• Výborná komunikace, rychlost dodání, pozornost k nákupu :-)

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste byli spokojení :)

• Rychlé dodání, zboží důkladně zabaleno :-)

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste byli spokojení :)

• Skvělá práce

Dobrý den, děkujeme :)

• vysoká kvalita produktů
    • skvělé ceny

Oříšková másla mám vyzkoušená už od mnoha značek, ale na Nutspread nedám dopustit a budu už vždy objednávat jen od této firmy. Chutnají nejlépe! Líbí se mi, že se stále rozvíjejí, vymýšlí nové příchutě, mají příjemný marketing a výborný zákaznický servis. Jde vidět, že lidé zde milují svou práci. A jako třešnička na dortu opravdu vysoká kvalita, která se nemění v čase a dobré ceny - to už se dnes tolik nevidí.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za milou recenzi! Jsme rádi, že másla u Vás mají trvalý úspěch a doufáme, že tomu tak bude i nadále. Moc si vážíme loajálních zákazníků, jako jste Vy!

Perfektní informace o stavu objednávky, rychlé doručení a dárek zdarma, který mile překvapil.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za milou recenzi! Jsme rádi, že másla u Vás měla úspěch. Určitě zkuste i další druhy :)

Vždy bezproblémový nákup, rychlá komunikace, kvalitní produkty a moc milá paní majitelka. Fandím :)!!!

• obrovský výběr

Všechno v pořádku, doporučuji.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, děkujeme za milou recenzi! Jsme rádi, že másla u Vás měla úspěch :) Budeme moc rádi, když se stanete naším stálým zákazníkem :)

• rychlé doručení
    • nízká cena dopravy - nenavýšená cena o zbytečné krabičky a kravinky okolo

Objednala jsem si knížku a milé překvapení bylo, když dorazily 2 velké vzorky ořechových másel. Opravdu velké vzorky, žádných 5g na lžičku :) Určitě nás to přesvědčilo k objednávce :)

Reakce obchodu Nutspread

Výborná komunikace s prodávajícím. Másla jsou výborná.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, děkujeme za milou recenzi a jsme rádi, že Vám od nás chutná! Určitě zkuste další druhy našich másel, věříme, že žádné nezklame :)

• Dostala jsem k me objednávce super dáreček moc me to potěšilo ❤️ Jsem spokojená děkuji a doporučuji ❤️

Reakce obchodu Nutspread

Nejlepsi oriskova masla na trhu a bezkonkurencni servis, jako vzdy spokojenost. :]

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za krásnou recenzi, určitě Vám rádi příště opět pošleme :)

• Kvalitní zboží. Velký výběr.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi, určitě Vám rádi příště opět pošleme :)

Máslíčka nakupujeme pravidelně, jsme velmi spokojené s kvalitou, rychlostí doručení, se vším. Každé ráno nám zpříjemňují den :-)

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za krásnou recenzi a vážíme si Vaší pochvaly. Jsme moc rádi, že Vám chutná a máte díky nám den krásnější :)

• chuťově výborná oříšková másla
    • za mě super konzistence (lehce tekoucí, mnohem lepší než ta tuhá másla)
    • velké množství příchutí včetně novinek a limitovaných edicí
    • dobrá cena
    • vždy rychlé odeslání objednávky
    • za mě top jsou crunchy másla
    • často mě zlobí vybírání pobočky Zásilkovny (např. v Chrome, ale nejenom) - načítají se mi všechny pobočky ze všech států pod sebe bez možnosti vyhledávání, takže je nemožné najít Zásilkovnu kterou potřebuju (jsou jich tam stovky pod sebou)

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za krásnou recenzi a vážíme si Vaší pochvaly. Na pobočky se podíváme.

• Zlodějský e-shop

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, zboží bylo uhrazeno a objednávka odeslána. Paní asi potřebuje odbornou pomoc, když mu potřebu psát naprosto nesmyslné komentáře.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

vše ok

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme a jsme rádi, že Vám od nás chutná. Těšíme se na Vaši další objednávku :)

• Výborná kvalita výrobků. Velký výběr různých druhů másel.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme a jsme rádi, že Vám od nás chutná. Určitě zkuste i naše další másla!

Najlepšie orechové maslá

• Rychlé doručení
    • Výborne jejich másla kupují dlouho na e-shopu ***konkurenční obchod***
    • Poslali mi jiné máslo než jsem chtěla ale chuťově dobré majitelka se snažila a byla docela ochotná přistoupit na reklamaci
    • Máslo výborně ale e-shop jako e-shop nic moc raději budu jejich másla kupovat jinde

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Máslo bylo určitě dle objednávky, jak vyplynulo z komunikace, ale důležité je, že jste byla spokojená. Budeme se těšit na Váš další nákup.