rychlé vyřízení, k objednávce menší ochutnávka (ale na lžičku ochutnáte) a to je moc milé a už několik let stejná dokonalá chuť a 100% másla bez cukrů či sladidel!

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a jsme rádi, že jste byli spokojení :) Moc náš Vaše pochvala těší, určitě zkuste i další druhy našich másel, jsme si jistí, že žádné nezklame.

• Výborné složení produktů, jako žena s tehotenskou cukrovkou oceňuji vše bez přidaného cukru!
    • Dáreček k nákupu - vzorek oříškového krému na ochutnání!
    • Kvalitní másla za dobrou cenu!

Reakce obchodu Nutspread

• Vše v pořádku. Nakupují opakovaně.
    • Doporučuji . Kvalitní, návykové, nejlepší!

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a jsme rádi, že jste byli spokojení :)

Vše super.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a jsme rádi, že jste byli spokojení :)

• mají něco vyjímečného
    • naprosto nepřehledné stránky, kliknete do košíku a naskočí vám dvojnásobek nákupu, co jste zadali, kliknete na místo zásilkovny a naskočí vám úplně jiné
    • chtějí platbu předem

když jsem na jejich stránkách, napadají mě sprosté výrazy

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, je nám líto, že jste měl s nákupem potíže, IT oddělení dohlédne na to, aby problémy se zásilkovnou již nevznikaly. Pochvaly másel si moc vážíme.

Nejlepší ořechová másla

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi, jsem rádi, že jste byli spokojeni :)

• Kvalitní, chuťově výborná máslíčka. Skvělá komunikace s prodejcem. Rychlost dodání , zabaleno velmi dobře.
    • Nejlepší másla . Vždy čerstvá . Vyhovuje mi I možnost balení ,od malého až po kilové . Mícháná másla jsou TOP. Oceňuji pestrost - nové druhy , limitky. DOPORUČUJI RÁDA.
    • Složení především . To je TOP. Žádné přidané nesmysly..proto i chuť zcela odpovídá danému druhu. Přesně víte , co jíte .

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, děkujeme za krásnou recenzi, máme radost, že Vám od nás chutná!

Skvělý způsob k ochutnání pokud nechcete aby Vám pak doma leželo otevřené velké balení. Jsem nadšená, všechny jsou skvělé a zachránili mě v těhotenství s cukrovkou. Vřele doporučuji

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc si vážíme vaší pochvaly, těší náš, že jsme vám mohli zpříjemnit tak náročné období. Věříme, že máslům zůstanete věrná i po skončení těhotenství.

• rychlé dodání :-)

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc vám děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste byli u nás spokojení. Určitě zkuste i další naše produkty! Jsou 100% bez cukru a vhodné pro každého, kdo se chce zdravě a kvalitně stravovat.

• Rychlé odeslání produktů
    • Skvělá chuť produktů

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, děkujeme za recenzi, jsme rádi, že Vám chutnalo. Určitě zkuste i další naše produkty! Jsou 100% bez cukru a vhodné pro každého, kdo se chce zdravě a kvalitně stravovat.

• Maslo je vynikajici, plus jsem dostala mensi baleni jineho masla jako darek, to me moc potesilo.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc vám děkujeme za krásnou recenzi, jsme rádi, že jste byli u nás spokojení. Určitě zkuste i další naše produkty! Jsou 100% bez cukru a vhodné pro každého, kdo se chce zdravě a kvalitně stravovat.

• Doporučuji.
    • Výborné na palačinky, nudle s mákem apod..
    • Čerstvé.
    • Žádné nejsou.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc vám děkujeme za krásnou recenzi a těšíme se na Váš další nákup :) Určitě zkuste všechna naše másla! Jsou 100% bez cukru a vhodné pro každého, kdo se chce zdravě a kvalitně stravovat.

• Rychle doručeno, kvalitní másla a skvělá komunikace s obchodem

• Top kvalita produktů
    • Originální výrobky a kombinace chutí
    • Český výrobce

Z produktů jsem naprosto nadšená a určitě zůstanu stálým zákazníkem. Oceňuji originální kombinace a chutě a velký výběr másel bez přidaného cukru. Nikde jinde jsem podobné výrobky neviděla a moc chválím jejich kvalitu. Všem doporučuji.

• Rychlé
    • Skvělá domluva a ochota

Reakce obchodu Nutspread

Moc vám děkujeme za krásnou recenzi a těšíme se na Váš další nákup :) Určitě zkuste i další naše másla!

• Rychle doručení

Reakce obchodu Nutspread

Moc vám děkujeme za recenzi a těšíme se na Váš další nákup :)

Vše došlo krásně zabalené a vše je tak výborné!
    Rychle mizí!
    Nutspread Křupavé Trio s vanilkou
    Nutspread Oříšková čokoláda
    Určitě objednám znovu!!

Reakce obchodu Nutspread

Moc vám děkujeme za krásnou recenzi a těšíme se na Váš další nákup :)

Naprostá topka mezi másly, obvzlášť novinka Křupavé trio s vanilkou a pak také mandle/perník. A co se týče arašídového, tak chuťově super, jinde je cítit žluknost nebo taková pachuť a nekvalita tady jsou ty arašídy opravdu kvalitní a "sladké" (i když neobsahují cukr ani sladidla)

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za reakci, těší nás, že u nás stále nakupujete! Moc si vážíme Vaši pochvaly arašídového másla a rádi Vám ho pošleme i příště!

• Super komunikace
    • Ochota
    • Rychlé vyřízení

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za reakci, těší nás, že jste byli spokojení. Určitě zkuste všechna másla Nutspread, všechna jsou dokonalá a bez cukru!