• Skvělé ceny
    • Už několikátá objednávka, vždy vše v pořádku
    • Dostanu co si objednám, bez háčku :)
    • Doporučuji

• Rozumné ceny nabízených produktů.
    • Rychlé odeslání zboží.
    • Výborná komunikace,

• zajímavé nabídky
    • akce slevy
    • u zboží z druhé ruky někdy neověřená funkčnost sw, systémová. HW v pohodě

Jako ještě jsem nezažil tak propracovaný systém v případě nutnosti řešení problému se zboží. Opravdu nemějte obavy nakupovat u Karla :) Super práce.

vše ok

• Ceny
    • Naprosto nefunkční systém slevových kódů.

Je sice možnost zadat slevový kód, ale toto vždy skončí hlášením, že se něco nepovedlo. Musíte tedy vždy ještě dodatečně znovu zvlášť žádat o schválení uplatnění kódu.

• Ceny
    • Naprosto nefunkční systém slevových kódů

• Rychlé doručení

• rychlé doručení, kvalitně zabaleno, cena

Solidní ceny

• Nikdy nevíte co přijde, mám obrovskou tašku veci , ktere dorazili a nejsou na typ telefonu nebo tabletu ktete jsem objednal, a sleva na další nákup je další cestou do pekel

Už ne

Reakce obchodu OdKarla.cz

Dobrý den, pane Michálku.

Mrzí mne, že jste nebyl se zbožím spokojený.

Máte pravdu, že zboží, které jste nakoupil v sekci First Minute není otestované, ani nafocené a tedy je možné, že nebude v takovém stavu, jaký očekáváte. Všechny reklamace, které jste mi zadal, jsem s Vámi již vyřešil.

Věřím, že pokud byste nakupoval v ostatních kategoriích, kde prodávám zboží ověřené a nafocené, bylo by vše v pořádku a byl byste spokojený jako většina mých zákazníků.

Váš Karel

Velký výběr všeho možného, cenová tvorba umí zaujmout.

Dobrý, vstřícný e schop, dobrá komunikace, cena versus kvalita ve výborném poměru celková spokojenost

Přišlo mě pouzdro Na tablet Lenovo, uvedl jsem rozměry které potřebují 24x17.2x8 a přišly mě rozměry 24x14.2x8 skoro 3cm rozdíl na výšku.Pouzdro nepoužitelné, Kopllk Zlín

Reakce obchodu OdKarla.cz

Dobrý den, pane Kopliku.

Mrzí mne, že jste nebyl se zbožím spokojený.

Zboží, které jste si objednal, bylo v kategorii First Minute, ve které uvádím, že jeho stav neznám, protože jsem jej netestoval, ani nefotil. Pokud mi zadáte reklamaci na www.odkarla.cz/sos, tak s Vámi vše vyřeším k Vaší spokojenosti.

Pokud nemáte rád zajíce v pytli, doporučuji nakupovat v ostatních kategoriích, kde je zboží otestované a prověřené.

Pěkný den.

Váš Karel

Velký výběr + rychlost dodání a zboží, které bylo.dodane tak vše na 1. Doporučuji. Velká spokojenost

Rychlost vyřízení objednávky

Jsem spokojen...

komu nevadí rozbalené zboží (nebo použité a vrácené) tak tady chybu neudělá

• Super!
    • Perfektní ceny
    • Rychlé dodani
    • Velký vyber

Perfektní ceny, rychlé dodání, Karel je super!

Dobré zboží,skvělá cena.

cena, rychlost dodání