První nákup, a s tím co mi přišlo jsem spokojen.

Pořídil jsem minci zadarmo, kde jsem opravdu nezaplatil ani korunu. Kvalita i propracovanost mince na jedničku, což mě u mince zadarmo mile překvapilo.

Mince sbírám už od puberty dá se říct takže jsem párkrát narazil i na tento obchod a několik mincí odtud mám. Není to špatný obchod.

Ceny mi přijdou vysoké ale když tohle pominu tak kvalita ražby je super jak avers tak i revers je vždy do detailu propracovaným dodání je v pohodě, je super že mince jsou dobře zabalené proti poškození.

normalni eshop s numismaty, neco jsem tu uz nakoupil a dobry

Dříve jsem se numismatice více věnoval, teď už jen tak sporadicky bohužel, ale jednou za čas si udělám radost a koupím si stříbrnou minci která sedí do mé původní sbírky, takže ji stále a stále rozšiřuji, i když velmi pomalu.

za mě fajn obchod, chybí mi ale kamenná prodejna

• vzhled numismatu
    • dobře zabalené
    • komunikace
    • doba dodání

Cena je podle mě neutrální, odpovídá kvalitě zboží

Su tu dobre numismaty. Ceny by mohl byt nizsi ale jinak je to za me dobry obchod. Jedine co je blbe je to postovne, to by si mohli odpustit.

• normální numismatický obchod
    • ceny podle mě odpovídající
    • kvalita
    • poštovné

• Přehledný web, rychlost
    • ceny

Líbí se mi jak je eshop řešený, přijde mi to logické, stříbrné mince pohromadě, stejně tak zlaté. Cenové rozpětí je veliké, takže si vyberu i já co nechce investovat úplně nějaké velké tisíce. Doručení je pro mě fajn, sice není úplně standardní, ale mě to tak vyhovuje. Medaile jsou vždy kvalitně zabalené proti poškození.

Jsem rád že se to u nich točí a je pořád nějaká obměna, i když u některých mincí je cena vyšší.

Po třetím nákupu už asi můžu říct že moje zkušenosti jsou pozitivní. Vzhled a kvalita mincí podle mého odpovídá jejich ceně. Opravdu by ale bylo lepší kdyby se dal zvolit i jiný dopravce.

• zpracování medailí, certifikát ke zboží, výběr
    • cena, jinak nevím

Medaile pekne, za rozumne ceny pokud clovek vice hleda, koupil jsem stama uz radu medaili.

Koupil jsem tu stokorunu, chci jí dát babičce k svátku, myslím si že by si mohla vzpomenout na hezký časy. Každopádně jsem rád že už jí mám doma, myslel jsem se že díky tomu co se teď u nás děje jsem si myslel že mi to ani nepřijde.

Normální obchod s numismatickými kousky. Pěkné věci, některé ale za vyšší ceny.

• ceny odpovídají kvalitě, přehlednost webových stránek, komunikace se zákaznickou linkou
    • dodání přes českou poštu

Medaile mají pěkné, ceny už jsou trochu na můj vkus přehnané. Asi nejradši mám ty jejich akce kdy se platí jenom poštovné, to člověk dostane pěkný numismatický kousek za hodně dobrou cenu.

Jsem s tímhle obchodem celkem spokojený.