Zboží bylo doručeno zcela zničené. Když jsem kontaktoval obchod kvůli reklamaci, dostal jsem několik možností řešení problému, mezi nimiž byla sleva na příští nákup nebo možnost poslat zboží zpět a obdržet náhradu ve výši ceny objednávky bez započtení dopravy. Ani jedna z těchto možností mě neuspokojila. V takových případech by měl obchod vrátit celou částku, kterou jsem zaplatil.​​​​​​​​​​​​​​​​

Dobrý den, pane Volkove.

Mrzí mne, že objednávka nedorazila v pořádku.

Jak píšete, pokud Vám nevyhovuje ani jedna z nabízených možností, pak prosím o vrácení zboží, abychom mohli reklamaci dořešit. Až se mi vyjádříte v případu reklamace, vše spolu jistě dořešíme k Vaší spokojenosti.

• Vše super

Vše v pořádku ,doporučuji.

• Výborná komunikace
    • Přehledné a jasné vyřízení objednávky

Obchod s bazarovým, použitým nebo rozbaleným zbožím, dobré ceny, propracovaný sytém eshopu, reálné fotografie zasílaného zboží.

• Rychlý dodání

• Spolehlivost

Supr obchod mají tam věci které nikdo nemá.Za supr peníze

Jsem spokojená,dobré zboží a velice příjemné ceny a dodání velice rychlé.

• Zbozi prijde v nechutnem, rozbitem a nefunkcjim stavu, a kdyz se snazite komunikovat s podporou, tak se to snazi zahrat a zalhat do extremu, takze silne nedoporucuji, zkusenost po 2. a oper katastrofa, zde uz nikdy

Reakce obchodu OdKarla.cz

Dobrý den, pane Drexlere.

Mrzí mne, že jste nebyl spokojený.

Bohužel vůbec netuším, jakou komunikaci a s kým máte na mysli. Mně se žádnou takovou komunikaci s nikým z mého týmu nepodařilo dohledat.

Na Vaše dotazy Vám bylo vždy odpovězeno a případ, který jsme spolu řešili, byl vyřešen tak, jak jste si přál.

Pokud máte nějaký problém, prosím, napište mi jej buď do případu anebo na [email protected].

Děkuji.

• Rychlost odeslání

• Velký výběr
    • Dobré ceny
    • Rychlé vyřízení objednávek
    • Spolehlivost

OK

Vše je v pořádku,jsem spokojená.Hlavně rychlost doručení.

• Posledni tri objednavky a u jednoho vyrobku poslan jiny model a vkazde dalsi objednavce nefunkcni vyrobek. Pritom psano ze kazdy testuji .

Kdyz by zbozi testovali a bylo funkcni tak bych byl spokojeny

Zboží došlo v pořádku ale přes ty brýle není vidět to je snad plexisklo nebo co hrůza vyhozené peníze.

Dobrý den, pane Urbane.

Mrzí mne, že Vám zboží nevyhovuje.

Prosím, zadejte mi odstoupení od kupní smlouvy na www.odkarla.cz/Sos a vše spolu vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Váš Karel

• Rychlé doručení, rychlá reakce na reklamaci

• rychlé doručení, funkční produkt za zlomek ceny

• Nebyl manuál
    • Náplně

Spokojenost

• Občas se v obchodě dají najít zajímavé věci za dobrou cenu
    • Jednoduché a rychlé reklamační řízení
    • Často se stává, že je zboží poškozené, nebo neodpovídá popisu
    • Koupím i věci, které vlastně nepotřebuji, ale za tu cenu je tam nemůžu nechat

• Ochota resit problemy
    • Nemam

Se zakoupenym produktem multimetr KAIWEETS 118A jsem velmi spokojen a spokojenost mam i s cenou za jakou ho KAREL nabizel a i s komunikaci obchodu.