• velký sortiment
    • kvalitní a dobré produkty
    • nejlepší ceny na trhu
    • přes prohlížeč Tipli lze získat cashback, ráda využívám
    • některé věci nejsou vždy dostupné

Reakce obchodu Nutsman s.r.o.

Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi cenná. Děkujeme, že jste si vybrala naše služby. Edita Nutsman

• Široký sortiment zboží, skvělé nabídky i akce, rychlé dodání :-)

Reakce obchodu Nutsman s.r.o.

Děkuje za krásnou recenzi, jsme moc rádi, že jste s náma spojena. Edita Nutsman

• Široký sortiment sušeného ovoce a oříšků. Dobré ceny.

Vaše recenze je pro nás velkou motivací. Děkujeme vám! Edita Nutsman

• velký výběr zboží, rychlé dodání, vždy spokojenost

Děkujeme. Edita NUTSMAN

• Úžasný výběr za dobré ceny, nakupuji zde dost pravidelně a vždy spokojenost.

jsme rádi, že Vám naše oříšky chutnají :-). Eduš a tým NUTSMAN

• Chuť výrobků
    • Velký výběr produktů

• Rychlé doručení (3 pracovní dny)
    • Široká nabídka lyofilizovaného ovoce za velmi příjemné ceny

Byl jsem hned druhý den od objednání kontaktován s omluvou, že jednu položku lyofilizovaného ovoce není možné doručit, neboť bohužel šarže zvlhla, bez prodlení mi pak byly prostředky za onu položku vráceny na účet. Komunikaci obchodu proto hodnotím jako výbornou. Zbytek objednávky byl doručen v krátké době (3 pracovní dny).
    Osobně jsem vyzkoušel fíkovou pastu, tak i lyofilizované maliny, jahody, ananas a mango, a vše mohu doporučit.

• Rychlost dodání, dobré ceny,velký výběr, vynikající komunikace, velmi dobré zboží, doporučuji

Vynikající komunikace, dobrá cena, rychlost dodání, výrobky vynikajicí, velký výběr dobrého zboží, velmi doporučuji

• Perfektní výběr lyofilizovaného ovoce
    • Jahody nejlepší, co jsem měla možnost ochutnat
    • V jejich znovu uzavíratelných sáčcích vydrží ovoce krásně křupavé i delší dobu.
    • Moc pěkný výběr všeho pro děti
    • Ta mne rozhodně doporučuji

• Velký výběr zboží
    • ceny
    • dlouhá doba dodání

• Produkty v dobré kvalitě za dobré ceny
    • Velký výběr
    • Dlouhá doba doručení oproti jiným podobným e-shopům.

• Dobrý výběr zboží za rozumnou cenu
    • Doba dodání zboží a komunikace obchodu

Objednal jsem si zboží hned po Novém roce. Po několika dnech bez komunikace jsem volal na zákaznickou linku. Tam mně sdělili, že budou dělat inventuru a zboží odešlou později. Nakonec obchodu trvalo odeslání 13 dnů bez jakékoliv komunikace v tomto období nebo omluvy. To nepovažuji za příliš profesionální. Navíc ani ze stavu objednávky v účtu nepoznáte, v jakém reálním stavu objednávka je (po úhradě ji dají do stavu Vyřízena, i když nebyla ještě odeslána a v tomto stavu už zůstane navždy).

• Velký výběr, hezké ceny
    • Hodně pomalá expedice, v prosinci jsem myslela, že je to zvýšenými objednávkami kvůli Vánocům, ale teď už je to týden od objednání a zaplacení(pondělí), teprve ve středu email, že to předali do skladu a od té doby nic. Asi nejpomalejší eshop, co znám.

• Rada nakupuji. Velky vyber, pekne ceny oproti konkurenci
    • Ted posledni doruceni trvalo 10 dni. Predtim v pohode..

• Velky vyber,cena.

Objednala jsem 14.1. - zbozi dorazilo 24..1.2024,delsi doba dodani.Jinak orechy super. :)

• Velký výběr

Nemám co hodnotit, zboží objednáno 10.1., do dnes 18.1. , ještě nebylo odesláno.

• cena, doprava, výběr

Poslední objednávky otřesná komunikace (spíše nekomunikace), na zboží čekám 10 dní - není to poprvé, asi zde přestanu nakupovat

• Velký výběr

Objednáno 6.1 a 16.1 stále nemám objednávku.

• Super ceny
    • Velký výběr
    • Trvá dlouho než vyřídí objednávku

• Dobrý výběr zboží, i přijatelné ceny.
    • Objednávka nebyla dosud vyřízena. Nemohu tedy hodnotit zboží, obchod zatím tedy hodnotím negativně.