• Velmi rychle vyrizeno a doruceno

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

děkujeme mnohokrát za vaši reakci na heureka.cz a jsme opravdu rádi, že jste s našimi službami i výrobky Vodnář spokojeni.

• Zatím mi nebyla objednávka doručena, tak nemám co hodnotit.

Děkuji za pochopení

Ehl

DObrý den,

nevíme jestli jste si naši zásilku nespletl s jinou objednávkou, nicméně Zásilkovna v systému hlásí, že Vám byla vydána 18.6.2021 v 15:17hod.
    S pozdravem za tým Vodnáře
    R. Volný

Bolo by dobre, aby boli uvedeny ceny dopravy na Slovensko, nakolko som predpokladal ze bude doprava zadarmo, tak ako bolo pisane na objednavke.

Spokojenost

• rychlá dodávka

Rychlé dodání

• Používám již 2 sezonu a perfektní

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

Mám řadu zkušeností s velmi dobrým chováním obchodu.

• Rychlost dodani

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

• Vše bylo v pořádku, spolehlivý a rychlé doručení

Rychlé dodání zboží

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

Jsem velice spokojená a budu dál nakupovat u VODNÁŘE

• RYCHLOST DODÁNÍ

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

• funguje k naprosté spokojenosti

dlouho jsem velmi spokojený s produkty

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

• Úžasný poradenský servis po telefonu. Pán mi věnoval spoustu času a poradil a velmi ochotný přístup!!!

• Dobrý produkt

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

Pokaždé ke vši spokojenosti. Kvalita a spolehlivost.

• rychlost a spolehlivost

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

• velmi rychlé vyřízení objednávky