• Rychlost a všestranost
    • Asi žádné

Nemá chybu a zdá se že na obchod je spolehnutí

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, děkujeme za recenzi a budeme nadále dělat vše pro vaši spokojenost. Hezký den

• Na uvedené e-mailové adrese, která je údajně přímo na majitele obchodu, semnou nikdo nekomunikoval.

Nakoupila jsem z důvodu, že zde měli konkrétní zboží za přijatelnou cenu.
    Obchod proběhl rychle, objednávka byla vyřešena raz dva. Jen co se týká zboží a pozdější komunikace - bylo mi řečeno, že stačí napsat do poznámky požadovanou barvu, což jsem udělala, ale zboží stejně přišlo v jiné barvě a když jsem volala na uvedené telefonní číslo, tak mi paní ,,velice ochotně" řekla, že teď stejně jinou barvu nemají a neví, kdy mít budou-jestli vůbec, že mám napsat na uvedený mail (2x jsem psala a do teď nic - už je to měsíc).

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, denně jsme na emailu. Napište nám na email [email protected] a vše se budeme snažit vyřešit k vaší spokojenosti. Omlouvám se za komplikace a děkuji za pochopení. Děkuji

• no, myslím, že ta cena, by se mohla pohybovat malinko jinde, třeba v mém případě. ale to je věc názoru.

jsem spokojen a určitě nakoupím zase a doporučím dál.

• -špatná komunikace
    • -dorazilo jiné zboží, než jsem si objednala

Zboží dorazilo, ale bohužel úplně jiné, než jsem si objednala, majitel mi napsal pouze 1 e-mail, kde se omluvil a slíbil, že celou situaci bude co nejdříve řešit. I když jsem majiteli opakovaně posílala e-maily a chtěla jsem se domluvit, jak chce celou situaci řešit, již se mi neozval, a já tak byla donucena odstoupit od smlouvy. Na vrácení peněz má ještě čas, tak uvidíme. Bohužel objednané zboží bylo určeno jako dárek pro mého muže, takže mi pokazil překvapení. V tomto obchodě bych si už nic neobjednala.

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, denně jsme na telefonu a na emailu. Napište nám na email [email protected] a vše se budeme snažit vyřešit k vaší spokojenosti. Děkuji

• nižší cena zboží i poštovného

Obchod doporučuji pro nízké ceny, výbornou komunikaci a rychlou dodací lhůtu.

• špatná komunikace

objednanou věc jsem platila přes účet,přesto při dodání balíčku chtěli opět platbu.Doposud nemám ani peníze ani zboží,a na odkazy vůbec nereagují.

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, jak jsme vám již psali, zboží objednané přes slevové portály hradíte slevovému portálu a nám pouze poštovné. Prosím přečtěte si přiložený voucher, je to na něm uvedeno. Poštovné 89,- je tam uvedeno. Napište nám na email [email protected] a vše vám pomůžeme dořešit. Děkuji

• kvalitní komunikace
    • nevím

spokojenost

• nedostupné kontakty
    • telefon nikdo dlouhou dobu nezvedá
    • "nevhodná" komunikace

škoda, ale rozhodně nedoporučuji

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den p.Březino. Nevím proč sem píšete, že máme nedostupné kontakty, když jsme spolu domluveni na reklamaci, která se vám vyřizuje. Zboží jste nám zaslal minulý týden a zítra je vám odesíláno nové zboží. Je mi líto, že vám vycházíme vstříc a vy nás tady hodnotíte negativně a ještě se schováváte za anonym? To mi nepřijde jako fér jednání. Každopádně si o tom, může každý udělat svůj názor. Na reklamaci máme dle zákona 30 dní, my vám ji zasíláme po 7 dnech a vy nás tady pomlouváte ........ Velice mě tato situace mrzí, avšak je to váš názor. Nashledanou

Super obchůdek,všem vřele doporučuji,rychlost dodání perfektní.

• Rychlost.

Dobrý obchod.

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

• Rychlá reakce na objednávku.
    • Poradil mi to syn.
    • Nakupovala jsem zatím jen jednou,jsem spokojená.

Na doporučení syna.
    Jsem spokojená.
    Určitě doporučila.
    Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

má dobré ceny. Zboží v pořádku. Výdej nic moc!

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, děkujeme za recenzi a budeme nadále dělat vše pro vaši spokojenost. Výdej zboží je bohužel limitován cenou za zboží. Můžeme zdražit a můžete si zboží vyzvedávat v krásném obchodě s chlebíčky a kávou :) , a nebo budete platit méně za zboží a bohužel zboží si přijdete vyzvedout zboží na sklad. Zatím máme z průzkumu zjištěno, že si radši koupíte levnější zboží :) Jestliže se to změní, tak zdražíme zboží a postavíme vám krásné odběrové místo :) Pěkný víkend

• Možnost nákupu z domova

Tento obchod doporučuji.

• dobrá cena
    • dárek, který jsem ke zboží obdržela byly zimní pletené rukavice, které byly tristním stavu. Z rukavic koukaly níže, na dvou místech byly rozpárané.....to raději příště neposílejte nic, kazíte tím celkový dojem, potamžno radost z toho, že vás někdo obdaroval. S pozdravem Parlesáková

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, děkujeme za recenzi a budeme nadále dělat vše pro vaši spokojenost. Napište nám na email [email protected] a my vám zašleme nový dárek na naše náklady. Omlouvám se za komplikace. Děkuji a přeji hezký den