• Široký sortiment zboží, skvělé nabídky i akce, rychlé dodání :-)

Reakce obchodu Nutsman s.r.o.

Děkuje za krásnou recenzi, jsme moc rádi, že jste s náma spojena. Edita Nutsman

• Výhodné zboží, občas fajn akce
    • Objednala jsem 3x Proteinellu ke které byl vždy další produkt zdarma, jedna Proteinella byla poškozená, otevřená a vytekla do balíčku a zákaznický servis mi jako kompenzaci nabídl vrácení peněz, ale jen tehdy, když produkt, který byl jako dárek vrátím, pošlu jim ho zpět. Přijde mi to směšné. S tímto přístupem příště objednám jinde.
    • Dodání zboží za 8 dní od objednání

Reakce obchodu Nutsman s.r.o.

děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. Po důkladném prozkoumání vaší reklamace musím konstatovat, že naši zaměstnanci zákaznického servisu postupovali podle stanovených pravidel. Z vaší objednávky je patrné, že jste si zakoupila 3x výhodný balíček proteinella a k tomu 18 tyčinek v hodnotě 360 Kč zdarma jako dárek (což celkem činí dárky v hodnotě 1080 Kč). V jednom z balíčků proteinella bylo bohužel povolené víčko, které jste z důvodu poškození zlikvidovala. Za tuto nepříjemnost se vám upřímně omlouváme. Jsme si vědomi, že během přepravy mohou nastat situace, kdy se s produkty nezachází s náležitou opatrností, což může vést k jejich poškození.
    O to více nás mrzí, že jste se rozhodla nevrátit balíček tyčinek v hodnotě 360 Kč, a tím odmítnout možnost řešení reklamace. Přestože jsme vám nabídli zaslání kódu pro bezplatné vrácení zboží, bez navrácení nepoškozené části objednávky nebylo možné reklamaci úspěšně uzavřít.

Pokud jde o zpoždění vaší objednávky, dovolte mi vyjádřit naši lítost. Zaznamenal jsem, že jste objednávku zadala v noci 20. 2., avšak k odeslání došlo až 23. 2., což je z naší strany nedostatek, jelikož proces odeslání by neměl trvat déle než 2 dny (v tomto případě to bylo třetí den). Pokud se rozhodnete u nás v budoucnu opět objednat, prosím, neváhejte nás kontaktovat, abychom mohli situaci náležitě napravit a nabídnout vám formu kompenzace za způsobené zpoždění. Tým NUTSMAN

• Kvalitní a chutné produkty
    • Slevové a věrnostní akce

Za mě je to nejlepší eshop s ořechy. Líbí se mi také, že kromě ořechů je na výběr z velkého sortimentu různých pochutin, zdravých výrobků a čokolád. Nakupuji tu ráda a pravidelně.

Reakce obchodu Nutsman s.r.o.

Jsme vděční za vaši recenzi a děkujeme za důvěru, kterou jste nám projevila. Vaše spokojenost je pro nás největší odměnou. Edita Nutsman

• rychlost, akce

• Osobní odběr zdarma
    • Příznivé ceny, slevy, akce

• Levnější než konkurence
    • Zajímavé akce

• Široká nabídka sušeného ovoce a oříšků (včetně slaných, sladkých či pražených), zajímavé akce
    • Logistika - jako chápu, že když mají akci, že mají asi hodně objednávek, ale protože jsem zatím vždy objednával jen v akci, tak musím konstatovat, že ikdyž je zboží vždy skladem, tak jeho předání je čím dál pozdější. V 2022 od objednání to předali přepravci 2-3 den. Letos v říjnu jim to trvalo 5 dní, než jí odeslali. Poslední listopadová objednávka trvala už 9 dní, než jí odeslali! Chtělo by to posílit personál. / Spedici trvá doručení stále stejně - většinou 1-2 pracovní dny.

