• Měla jsem za to, že je to solidní obchod.
    • Bohužel mi ani po týdnu zboží stále nedorazilo a nemám zatím ani informaci, že by mělo vůbec být odesláno. Kdybych si sama nezavolala co se děje, nemám ani žádné informace. Slíbili, že odešlou do konce tohoto týdne, tak uvidíme. Nicméně v dnešní době kdy vše již funguje z 98% s odesláním do druhého dne mi toto přijde docela krok zpět. Již z této stránky neobjednám, je mi líto.

• Po objednání automatický mail o předání objednávky do skladu, po 5 dnech reagují až na dotaz

Objednala jsem zboží před týdnem a poslední zprávu mám o vychystání ze skladu. Dnes mi přišel dotazník spokojenosti a zboží stále nikde. To mě teda rozesmálo.

• Obchod komunikuje (po vznesení dotazu)
    • 6 dní od nákupu a zboží stàle nebylo expedováno, přestože jsem objednávala zboží co bylo skladem

Naprostá katastrofa takhle dlouhou doručovací dobu jsem ještě nikdy nezažil nechápu proč stále nabízí zboží když nejsou schopni odeslat stávající objednávky

už týden se stav objednávky nezměnil, mám to jako dárek. Takže za mě velké zklamání

• Kvalitní zboží

Špatná komunikace obchodu, dlouho trvající dodání.
    Objednávka v listopadu proběhla v pořádku a rychle, prosincovou jsem musela urgovat a lednová i po telefonické domluvě ve stavu mrtvého brouka. Reklamy všude plno, ale výsledek žalostný. Příště objednám jinde.

Objednala jsem po druhé.Poprvé mi objednávka dorazila víc jak za týden a v druhém případě zatím nedorazily vůbec

• Po týdnu čekání zboží nedorazilo.

Neskutečně dlouhá dodací lhůta. Na dnešní dobu naprosto nezvyklé. KATASTROFA. KALAMITA. O vánocích bychto ještě pochopil. Ale v půlce ledna?

• Zboží ani víc jak po týdnu nedorazilo...
    • nulová komunikace obchodu

• Kvalitní zboží v nabídce
    • Dodací doba více než týden u zboží "skladem" je v dnešní době neúměrně dlouhá. Po týdnu nemám ještě ani zprávu, že by bylo zboží předáno přepravci. Okolo Vánoc jsem to chápal, v polovině ledna to vypadá, že 7-10 dní je běžná dodací doba obchodu.
    • Ačkoliv jsem zaškrtl, že nechci vyplňovat "spokojenost zákazníka" přišel mi tento dotazník. Nedivte se, že reakce je negativní.
    • Zvlášť, když mám v dotazníku hodnotit zboží, které ještě není ani na cestě.

• Fajn vyrobky
    • Doba doruceni

Zbozi po tydnu od objednani stale nemam. Volala jsem na eshop pro info a pozdrzeni je kvuli inventure. Tyden se zbozi vydava ze skladu?
    Eshop mel avizovat driv, ze nebude odesilat, kvuli invenzure. Navic mel zakaznikum dat info sam a ne az se clovek zacne pidit po sve predem hrazene objednavce.
    Spatny pristup k zakaznikum

• Ceny
    • Špatná komunikace
    • Objednávka po týdnu stále nedorazila
    • Prý mají inventuru, ale to nemají nikde napsané a musel jsem se až ptát

Objednávka vytvořena, žádná reakce, zboží nepřišlo. Zrušil jsem to po 9 dnech

• Čekám již přes týden, žádné zprávy.

Objednáno již 7 dní a stále se nic neděje.

• Zboží objednáno 13.1.,dnes je 20.1.a ani po urgenci stále nedodáno.

Objednáno 13.01.2023, ještě ten den automat odeslal, že předáno na sklad k vychystání a od té doby ticho. Dnes je 20.01.2023 a ve skladu asi usnuli. Objednal jsem za 190,--Kč, tak úplně neřeším, ale chápu lidi, kteří objednali za větší peníze. Potom se páni podnikatelé diví a hlavně brečí, že už zase melou z posledního. Bohužel jsem tentokrát nejprve objednal a pak si přečetl recenze. Asi už zde nikdy nic neobjednám.

Pani na telefonu ochotná a vstřícná, ale zboží nedorazilo.

• Objednano pred vice jak tydnem zbozi doted nemam
    • Akce na dopravu s ohrazenim se na inventuru ktera zrejme neni ani v pulce ledna stale doresena

Nedoporucuji.