• Zatím objednávka nedorazila, chybí požadované písmenko..

Zboží jsem obdržela po zadání objednávky opravdu rychle

• 4 dny po zaplacení objednávky a stále jsem nedostala ani email.

Vše ok, velký výběr, přijatelné ceny, rychlé doručení.
    Doporučuji!

Dlouhá dodací doba.
    Objednávka z 3.10. dorazila teprve dnes 10.10. Měl to být dárek na sobotní akci 8.10.

• jsem zklamaná

Nabízejí co nemají na skladě

Rychlé doručení, skvělá nabídka, snadný nákup.

• Materiál příjemný (čepička)

• krásné, levné zboží
    • dlouhá dodací lhůta, přestože bylo zboží skladem

• Vyhodu nevidim zadnou.
    • Zbozi uvedené jako skladem ve skutecnosti skladem neni
    • Absolutní nekomunikace ze strany obchodu
    • Zaplacené zbozi nikde
    • Rozhodne nedoporučuji

3.12. jsem objednala dva kusy zbozi, které bylo uvedeno jako skladem, jinak bych pred Vánoci neobjednavala. Platba sla pouze predem. Zbozi jsem tedy zaplatila. Po tydnu zbozi stale nikde. Volala jsem tedy pani. Pani rekla, ze jednu vec z objednavky nema skladem a ze se mi v prubehu dne ozve, jestli zbozi dorazi. Neozvala se. Nereaguje na e-maily, proste ignorance. Jsem neskutecne nastvana. Mely to byt darky pro deti, takze momentalne nemam ani darky, ani penize. Obchod absolutne nedoporučuji.

• Rychlé dodání, krásná panenka ve vlastní papírové dárkové tašce

Tento obchod mě bohužel zklamal. Objednala jsem si komponenty na klip na dudlík, až do platby zboží jsem neměla tušení, kolik stojí doprava, natož možnost si vybrat z různých variant dopravy. Při platbě kartou naskočila částka tuším 94 Kč za dopravu přepravní společností Geis. Ani po týdnu nepřišlo potvrzení o platbě ani samotná zásilka. Obchod na sebe nemá na stránkách jediný kontakt. Obchod jsem kontaktovala přes facebook a čekám, jak se k tomu postaví.

• Komunikace, snaha vyřešit problem
    • Uvádí zboží skladem, ale skladem neni

Zboží uvádějí skladem, ale není tomu tak, je to mylná informace. Již čekám 3 týdny na objednávku, kterou zjevně tahají bůh ví odkud (zřejmě z Číny).
    Na druhou stranu oceňuji rychlost komunikace s řešením objednávky, byl mi nabídnut stejný výrobek jen jiná barva, než jsem chtěla. Přijala jsem a zboží odesláno do hodiny. Takže z tohoto hlediska super :)

Rychlé dodání, vše super :-)

Katastrofální kvalita za takové peníze. Hračka z činy za strašnou cenu !!!!

• Objednala jsem si kufřík se jménem a nečekala jsem takový šunt. Kufřík vypadá jako z kartonu a nápis je samolepka. Za ty penize jsem čekala originálnejší produkt a ne takovou ,,slátaninu”.

• Vse dorazili jak ma

++++

Téměř tři týdny čekám na dodání zboží uvedené jako Skladem. Prošvihli jsme narozeniny syna a prošvihli bychom i oslavu o týden později. Objednávku jsem zrušila, jiný eshop dodal dětský ponk druhý den. Bohužel nemohu doporučit.