• 4 dny po zaplacení objednávky a stále jsem nedostala ani email.

• jsem zklamaná

Nabízejí co nemají na skladě

• Vyhodu nevidim zadnou.
    • Zbozi uvedené jako skladem ve skutecnosti skladem neni
    • Absolutní nekomunikace ze strany obchodu
    • Zaplacené zbozi nikde
    • Rozhodne nedoporučuji

3.12. jsem objednala dva kusy zbozi, které bylo uvedeno jako skladem, jinak bych pred Vánoci neobjednavala. Platba sla pouze predem. Zbozi jsem tedy zaplatila. Po tydnu zbozi stale nikde. Volala jsem tedy pani. Pani rekla, ze jednu vec z objednavky nema skladem a ze se mi v prubehu dne ozve, jestli zbozi dorazi. Neozvala se. Nereaguje na e-maily, proste ignorance. Jsem neskutecne nastvana. Mely to byt darky pro deti, takze momentalne nemam ani darky, ani penize. Obchod absolutne nedoporučuji.

Tento obchod mě bohužel zklamal. Objednala jsem si komponenty na klip na dudlík, až do platby zboží jsem neměla tušení, kolik stojí doprava, natož možnost si vybrat z různých variant dopravy. Při platbě kartou naskočila částka tuším 94 Kč za dopravu přepravní společností Geis. Ani po týdnu nepřišlo potvrzení o platbě ani samotná zásilka. Obchod na sebe nemá na stránkách jediný kontakt. Obchod jsem kontaktovala přes facebook a čekám, jak se k tomu postaví.

Katastrofální kvalita za takové peníze. Hračka z činy za strašnou cenu !!!!

• Objednala jsem si kufřík se jménem a nečekala jsem takový šunt. Kufřík vypadá jako z kartonu a nápis je samolepka. Za ty penize jsem čekala originálnejší produkt a ne takovou ,,slátaninu”.

Téměř tři týdny čekám na dodání zboží uvedené jako Skladem. Prošvihli jsme narozeniny syna a prošvihli bychom i oslavu o týden později. Objednávku jsem zrušila, jiný eshop dodal dětský ponk druhý den. Bohužel nemohu doporučit.

Zboží bylo v eshopu nabízeno jako skladem. 14 dní se nic nedělo. Po obtížně dohledatelném telefonním kontaktu jsem opakovaně volala do prodejny, kde mě paní ujišťovala, že zboží je již na cestě a dorazí v nejbližších dnech. Nedorazilo ani následující týden a v prodejně mi sdělili, že snad dorazí někdy v průběhu května. Objednávku jsem zrušila, peníze se nám zatím nevrátily.

Člověk má obavy z nákupu zboží pro děti na Aliexpressu, kvůli kvalitě, závadnosti materiálu atd, proto volí nákup na českém e-shopu. Výsledek je ten, ze obdrží zboží z Aliexpressu preprodane za mnohanásobek ceny. Dětské navleky za 21 Kč zakoupené za 150 apod... Příště budu chytřejší.

Udělala jsem objednávku, došla mi SMS jak na objednávce usilovně pracují a od té doby nic. Takže nemám nejmenší tušení, jestli je objednávka rozpracovaná nebo už poslaná nebo někde leží, ani nevím kde.. Asi už si zde nic neobjednám.. Tenhle jejich systém mě dost zklamal..

• Jméno nebylo napsáno, tak jak jsem psala v požadavku. Nikdo nekomunikoval. Nedoporucuji!

• Dlouho se čeká na produkty, špatně udává obchod informace o tom zdali je zboží dostupné, nebo ne.

