• rychlý, spolehlivý

Reakce obchodu Nejlevnější kotoučky

děkuji Vám za Vaše 100% hodnocení našeho obchodu. Jsem rád, že jste spokojeni s naší službou a servisem pro zákazníky a rychlostí vyřízení Vaší objednávky.

Jindřich Král

• Nakupuji zde stále a vždy naprostá spokojenost.

Výhodou tohoto obchodu je cena a přesnost i rychlost vyřízení zakázky.

Reakce obchodu Nejlevnější kotoučky

Děkujeme za Vaše opakované objednávky a důvěru.

Jindřich Král

Celková spokojenost. Dobrá cena, rychle dodáno....

Jindřich Král

Dobrý cena, skladovost i rychlost doručení

Jindřich Král

• Komunikace výborná, zboží přišlo rychle.

Jindřich Král

• Doporučuji, spokojenost, rychlost.

rychlá reakce

• rychlost doručení super

Reakce obchodu Nejlevnější kotoučky

děkuji Vám za Vaše hodnocení našeho obchodu. Jsem rád, že jste spokojeni s naší službou a servisem pro zákazníky a rychlostí vyřízení Vaší objednávky.

• dobrá spolupráce

Nejrychlejší dodavatel, spolehlivost

Reakce obchodu Nejlevnější kotoučky

Ceníme si Vaší pochvaly, že jsme u Vás nejrychlejším dodavatelem.

Jindřich Král

• Od objednání, je rychlé dodání. Spokojenost.

v pořádku

Vše O.K.

vše ok

• Rychlost, spolehlivost

Jindřich Král

• Rychlé a přesné vyřízení objednávky.
    • Není žádná.

Vždy v pořádku a včas.

Rychlé vyřízení.

Jindřich Král

Objednávka vyřízena do druhého dne.