• Krásná nabídka zboží a široký sortiment
    • Vydírání firmou za věci co člověk nechce
    • Špatná cena
    • Když něco slíbí občas to nesplní

Mají sice krásné nabídky, pár věcí už jsem u nich kupoval, ale bohužel převládá negativní stránka věci. Chtěl jsem si něco koupit a přihazují k tomu další věci, to bych ještě přežil, ale když minutu potom zažádám o zrušení aby to neposílali a oni to stejně pošlou, tak nevím zda jsou normální. I jsem je upozorňoval, že měním adresu bydliště a oni to tam stejně asi poslali.

• Nikdy mi od nich nepřišla žádná nevyžádaná pošta, a to že už v tomhle obchodě nejsem žádný nováček.
    • Mají dobrý popis mincí na webu, které pak odpovídají.
    • Eshop není složitý, všechno je přehledné.
    • Mají dobré akce.
    • Doba dodání, jak je tu psáno 100x

Velmi "pruhledne" obchodovani - u nekterych minci ani neni viditelna cena, vsude jen nutno vyplnit jmeno + telefon a kliknout na "dozvedet se vice". Tenhle "eshop" ma bohuzel praktiky, ktere odradi spoustu lidi - napriklad vcetne toho, ze lakaji na mince u kterych jasne nenapisou, ze jde o nejakou kolekci (to je schovane nekde, kde to clovek vubec nehleda) a po zakoupeni jedne se najednou snazi poslat dalsi a dalsi. Myslim si, ze ta "neprehlednost" je velmi cileny tah na to, aby mohli mermomoci prodat i to co si clovek neobjedna a je mozne ze u nekoho jim to projde. Nicmene bohuzel ja mam k takovym eshopum odpor. Pokud neuvadite vsechny informace hned, jasne a srozumitelne, aby zakaznik vedel, ze si objednava celou kolekci (ne aby musel proklikavat x dalsich stranek a cist to nejmensi pismo, aby to zjistil), tak nejste pro me duveryhodny eshop.....

Seznam mincí z tohoto obchodu už mám poměrně dlouhý, zatím se mi nestalo že bych byl s něčím nespokojen.

• ceny

Zatím jsem si objednala dvě medaile a došli mi v pořádku. Bohužel nemám na to si vždycky koupit všechno co se mi líbí, ale zas si aspoň po tom, co mi zbyde výplata uděláme s mužem radost.

Posílal jsem minci na reklamaci, u tohoto obchodu poprvé, přišlo mi něco jiného než jsem objednal. Naštěstí se to s obchodem vyřešilo rychle, na zákaznický lince byli moc příjemný, omluvili se a asi do 14 dní jsem měl to co jsem chtěl.

Mám toho od Národní Pokladnice doma dost, už se to ani neodvažuji počítat. Obchod je super díky tomu že má spoustu témat, kterým se věnuje. Jenom dávám dopředu vědět, že toto není zrovna levný koníček.

Koupil jsem jednu minci, problém nebyl žádný, jen jsem na ni dlouho čekal, dodací lhůtu by měli zkrátit.

• Žádná
    • Chtějí peníze za mince co ani nepřijdou

Objednal jsem si 2 mince asi po měsíci a půl mi přišla jen jedna chtěli zaplatit obě pod výhrůžky že to dají na exekuci navíc mi přišly ještě další 2 mince co jsem ani nechtěl tak jsem je poslal zpět samozřejmě další výdaje navíc sem velmi nespokojen!!!NEDOPORUČUJI!!!

• objednal jsem dvě mince, dorazili v pořádku
    • volali mi asi dvakrát, což mi nebylo příjemný, ale dalo se s nimi rozumně domluvit, a už se to neopakovalo

• kvalita
    • certifikáty u zboží
    • poštovné
    • doba dodání

Když se to vezme kolem a kolem jsem spokojený.

Mince zadarmo – super nápad, beru všechny.

Mohu doporučit.

Mám z tohoto e-shopu jenom ty dvě mince zadarmo, a překvapivě opravdu byli zadarmo, myslel jsem si že tam nějaký doplatek bude a nic, dobrá akce.

• široký výběr
    • zajímavé motivy
    • zpracování
    • ceny některých mincí
    • dodání

Mince zdarma jsou velmi dobrý nápad, mám obě s tím že jsem objednal i navazující mince. Super v této době, kdy člověk sice chce rozšiřovat svou sbírku ale nechce za to utrácet velké peníze.

Dostal jsem pod stromeček minci kterou jsem si přál – První prezident naší země. Složila se na ni celá rodina a udělalo mi to opravdu velkou radost. Je super že k tomu byl elegantní rám abych si minci mohl vystavit.

Teď mi přišla objednávka kterou jsem objednávala na poslední chvíli, a jsem ráda že obchod to stihl dodat takhle před vánoci, manžel si jednu minci z Národní Pokladnice dost přál, tak doufám že mu pod stromečkem udělá radost.

Velmi dobrá komunikace na zákaznickém servisu, potřeboval jsem poradit a zjistit informace o jedné mince, a slečna na telefonu mi dokázala velmi dobře minci popsat tak abych věděl do čeho jdu, stručně a jasně.

První nákup, a s tím co mi přišlo jsem spokojen.