• Rychlé doručení, ale zboží nestojí za nic.
    • Nekvalitní produkty
    • Příšerně jednání obchodu
    • Neodpovídají na emaily a neberou telefon
    • Odmítají uznat reklamaci produktu
    • Předražený šunt

Dětský kufřík se jménem je příšerný šunt, co absolutně neodpovídá ceně. Špatně vystřižené strany, nesedí v rohu na sebe a jsou tam mezery, dírky na provázek se trhají dal, jméno nalepené křivě, v rohu naborcené (naboptnané) jako by se pod lak dostala voda, špatně přilepené jméno, odřená barva uvnitř atd.. Celkově nestojí ani za poloviční cenu, kufřík z papírnictví za 200 je daleko kvalitněji zpracovaný.
    Čelenka je jen ustřižený kus látky který není zapraven, po natažení se začíná okamžitě párat.
    S obchodem se snažíme komunikovat od převzetí zboží, obchod vyvrací chybu, vše je v pořádku, nabídli pouze vrácení části platby, při domluvě na odeslání k reklamaci nekomunikují, musíme vytisknout dokument z jejich stránek, který tam není a přiložit k zásilce, telefony nezvedaji, nebo odpoví, že zavolají zpátky a už se neozve nikdo. Dokument nám nikdo nepošle, píšeme tedy ručně vlastní.
    Odstoupení od kupní smlouvy v případě čelenky chtějí řešit 30 dnů, přitom to musí vyřešit do 14ti dnů. Dále na email ani telefon nereagují, za čelenku mají vracet +-170,- a vráceno 98,-. Už nikdy od nich nic nekoupíme!!! Pokud se jednání bude opakovat, kontaktujeme ČOI.

Zaplatila jsem zboží, které neměli. 11 dní od zaplacení stále nemám vrácené peníze. Rozmyslela bych si tomuto obchodu něco platit předem.

Doplňuji, že peníze mi dvanáctý den od zaplacení byly připsány na účet.

• Prisla nam upne jina drevena hrazda, nez ktera byla na obrazku a kterou jsme objednali. Na obrazku byla samozrejme hezci a lepsi provedeni. Rekli jsme si, ze dceri je to nakonec jedno a ze v teto dobe nechceme chodit na postu a posilat hrazdu zpet, tak jsme si ji nechali. Ale kdyz ji manzel daval dohromady, drevo u vyrezaneho otvoru prasklo, protoze bylo nejspise rezano mokre. Takze mame doma za sedm stovek jinou hrazdu nez jsme chteli a jeste ke vsemu prasklou.

Prislo jine zbozi
    Zbozi pri montazi prasklo

• Krásné zboží

Na zboží jsem čekala dva měsíce
    Vytratila se platba v systému , po dvou měsicích platbu dohledali a zboží odeslali
    Žádná omluva, jen sleva na další nákup která nikdy nepřišla

Zboží nedorazilo v pořádku. Prodejce nehodlá uznat chybu a vrátit peníze. Vinu svaluje na mě, případně dopravce. Při snaze o domluvu obchod nereaguje. Toto není slušne jednání. Nedoporučuji.

Žádám reklamaci dudlíku, jelikož mi byla jiná velikost, než jaká byla objednaná - zatím žádná reakce obchodu.

Klip používáme jen v kočárku, a už se rozbil. Rozpadla se celá ta hlavní připínací plocha. Takže nám je už k ničemu bez toho nejdůležitějšího....

Reakce obchodu Ovocnýdudlík.cz

Dobrý den paní Bartáková,

pokud došlo k poškození výrobku, není problém na něj uplatnit záruku, rádi Vám jej opravíme. V emailu naleznete instrukce k zaslání produktu na servis.

Celá procedura je pro Vás jako zákazníka velmi jednoduchá, nemusíte nic vyplňovat, pouze zanesete balíček na podací místo a o vše ostatní se postaráme.

V případě dalších dotazů stačí napsat na náš kontaktní email.

S pozdravem,
    Honza

• Než dudlik dorazil,ochutnala pravnučka veškeré jídlo ze lžičky,takže jsem objednavala zbytečně.A tak jsem vyhodila 300 kč oknem!

Reakce obchodu Ovocnýdudlík.cz

Paní Tutterová, dudlík jste si objednala v pátek 24.4. a hned další pracovní den (v pondělí) byl odeslán, tudíž nerozumím Vaší negativní recenzi. Pokud jste si z neznámého důvodu myslela, že děláme osobní rozvoz i v sobotu a neděli, tak to bohužel zatím nemáme v plánu.