• Možnost nákupu z domova

Tento obchod doporučuji.

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, děkujeme za recenzi a budeme nadále dělat vše pro vaši spokojenost. Hezký den

• dobrá cena
    • dárek, který jsem ke zboží obdržela byly zimní pletené rukavice, které byly tristním stavu. Z rukavic koukaly níže, na dvou místech byly rozpárané.....to raději příště neposílejte nic, kazíte tím celkový dojem, potamžno radost z toho, že vás někdo obdaroval. S pozdravem Parlesáková

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, děkujeme za recenzi a budeme nadále dělat vše pro vaši spokojenost. Napište nám na email [email protected] a my vám zašleme nový dárek na naše náklady. Omlouvám se za komplikace. Děkuji a přeji hezký den

příznivá cena,rychlost dodání.
    jediný nedostatek-chyběl český návod.

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, děkujeme za recenzi a budeme nadále dělat vše pro vaši spokojenost. Napište nám na email [email protected] a my vám návod zašleme na naše náklady. Děkuji a přeji hezký den

• Prodávající se tvářila naštvaně, za dveřmi/výdejnou se zamykala a při výdeji zboží mě nechala čekat na chodbě. Výdejna celkově špatně značená.

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi. Do budoucnosti se pokusíme výdejnu zboží viditelněji označit, avšak na momentální označení si nikdo ze zákazníku ještě nestěžoval. Bohužel výdejna je momentálně v přestavbě a proto máme omezení prostoru na výdej zboží. Každopádně v místě je připraveno posezení, stolečky s květinami a letáky na naše akce. Jak jsem již zmiňoval, omlouváme se za dočasné nepříjemnosti, avšak věřím, že v budoucnu budete už spokojena. Děkuji a přeji pěkný den. Jan Mráz jednatel

• kvalita - cena

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

• Rychlost nákupu, přijatelná cena a rychlé dodání zboží. Milá komunikace prodejkyně.

Dobré, Moc dobré. Doporučuji !!

• siroky vyber tovaru

spolahlivy

• nevim o zádných

doporucuji

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

• Tovar, ktorý som hľadala, som našla a rýchlosť dodania.
    • Nevidím žiadne.

Treba komunikovať, ak sa nedá priamo objednať ako v mojom prípade, treba napísať a radi odpovedia.

• spolehlivost
    • dobrá komunikace
    • důvěryhodnost

Vždycky se může stát, že dojde k nějaké chybě. Důležité je, jakým způsobem je vyřešena. Při posledním nákupu došlo k chybě při placení - poslal jsem peníze předem a balíček přišel s dobírkou. Zaplatil jsem tedy i převozníkovi. Obchod mi okamžitě poslal peníze zpátky. Prokázal tak (aspoň pro mě) důvěryhodnost.

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

• rozhodující byla cena zboží,která byla velmi příznivá, obchod se jeví jako spolehlivý, seriozní a rychlý
    • o žádných nevím

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Veľmi pohotová reakcia obchodu ohľadne dodávky, ochota, výborná komunikácia!

levnější,než ostatní
    zkušenost dobrá
    spokojenost

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

• Obchod jako takový slabiny asi nemá ,nebo já žádné nezjistila ,akorát v e-mailu přišlo,že mi zboží dopravíte v pátek ,ale dorazilo až v pondělí ,takže jsem v pátek celej den čekala doma zbytečně ,jinak maximální spokojenost

• vynikajíci cena
    • dostupnost tohto zboží jenom u Vás
    • pro nějaké technické problémy jste mi zboží nedodali včas a nikdo mě o tom neinformoval, musela jsem zboží urgovat
    • obchod bych ale stejně doporučila pro dobrý výběr zboží

zboží bylo dostupné jenom u Vás
    služby Vašeho obchodu jsou průměrné
    doporučila bych ho pro vynikajíci ceny a dobrý sortiment, zaostávají služby a komunikace se zákazníkem, taky přehlednost zboží by mohla být lepší

• nákup z domova

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

• objednani v pohodli domova
    • zaujala me cena

je to pro mne vyhovujici nakupovat pres internet
    kvalita nabizeneho zbozi
    doporucuji dalsim zakaznikum

• Je rychlý )
    • žádné dodaci lhůta by měla být rychlejší

je to dobéé

• výhodné ceny zboží