Po oříškách, hlavně pistácie, kešu a nově makadamu, se doma jen zapráší. Mají je dobré ve všech variantách, jak přírodní, tak i slané či sladké. "Kešu a arašídy v medu a soli" je bomba - kdo je u nás ochutnal, hned chtěl vědět, kde jsme je sehnali, že je chce taky. Ikdyž mají vše skladem, odeslání jim trvá čím dál delší dobu.

• dobrý výběr, v akcích některé dobré ceny, občas doprava za korunu

poslední objednávka není vyřízena snad je to jenom předvánoční období

• Slevové akce a časté akce na dopravu
    • Nový věrnostní systém, kdy za objednávky sbíráte body uplatnitelné v další objednávce
    • Vcelku dobrý výběr
    • Vlastní značka dobrot, doporučuji zkusit ;)
    • Žalostně dlouhé doručení. Objednávala jsem v sobotu - berme to tedy od pondělí, do boxu to kurýr hodil v pátek večer!, na pobočku by to očividně nestihl a/nebo by to doručil až v pondělí...

Vím, že to chodí automaticky x dní od objednávky, ale je sranda, že přijde dřív dotazník spokojenosti od Heureky než onen balíček. Týden čekačka je v dnešní době dost. Nicméně jinak je obchod moc fajn ;)

Reakce obchodu Nutsman s.r.o.

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše hodnocení. Omlouváme se zároveň za delší dobu dodání z důvodu velkého počtu objednávek. Ze všech sil se ale snažíme, aby jste byli spokojeni a zboží jsme k Vám dodali co nejdříve. Alča tým NUTSMAN

• Velký výběr, akční ceny, rychlé doručení

Dobrý den, jsme moc rádi za krásné hodnocení od Vás. Děkujeme Alča tým NUTSMAN

• skvělá komunikace
    • příznivé ceny
    • akční nabidky
    • možnost doručení do zásilkovny

Zatím jsme oříšky neochutnali, tak nemohu hodnotit. Dárek zdarma by ani nemusel být, neboť přišla úplná troška malinkých kousíčků čehosi ... Objednali jsme makadamové ořechy za skvělou cenu. Jsou menší, což nám nevadí. Snad budou dobré.

Reakce obchodu Nutsman s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a pevně věříme, že budou chutnat. Alča tým NUTSMAN

• Fajn výrobky i vlastní výroby
    • Líbí se mi různé a celkem časté akce
    • Při poslední objednávce opravdu dlouho trvalo doručení - obj. jsem v sobotu, zboží bylo doručeno až o týden později - v pondělí odpoledne. I přesto si ale myslím, že to byla jednotlivost, viz níže a nebude se to opakovat.

Obchod jednoznačně doporučuji, pokud přemýšlíte, že byste si něco z toho, co prodávají, rádi objednali.
    Zpoždění v doručení přikládám akci (měli nejspíš hodně objednávek ... byť objednávám z 90 % v akcích a stalo se mi to poprvé), příp. tomu, že jsem k objednávce připsala poznámku a prosila o rozumnou expiraci některých výrobků, protože minule byla kratičká a zřejmě to mělo vliv na kvalitu zakoupených výrobků. Nicméně i tak u nich zase příště ráda nakoupím, naštěstí nekupuji nic, co bych nutně potřebovala druhý den.

Reakce obchodu Nutsman s.r.o.

Hezký den, děkujeme za hodnocení. Velmi se Vám touto cestou omlouváme za zdržení, z důvodu vysokého počtu objednávek máme momentálně trošku zpoždění,ale děláme vše proto, aby byly co nejdříve u Vás. Budeme opravdu moc rádi z dalšího našeho setkání. Nikola za tým NUTSMAN

• Velmi široký výběr zboží
    • Akční ceny
    • Rychlé odeslání
    • Nízká cena za dopravu
    • Spokojenost

Spolehlivý e-shop, za mě spokojenost.

Reakce obchodu Nutsman s.r.o.

Krásný den, děkujeme za Vaše skvělé hodnocení, moc to pro nás znamená a máme z něj obrovskou radost. Velmi si ceníme vašeho času. Těšíme se na Vás zase při další návštěvě. Nikola za tým NUTSMAN