ok

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

děkujeme mnohokrát za vaši reakci na heureka.cz a jsme opravdu rádi, že jste s našimi službami i výrobky Vodnář spokojeni.

• Spolehlivost, rychlost

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

S tímto obchodem jsem velmi spokojená.

rychlý spolehlivý nákup

Vše O.K.

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

• Rychlé vyřízení objednávky kvalitní produkty

• Doručení během 3 dnů

super

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

rychlé doručení, kvalitní zabalení, produkty fungují

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

Skvělá komunikace s obchodem ohledně úpravy objednávek. Děkuji za vstřícnost.

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

Dnes je tyzden odkedy som poslal objednavku a tovar nikde...

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

Dobrý den, čekali jsme vaši reakci na cenu přepravy na Slovensko a proto nebyla zásilka vyskladněna v termínu. Po vašem potvrzení bylo zboží v daný den vyskladněno.
    S pozdravem za tým Vodnář
    R. Volný

• Rychlost dodání zboží.

• kvalitní zboží
    • velký výběr
    • rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

• Průvodce pro výběr potřebné chemie (chlór- i bezchlórové)
    • Snadné objednání
    • Komunikace s obchodem je rychlá a bez problémů (rychlé odpovědi na dotazy ohledně produktů i řešení problémů s objednávkou)
    • Nabídka chemie i v kompletním setu pro bazén nebo SPA
    • Inzerovaná aplikace je určena pro starší verze Androidu (zkoušeno na Android 11). I přes upozornění lze spustit a funguje
    • 1 z položek měla být skladem a nebyla. Rychlou komunikací s obchodem nahrazena větším balením.

Přehledný eshop s ochotný personálem

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

• Při nedostupnosti zboží rychlá náhrada za jiné

• Rychlé dodání, bezproblémový nákup

• rychlost vyřízení, komunikace

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

Dodávka byla rychlá, vše v pořádku

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

Vše proběhlo bez problémů, rychlá dodávka

Reakce obchodu Bazénová chemie Vodnář

• Velmi rychle vyrizeno a doruceno