• solidní nákup
    • hezký design pořízené mince
    • doručení přes Českou poštu vcelku překvapilo svou rychlostí

• Nikdy jsem se nesetkala s tak pasivním pristupem eshopu. Prijde Vam email o přijetí objednavky a to je vse. Ač mají vec na skladě, čekáte, čekáte, zavoláte na linku ( placenou) arogantní protějšek Vám řekne, ze věc bude naskladnena koncem mesice. Čekáte, stále čekáte. Po cca mesici se ráno probudim a sms ze prijde zasilka. Žádná informace ze strany obchodu, bohužel ani ceske posty, ktera je jedina moznost dopravy. Přišel malý tenký plíšek pry mince. A hromadaaaaaa letaku. Už nikdy více tento eshop. !!!!!

• pěkný výběr artiklů a celkově jejich nabídka
    • za ty peníze dobře balený
    • celkově s nákupem spokojenost

Vždy vybrané zboží k dispozici.

Udělal jsem tu další objednávku během roku a opět maximální spokojenost. Všechno mají na webu přehledně vedený, takže se tím dá proklikat tak, aby domů přišlo jen objednané zboží, ač jsou další nabídky zajímavé. Ceny mají přijatelné a umělecká zpracování mincí jsou jednou z věcí, co mě sem láká se vracet. Za sebe mohu obchod doporučit.

• ceny
    • vyřízení
    • efektivně balené
    • k obchodu nemám výhrady
    • nemám

• žádná

Vyhněte se tomuto e-shopu pohybující se na hraně zákona. Velká podobnost s teleshopingem, kdy si jednou něco objednáte (lákavě na dodání bez poštovného) a už jste u nich zaháčkovaní navždy, bude vám automaticky chodit zboží i bez Vašeho přičinění. Vymazání z databáze velmi náročné a komplikované. Platíte jen za předražený pozlacený měděný plíšek. Se zpětným odkupem dodaného zboží vůbec nepočítají, jsou jenom distributoři,

• široký výběrem sortimentu - můžu tu najít mince a medaile různé tematiky a původu
    • kvalita zboží - objednané zboží umí kolikrát předčit mé očekávání, mince jsou dobře zabalené a chráněné před poškozením
    • přehledné a jednoduše použitelné webové stránky - funkce filtru, kdy si můžu vytřídit zboží podle ceny, kovu, země původu, atp. mi hodně zjednodušuje pohyb a vyhledávání pro mě atraktivních kousků. Celkově je tu orientace na můj vkus dobrá
    • doprava a doručení - zboží došlo v deklarovanou dobu, víc k tomu asi nemám

Celkově jsem s nákupem na Národní pokladnici spokojený a určitě se semka budu vracet při hledání dalších pěkných kousků.

Vstřícní na lince poradit, vybrané zboží vždy skladem a doručeno podle jejich podmínek.
    Obchod mohu jasně doporučit.

• cenová dostupnost
    • přístup
    • způsob dopravy
    • můj omezený rozpočet

S Národní pokladnicí jsem ohledně mincí spokojen.

• pěkný výběr (mince, medaile, šperky i doplňkové příslušenství)
    • ceny ok
    • snadná objednávka a její vyřízení
    • seriózní komunikace
    • doba doručení by mohla být i o něco kratší

Eshop Národní pokladnice patří mezi stránky, ze kterých rád objednávám a kolikrát jsem na ně schopný přijít, jen abych zjistil, jestli u nich nepřibylo něco nového, co by mě mohlo zaujmout a mohl jsem si tak rozšířit svojí sbírku artiklů. Celkem zásadní pro mě byla v září i návštěva veletrhu Sběratel 2023, díky kterému jsem mohl vidět řadu jejich mincí naživo a udělat si o nich obrázek a rozmyslet si, který si pořídit. Díky této možnosti se tak moje sbírka během chvíle rozrostla o minci s Franzem Kafkou a pak jsem začal sbírat i položky z kolekce Dynastie Habsburků, která je hnedka o 16 kusech. Objednané zboží dodržují a to i v navazujících právě zásilkách z kolekce, které přichází po měsíci, což je pro mě ideální stav.

Spolehliví, vše bylo v rámci objednávky v pořádku.

• letitý zákazník
    • zajímavé nabídky a to i po telefonu s doporučením
    • dobré ceny
    • lhůta doručení není dlouhá

• pěkné zboží
    • doručení přes Českou poštu docela rychlé
    • komunikace s obchodem

• Pořídil jsem tu dobře, pamětní medaile zdarma, objednávka proběhla bez problému a její doručení taky.

Mně už medaile s Karlem IV. dorazila, vypadá velmi pěkně, jde o medaili zdarma, kdy jsem za celou objednávku nic nezaplatil. Těším se na podobné další akce.

• Nemá žádnou
    • Podvodná stránka
    • Bohužel produkty jsou cílené na důchodce

Tahle stránka je podvod, mince zdarma žádné závazky, žádné dodatečné platby či zásilky, lži jeďiné co je zdarma tak je certifikát. Za minci která má být z ''rizého stříbra,, tak si účtují 200kč, i ostatní produkty vypadají jako by byly jenom 5% z údajného materiálu. U rezervačního čísla stačí dát 123456789 a stále bude fungovat. Při zadávání údajů se automaticky z ''Ne,, stalo ''Souhlasím.

Objednal jsem tu pěkný dárek k ukončení studia mého syna. Vše proběhlo v pořádku a mince odpovídá prezentovanému obrázku.

• na stránce mají dobře vidět jestli objednávám minci z kolekce a nebo jednotlivý kus
    • v košíku mi rovnou ukázali cenu, kterou budu platit tedy s balným i poštovným dohromady
    • měla jsem na výběr jestli budu platit na dobírku, kartou nebo online převodem
    • během několika dnů jsem přebírala balíček od České pošty
    • zásilka nic navrch neobsahovala a k dalším odběrům mě nezavazovala

Medaile objednané přes jejich linku kvůli objasnění ještě pár drobností. Domluva byla rozhodně lepší než jsem očekával, hlavně mi řekli to na co jsem se ptal, takže jsem s nimi dotáhl objednávku do konce. Medaile Národního divadla a medaile s T.G.Masarykem pak dorazily společně během následujících několika dnů a pěkně zabalené, takže se cestou nic nestačilo poničit. Zásilka obsahovala vše, tak jak mi bylo v telefonátu avizováno. Za mne tak OK tahle objednávka.