obchod bez problémů

• Spolehlivost
  • nakoupil v obchodě NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY před 2 týdny

• Seerioznost a hlavně vše bez závad
    • Levný

Doporučuji všem.

• spokojenost
  • nakoupil v obchodě NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY před 3 týdny

Můj první nákup a musím říci ,ze jsmevelmi spokojena,dekuji

• nakoupil v obchodě NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY před 1 měsícem

• široká nabídka knih v angličtině
    • dobré ceny
  • nakoupil v obchodě NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY před 3 týdny

• nemám zkušenosti,ale tento obchod proběhl výborně

• rozhodně nejsou nejlevnější
  • nakoupil v obchodě NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY před 1 měsícem

• vyhlédnutou knihu měli v tu dobu za nejlepší cenu
  • nakoupil v obchodě NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY před 1 měsícem

Na webových stránkách si přehledně vyberete. Pokud jste stálý zákazník, čekají na vás všelijaké bonusy za stávajícího zákazníka. Doba dodání OK. Maximální spokojenost :-)

• nakoupil v obchodě NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY před 1 měsícem

• Zboží nedorazilo, bez reakce obchodu, jediný email co přišel bylo potvrzení objednávky před 10 dny.
  • nakoupil v obchodě NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY před 1 měsícem

• knihu jsem objednávala skoro před dvěma týdny a stále jsem nedostala žádné informace ohledně jejího zaslání a podobně. Na druhou knihu mi napsali, že je změna dodavatele a nevědí kdy dorazí

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY

děkujeme za Vaši reakci na objednávku a omlouváme se za způsobené potíže ve Vámi dvou zhotovených objednávkách.
    Vaše první objednávka byla již v době objednání ve statusu dostupnosti neznámé - na dotaz. Daný titul měl nejasnou dostupnost a nám se jej podařilo naskladnit dnešním dnem od dodavatele z Anglie.
    Vaše druhá objednávka byla nejprve zaznačena stejně v dostupnosti neznámé, nicméně stejný dodavatel nám knihu dnes dodal na náš sklad. Obě knihy jsou tedy dnešním dnem předány do rukou dopravce a budou doručeny v řádu dvou dnů k Vám.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme za drobné zdržení.
    S pozdravem a přáním pěkného dne,

Objednavka stornována obchodem.

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY

děkujeme za reakci ohledně Vaší objednávky a omlouváme se za nepříjemnosti s ní spjaté.
    Vámi objednaný produkt byl posledním na našem skladě, v mezičase Vaší objednávky Vás bohužel předběhl jiný zákazník a danou objednávku zhotovil o pár chvil dříve, u dodavatelů jsme bohužel nenalezli více dostupných kusů a z tohoto důvodu jsme byli nuceni danou objednávku stornovat.

Děkujeme za pochopení.
    S přáním pěkného dne,

• nakoupil v obchodě NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY před 1 měsícem

Korektní obchod. Zboží sice nebylo skladem, ale expedice proběhla rychleji než bylo slíbeno. V době hlavní sezóny nákupu učebnic, velmi oceňuji.

• neseriózní obchod

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY

děkujeme za Vaši reakci u objednávky a omlouváme se ještě jednou za změnu dostupnosti Vašeho objednaného produktu.
    Jak jsme již jednou uvedli, došlo bohužel ke stažení produktu z katalogu našeho dodavatele. Jelikož se jednalo o jediného dodavatele, museli jsme objednávku tohoto produktu stornovat neboť by nemohlo dojít k jejímu naplnění.

Za Vaše pochopení a kladné řešení situace Vám děkujeme.
    S pozdravem a přáním pěkného dne,

• Obrovský výběr.
    • Krátká dodací lhůta, na knihy, které neměli na skladě, jsem čekala pouze 4 dny
    • Ceny. Výhodné slevové akce.
    • Přehlednost stránek.
    • Rychlá reakce na požadavek o změnu objednávky.
    • Nemají beletrii v ruštině.

Byl to můj první nákup, ale rozhodně se tento obchod stal mým nejoblíbenějším eshopem s knihami. Mají široký výběr knih i učebnic, a navíc se na jejich stránkách dá dobře orientovat a hledat.

Potřebovala jsem po asi dvou dnech změnit objednávku. Čekala jsem na knihy od jiného dodavatele, takže jsem věděla, že budu čekat asi čtyři dny. Během telefonického hovoru mi operátor objednávku změnil a během jedné minuty mi přišel email o změně. Ve chvíli, kdy jsem volala jsem více méně počítala s tím, že mi řeknou, že jsem zavolala pozdě atd., ale reakce obchodu byla maximálně vstřícná.

• cena produktů

• Dobrá cena zboží.
    • Zboží mělo dorazit nejpozději 14.9., na písemný dotaz, kdy tedy dorazí, obchod nereaguje.

Oproti jiným e-shopům mizerná komunikace se zákazníkem ohledně stavu objednávky.

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY

děkujeme za reakci ohledně dodávky zboží a omlouváme se za zpoždění námi určeného termínu.
    Dodavatel nám nejprve zaslal jeden poslední kus na skladě, poté se snažil v co nejkratším termínu doručit i zbylé 3 objednané kusy. Dne 17.9.2018 ve 12:03 jsme od Vás obdrželi email ohledně dostupnosti a ještě tentýž den po 13 hodině odpolední jsme Vám na daný email s danou dostupnosti odpověděli.
    Dnešní dnem jsme předali dopravci danou objednávku do rukou.

Děkujeme za pochopení.
    S přáním pěkného dne,

Zatim zasilka nedorazila

• nakoupil v obchodě NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY před 1 měsícem

Objednala jsem zahraniční knihu, tedy bylo delší čekání než je obvyklé, ale jsem ráda, že ji mám.