• Kvalita
    • Široký sortiment

• Objednáno už poněkolikáté. Vždy spokojenost! Vstřícná komunikace, rychlé vyřízení, kvalitní zboží!

• Mila komunikace na socialni siti
    • Bleskove zaslani
    • Krasne zbozi

Vzpomnela jsem si na posledni chvili, presto i v teto dobe garantovali vcasne doruceni. 4.ledna vecer jsem objednala a platila, 6. dopoledne jsem mela doma.

• Neskutečná rychlost

• Skvělá SMS zpráva při objednáni
    • Rychlost doručení

Komunikace s obchodem hodnotím velmi pozitivně, rychlé jednání i doručení (snad do druhého dne) .)

• Neuvěřitelná rychlost
    • Milé jednání

Velice rychlé vyřízení objednávky,ač bylo před vánocemi,velice rychlé dodání

Plná spokojenost, kvalitní zboží

• Velmi rychlé dodání

• Rychlé doručení, ale zboží nestojí za nic.
    • Nekvalitní produkty
    • Příšerně jednání obchodu
    • Neodpovídají na emaily a neberou telefon
    • Odmítají uznat reklamaci produktu
    • Předražený šunt

Dětský kufřík se jménem je příšerný šunt, co absolutně neodpovídá ceně. Špatně vystřižené strany, nesedí v rohu na sebe a jsou tam mezery, dírky na provázek se trhají dal, jméno nalepené křivě, v rohu naborcené (naboptnané) jako by se pod lak dostala voda, špatně přilepené jméno, odřená barva uvnitř atd.. Celkově nestojí ani za poloviční cenu, kufřík z papírnictví za 200 je daleko kvalitněji zpracovaný.
    Čelenka je jen ustřižený kus látky který není zapraven, po natažení se začíná okamžitě párat.
    S obchodem se snažíme komunikovat od převzetí zboží, obchod vyvrací chybu, vše je v pořádku, nabídli pouze vrácení části platby, při domluvě na odeslání k reklamaci nekomunikují, musíme vytisknout dokument z jejich stránek, který tam není a přiložit k zásilce, telefony nezvedaji, nebo odpoví, že zavolají zpátky a už se neozve nikdo. Dokument nám nikdo nepošle, píšeme tedy ručně vlastní.
    Odstoupení od kupní smlouvy v případě čelenky chtějí řešit 30 dnů, přitom to musí vyřešit do 14ti dnů. Dále na email ani telefon nereagují, za čelenku mají vracet +-170,- a vráceno 98,-. Už nikdy od nich nic nekoupíme!!! Pokud se jednání bude opakovat, kontaktujeme ČOI.

Hezké a kvalitní zboží.

• Dlouhá dodací lhůta , objednala jsem si s předstihem 10.11.2020 zásilka mi byla doručena až 9.12.Vzhledem k současné situaci , ale chápu zpoždění a s obchodem objasněno
    • Komunikace s obchodem velmi milá a vstřícná.
    • Puzzle jsou , ale velmi pěkné a kvalitní , stejné jako na obrázku , už se těším až budou rozbaleny pod stromečkem .

• Vynikající výrobek

• Ač objednávka na tisk na čepice čtyř různých jmen, objednávka došla extrémně rychle nad moje očekávání.

• Rychle dodání :)

Zaplatila jsem zboží, které neměli. 11 dní od zaplacení stále nemám vrácené peníze. Rozmyslela bych si tomuto obchodu něco platit předem.

Doplňuji, že peníze mi dvanáctý den od zaplacení byly připsány na účet.

ocenuji ochotu prodejců velký dík

• Rychlá komunikace
    • Rychlé vyřízení objednávky