• velice rychlé dodání
    • ---

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

Děkujeme mnohokrát za vaši reakci na heureka.cz a jsme opravdu rádi, že jste s našimi službami i výrobky Vodnář spokojeni.
    Tým Vodnář

Tragedie. Balíkovna odmítla převzít, protože Balík byl poškozen, obsah unikal a znečišťoval ostatní zásilky. Nakonec skončil na poště, která balík vrátila jako nežádoucí ke skladování s ostatními zásilkami.

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

Dobrý den, Česká pošta ods nás odváží denně desítky balíků a jsme přesně domluveni na systému balení, aby nemohlo při strojovém zpracování distribuce docházet ke škodám. Mrzí nás, že se toto stalo ve vašem případě, nicméně není to bohužel problém na naší straně, ale na straně distribuce. Zásilky jsou baleny pod kamerovým systémem, aby bylo v případě škody doložitelná správnost našich postupů. I tak děkujeme za vaši zpětnou reakci a pevně věříme, že Vodnáře díky této nemilé příhodě nezavrhnete.
    S pozdravem za celý tým R. Volný

• již několik let používám vodnář vše ok.

• Rychlé doručení
    • Bezproblémová komunikace

• spoľahlivosť a komplexnosť

• Perfektní

Tým Vodnář

Dva roky mi trvalo, než mě bratr přemluvil, abych vyzkoušela bazénovou chemii od Vodnáře. Dva roky jsem bojovala se zelenou vodou v bazénu. Po jednom použití super vločky mám pokoj. Je to neuvěřitelné, jak rychle mi to vyřešilo problém. Můžu jen doporučit. Riskněte to a určitě nebudete litovat.

• Dobra komunikacia, rychle dodanie
    • Neviem o nijakej

Vše šlo hladce a rychle

• Rychlost, spolehlivost

Tým Vodnář

• bez starosti se sháněním,protože oxy chemie není tak běžně dostupná jako chlorová

Vše Ok

• Rychlost, spolehlivost, ceny

Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

děkujeme mnohokrát za vaši reakci na heureka.cz a jsme opravdu rádi, že jste s našimi službami i výrobky Vodnář spokojeni.

• rychlé vyřízení objednávky a doručení výrobku

• rychlost, ochota, kvalita

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

rychlé doručení a funkční výrobek.

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

Dlouhodobě kupuji zde chemii do bazénu a po startovací sadě po zimně používám celosezóně již jen tablety komplexon a voda je ok. Doporučuji, funguje to.