Ekologické kotoučky (y)

Reakce obchodu Nejlevnější kotoučky

děkuji Vám za Vaše 100% hodnocení našeho obchodu. Jsem rád, že jste spokojeni s naší službou a servisem pro zákazníky a rychlostí vyřízení Vaší objednávky.
    Také jsme nově rozšířili naši nabídku o firemní hygienu, papírový program (Tork, Celtex, no name papíry), obalové materiály, kancelářské potřeby a širokou nabídku papírových a dárkových tašek.

• rychlost vyřízení objednávky
    • množstevní sleva

• dobré ceny

Jindřich Král

Superrychlé zaslání zboží, výborná komunikace.

Jindřich Král

Profesionální přístup, příjemné jednání, rychlé dodání

Reakce obchodu Nejlevnější kotoučky

děkuji Vám za Vaše 100% hodnocení našeho obchodu. Jsem rád, že jste spokojeni s naší službou a servisem pro zákazníky a vyřízením Vaší objednávky.

vše OK

Jindřich Král

velmi vstřícné a milé jednání, rychlé doručení

Vše v nejlepším pořádku.

• Pružnost
    • Ochota

Bez problému

Jindřich Král

• Přehlednost nabídky, rychlost vyřízení a doručení, cena.

Jindřich Král

• velmi vstřícný přístup k zákazníkovi
    • široký sortiment

• rychlost, přehlednost

• rychle zpracovani objednavky

Jindřich Král

Jelikož jsem si vědomky objednal zboží které nebylo skladem tak obchod mi dal vědět ihned po objednání že bude muset zboží naskladnit, ihned po naskladnění mně obchod kontaktoval o naskladnění a odeslání zboží.
    Proto byla dodací lhůta delší.
    Takže jsem velice spokojen s komunikací a bleskurychlém odeslání zboží.

Vše O.K.

Reakce obchodu Nejlevnější kotoučky

Také jsme nově rozšířili naši nabídku o firemní hygienu, papírový program (Tork, Celtex, no name), obalové materiály, kancelářské potřeby a širokou nabídku papírových a dárkových tašek.

Jindřich Král

super ceny a super rychlost dodání

• rychlost, vstřícnost

velká spokojenost

Jindřich Král

Prostě super.. jeden den objednáte a druhý den máte....

• Všetko super. Doporučuji

Nic.