• zboží na fotce je jine než to co mi přišlo ale číslo zboží souhlasí

• Rychlá a pohodlná doprava až domů
    • Neměla jsem možnost si zboží prohlédnout předem a prodiskutovat s prodejcem, zda zboží odpovídá mé představě

Obchod sám o sobě je možná dobrý, ale kdybych výrobek viděla a vyzkoušela předem, výrobek bych si nekoupila - dala bych přednost dražšímu výrobku stejné firmy. Kybych byla věděla, že výrobek mohu vrátit, byla bych tak učinila.

Je lepší si výrobek prohlédnout a vyzkoušet v kamenném obchodě - zda opravdu odpovídá mé představě. Pak už mohu objednat i přes internet.

Reakce obchodu obchod-Samsung.cz

Dobrý den, zboží si můžete objednat na našem eShopu a při objednávce si můžete zvolit osobní odběr na našich prodejnách http://www.obchod-samsung.cz/sit-prodejen , kde si zboží můžete prohlédnout a vyzkoušet.

• nabízí pouze mobilní telefony

Reakce obchodu obchod-Samsung.cz

Dobrý den, eShop je zaměřen na značkové mobilní telefony a příslušenství Samsung. Na eShopu naleznete kompletní aktuální nabídku těchto produktů.

• ... snad jen, že nabízí telefony Samsung
    • nedělá to, co avizuje emaily a ani to co slibují obchodníci.

Na to že se tváří jako firemní eshop, bych od Samsungu čekal lepší organizaci. Nakonec mi zboží došlo, ale bylo to s nervama a asi o 14 dnů později než jsem čekal i když bylo podle obchodu skladem !

• Originální příslušenství
    • Nedostupnost nabízeneého zboží

Dobře vypadající stránky, přehlednost, jednoduchost

Reakce obchodu obchod-Samsung.cz

Dobrý den, bohužel za nedostupnost některého značkového příslušenství Samsung se omlouváme, ale tato dostupnost je závislá na dodavateli.