• Neobdrzel jsem zadne potvrzeni obednavky.

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, děkujeme za recenzi a budeme nadále dělat vše pro vaši spokojenost. Hezký den

• zatim jsem nemel tu cest se s nejakymi vyhody setkat
    • spatna komunikace se zakaznikem.
    • neinformovanost o dodaci lhute

V obchode jsem nakoupil z duvodu levneho produktu.
    Skusenonost nemam zrovna dobrou,nakupuji zde poprve a doufam ze to bylo poprve a nedopatrenim ze strany obchodu.
    Nikoho neodrazuji od nakupovani v tomto obchode,ale ja zrejme zde uz nenakoupim.
    Jak jsem uz psal,spatna komunikace,zbozi jsem dosud neobdrel!Chtel jsem zbozi jako darek uz pred tydnem a dodnes se mi nikdo ani neozval.Pry pro nemoc ale ja jsem se o tom dozvedel az pouze po dotaze co je s mym zbozim a dodnes opet zadna komunikace!

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, vaše objednávka je připravena k odeslání. Kdyby jste se zeptala, rádi vám odepíšeme. Jak uvádíme na eshopu, z důvodu nemoci se odesílání přesunuje na tento a na příští týden. Děkuji a přeji pěkný den

• Žádné zboží mi nepřišlo, jen zpráva , že jsem objednávala mimo pracovní dobu.Nevím co mám hodnotit

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

• poslal jsem obednovku a po 10 dnech mi jeste nic nepřišlo,takže jsem s nakupem nespokojeny.

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, vaše objednávka je zabalena a dnes se odesílá. Kdyby jste se zeptal, rádi vám odepíšeme. Jak uvádíme na eshopu, z důvodu nemoci se odesílání přesunuje na tento a na příští týden. Děkuji a přeji pěkný den

• Doposud nemám žádné info zda zboží vůbec někdy dorazí

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, vaše objednávka je zabalena a zítra se odesílá. Kdyby jste se zeptal, rádi vám odepíšeme. Jak uvádíme na eshopu, z důvodu nemoci se odesílání přesunuje na tento a na příští týden. Děkuji a přeji pěkný den

• Cena ??Snad si pár desetikorun připlatit a mít to do 3 dnů,ne škudlit a čekat 14.
    • nekomunikace.Zboží není nejspíš skladem,jinak by netrvalo 14 dnů dodání o nějakých mailech o stavu objednávky si nechat jen zdát.

Katastrofa.Nekomunikace,pomalost,super pomalost.Tohle je můj druhý případ kdy jsem zboží z e-shopu musel odmítnout.V tom prvním ale měli alespoň tolik slušnosi,že zavolali a zdělili jak se věci mají.U vás ticho po pěšině a za 14 dnů zboží poslat.Děkuji nechci,už ho máte zpět.

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, za toto se velice omlouváme a příště vás budeme informovat. Děkuji a přeji pěkný den

• když jsem napsala tak odepsali hned, ale kdeybych nenapsala tak na zboží cekam jeste rok
    • že napíšou at ohodnitim obchod i když mi nic nepřišlo a nikdy nepříjde, celkem vtipné :-D

hlavně neplaplatit předem.

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, můžete nám napsat, proč vám nebylo zboží doručeno? Napište nám na email [email protected]. Pokusíme se vše napravit k vaší spokojenosti. Děkuji a přeji pěkný zbytek víkendu

• levné zboží
    • neviete, čo Vám dodajú, pretože pošlú nie podľa objednávky, ale to, čo práve majú na sklade.

tento obchod už nikdy nevyužijem, ani nedoporučím známym, pretože - z objednaných 6 vecí mi neposlali ani jednu, ale poslali mi štyri veci, ktoré som si neobjednala.Platí sa pri prebratí tovaru, ale neviete, čo preberáte. Zistíte, čo Vám poslali až keď tovar zaplatíte.

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, velice se vám omlouváme za komplikace, ale jestli vám přišlo něco jiného, tak nám to pošlete zpět s popisem vady a my se celou věcí budeme zabývat. Děkuji a přeji pěkný večer

• levne zboží
    • ty hodinky co jsem si obědnal jsou padělky a víc k tomu nemám co dodat,ale jsou pěkný....

nemám názor levně ale podle toho ten výrob taky je...

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, hodinky určitě nejsou žádné padělky :-) Jsou to originál hodinky JARAGAR. Nevím jak jste k tomuto přišel, rádi se to dozvíme a na email vám pošleme samozřejmě důkaz o tom, že jsou original. Napište nám to na email [email protected]. Děkuji

• dobré jednání
    • neplatí se předem, ale až u dodání zboží

tato firma má solidní jednání

platí se až při předání zboží

Váš obchod bych doporučila známým

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

• Chtelo by to uvadet pravdivou cenu pred slevou,koukal jsem se na zahranicni servery konkretne hodinek Jaragar a ceny tam byli podstatne levnejsi nez se uvadi cena pred slevou.Ale jinak dobry

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, bohužel tam je cena bez DPH, bez poštovného a bez záruky. Bohužel naše zboží má záruku, daňové doklady atd. Jinak děkujeme za komentář a budeme se snažit pro vás dělat nadále maximum :-)

• Objednal jsem čtyři ks zboží o převzal jsem jen dva ks i přes to že jsem zaplkatil čtyři a zbytek nedorazil

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, jak uvádíme tady i na našich stránkách opět otevíráme 6.1., takže vše odesíláme v příštím týdnu. Děkuji

• nedostatecna komunikace a ochota zadna ani zadny zajem

nevyhovujici

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, napište nám na email [email protected] a vše se budeme snažit vyřešit k vaší spokojenosti. Děkuji

• spatne

myslela jsem ze jste dobra libilo se mi objednávky bohužel je omyl nedoporučila
    protože jsem objednala znacku co se mi libil poslali jste uplne jinou co se Vam vic hodi zkratka smejd ne

• komunikace.rychlost

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

obchod nie je spolahlivy objednal som si el. cigaretu ktora dorazila nefunkcna nasledne som otom mailom informoval predajcu s tym ze mu tovar zaslem na reklamaciu. Odvtedy presli uz tri tyzdne a nedostal som ziadnu odpoved tovar som zaslal spet a nebol mi obratom poslany novy a ani vratene peniaze takze v ziadnom pripade nedoporucujem nakup

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

• termín dodání, zboží ala čína

některé zboží jsem objednal a vůbec nedorazilo a teď co mi dorazilo za 2300kč bych si u větnamců v SAPE koupil za 200kč

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

• Rýchle a precízne vybavenie objednávky!
    • nezistila som!

Je super!!!

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Zboží bylo funkční asi 30min.

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

objednané boží dorazilo v rekordní době oproti mým jiným nákupům v jiném obchodě