• prostředky chemie jsou opravdu funkční

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

děkujeme mnohokrát za vaši reakci na heureka.cz a jsme opravdu rádi, že jste s našimi službami i výrobky Vodnář spokojeni.

vše OK

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

Výborný obchod, všem doporučují.

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

• kyslíkovou chemii používáme několik let, vynikající výsledky

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

Rychlé doručení, jen balík byl poškozen. Flašky v balíku lítaly,až protrhly krabici. Obsah balíku byl naštěstí nepoškozen. Příště lépe zabalit :o)

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

Omlouváme, se pokud vaše zásilka neobsahovala správné množství výplňového materiálu, uděláme vše, aby se situace již neopakovala a děkujeme za vaše upozornění.

tým Vodnář

• Velice rychlé dodání

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

Rychlé jednání, rychlé dodání, kvalitní popis.

• Krátká čekací doba

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

Jsem spokojená, obchod jsem již několikrát využila a vždy vše doručeno podle objednávky

• Rychlost,
    • Ochota
    • Kvalita
    • Není

Jedná rychle a spolehlivě

Spokojen

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

dobrá volba pořadí a jejich výrobky fungují

• - sortiment
    • - ceny
    • - rychlost
    • přehlednost webu
    • ---

viz výše

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

• rychlé jednání obchodu, rychlé dodání

Bez problému.

• +++

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

• rychlost, ochota, bazénovou chemii bereme několik let

rychlost