• Neobdrzel jsem zadne potvrzeni obednavky.

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, děkujeme za recenzi a budeme nadále dělat vše pro vaši spokojenost. Hezký den

• dobré jednání
    • neplatí se předem, ale až u dodání zboží

tato firma má solidní jednání

platí se až při předání zboží

Váš obchod bych doporučila známým

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

• Chtelo by to uvadet pravdivou cenu pred slevou,koukal jsem se na zahranicni servery konkretne hodinek Jaragar a ceny tam byli podstatne levnejsi nez se uvadi cena pred slevou.Ale jinak dobry

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, bohužel tam je cena bez DPH, bez poštovného a bez záruky. Bohužel naše zboží má záruku, daňové doklady atd. Jinak děkujeme za komentář a budeme se snažit pro vás dělat nadále maximum :-)

• komunikace.rychlost

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

• Rýchle a precízne vybavenie objednávky!
    • nezistila som!

Je super!!!

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

objednané boží dorazilo v rekordní době oproti mým jiným nákupům v jiném obchodě

• Rychlost a všestranost
    • Asi žádné

Nemá chybu a zdá se že na obchod je spolehnutí

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

• no, myslím, že ta cena, by se mohla pohybovat malinko jinde, třeba v mém případě. ale to je věc názoru.

jsem spokojen a určitě nakoupím zase a doporučím dál.

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

• nižší cena zboží i poštovného

Obchod doporučuji pro nízké ceny, výbornou komunikaci a rychlou dodací lhůtu.

• kvalitní komunikace
    • nevím

spokojenost

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Super obchůdek,všem vřele doporučuji,rychlost dodání perfektní.

• Rychlost.

Dobrý obchod.

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

• Rychlá reakce na objednávku.
    • Poradil mi to syn.
    • Nakupovala jsem zatím jen jednou,jsem spokojená.

Na doporučení syna.
    Jsem spokojená.
    Určitě doporučila.
    Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

má dobré ceny. Zboží v pořádku. Výdej nic moc!

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, děkujeme za recenzi a budeme nadále dělat vše pro vaši spokojenost. Výdej zboží je bohužel limitován cenou za zboží. Můžeme zdražit a můžete si zboží vyzvedávat v krásném obchodě s chlebíčky a kávou :) , a nebo budete platit méně za zboží a bohužel zboží si přijdete vyzvedout zboží na sklad. Zatím máme z průzkumu zjištěno, že si radši koupíte levnější zboží :) Jestliže se to změní, tak zdražíme zboží a postavíme vám krásné odběrové místo :) Pěkný víkend