I přes nějaké technické komplikace s platbou, byla objednávka vyřízena k mé spokojenosti. Komunikace byla bez problémů a vše obratem vyřízeno prakticky okamžitě. Děkuju

• Rychlé jednání, ochota

Rychlá komunikace, rychlé zpracování objednávky. Určitě nekupuji naposledy.

Zboží bylo v eshopu nabízeno jako skladem. 14 dní se nic nedělo. Po obtížně dohledatelném telefonním kontaktu jsem opakovaně volala do prodejny, kde mě paní ujišťovala, že zboží je již na cestě a dorazí v nejbližších dnech. Nedorazilo ani následující týden a v prodejně mi sdělili, že snad dorazí někdy v průběhu května. Objednávku jsem zrušila, peníze se nám zatím nevrátily.

• Odeslany jiný odstin vyrobku
    • velikost co uvádí dle věku nesouhlasí

Dodání několik dní bych chápala, ale ze mi přijde uplne jiný odstin čepičky nepochopím! Mela jsem objednanou tmave růžovou barvu a prisla mi uplne svetle růžová ... nemohu tedy doporučit jelikož nesplnili muj hlavní požadavek. Uvedeny rozměr od 6 mesicu taky uplne neodpovídá, cepicka je rozhodně větší. Rozmyslete si proto nakup této věci zde..

Člověk má obavy z nákupu zboží pro děti na Aliexpressu, kvůli kvalitě, závadnosti materiálu atd, proto volí nákup na českém e-shopu. Výsledek je ten, ze obdrží zboží z Aliexpressu preprodane za mnohanásobek ceny. Dětské navleky za 21 Kč zakoupené za 150 apod... Příště budu chytřejší.

• Krásný materiál produktu
    • Všechno v naprostém pořádku

• Krásné zboží.
    • Rychlost doručení.
    • Přehledný eshop.

Spokojenost

• Hezké zpracování čepičky

Skvělí rychlé dodání

• Našla jsem zde vhodnou velikost kufříku s možností potisku

• Hezký výběr
    • Rychlost doěručení

• Rychlé vyřízení objednávky

Udělala jsem objednávku, došla mi SMS jak na objednávce usilovně pracují a od té doby nic. Takže nemám nejmenší tušení, jestli je objednávka rozpracovaná nebo už poslaná nebo někde leží, ani nevím kde.. Asi už si zde nic neobjednám.. Tenhle jejich systém mě dost zklamal..

Hezké zboží, rychlé doručení, vše v pořádku.
    Doporučuji!

• Jméno nebylo napsáno, tak jak jsem psala v požadavku. Nikdo nekomunikoval. Nedoporucuji!

jedná se o první nákup, vše v pořádku, vyřízeno velmi rychle i s vyšitím jména

• Dlouho se čeká na produkty, špatně udává obchod informace o tom zdali je zboží dostupné, nebo ne.

• Krásné stránky
    • Vstřícné a rychlé jednání
    • Hezké produkty
    • Fajn ceny

Koupila jsem překrásné věci se jménem miminka a doručeno mi bylo snad hned druhý den! Nemohla jsem tomu uvěřit. Moc kolektivu z Ovocného dudlíku děkuji. Nakoupím zase znovu a ráda.