte zajištěny výnos. Avizo o dodání posíláme 1 den předem.... takže překvapení to nebylo... Navíc spíš je to drzost od manžela, když Vás nechá tahat matraci. Podotýkáme, že avízo o dodání chodí den předem a to jak do emailu, tak i do sms zprávy!
    Ohledně délky. Budeme velice rádi když mám zašlete foto. Hodně často se stává, že ne matrace, nýbrž postel je atypicka a matrace tam nepasuje. Budeme velice vděční za zaslanou fotodokumentaci

• přehledný web

skvělá komunikace s obchodem, rychle dodáno (i ve státní svátek), na matraci se skvěle spí

Rychlé, vstřícné jednání.

Skvělý obchod, příjemné ceny a opravdu milý přístup. Matraci nám doručili během dvou dní. Jsme nadšení.

velmi dobrá komunikace, odborná porada a pomoc