Medaile objednané přes jejich linku kvůli objasnění ještě pár drobností. Domluva byla rozhodně lepší než jsem očekával, hlavně mi řekli to na co jsem se ptal, takže jsem s nimi dotáhl objednávku do konce. Medaile Národního divadla a medaile s T.G.Masarykem pak dorazily společně během následujících několika dnů a pěkně zabalené, takže se cestou nic nestačilo poničit. Zásilka obsahovala vše, tak jak mi bylo v telefonátu avizováno. Za mne tak OK tahle objednávka.

• mince s pěknými ražbami, různá tematika
    • jednotlivé artikly, ucelené kolekce
    • konkrétní informace na webovkách, jak udělat objednávku, jednoduchá registrace
    • poměrně krátká dodací lhůta
    • přidal bych možnosti výběru doručovací služby

• Příjemný přístup operátorky

Udělala jsem dvě objednávky zvlášť, takže mě to vycházelo i na dvě poštovný, ale naštěstí se mi podařilo domluvit na lince s operátorkou sloučení do jedný, takže mince přišly pohromadě a za jednu cenu poštovného. Díky za ochotu a příště ráda objednám zas.

Prý Mince zdarma. Po vyplnění objednávky bylo vše zdarma.těsně před odesláním objednávky mi to nabídlo jakési věci navíc. To jsem odmítla . Znovu jsem kontrolovala,že to tam není. Ale, sotva jsem objednávku odeslala vyskočila na mě částka 199 korun. A to už bylo pozdě když byla odeslána. Pak se tam nešlo dovolat ani dopsat emailem o zrušení. Pošta se ani neobtěžovala se ptát zda to chci. Prostě to pověsili na plot . A ted se mohu modlit aby mi nechodilo tech picovin vic.vzhledem k tomu ze to nechci..dekuji uz nikdy.

Za mě tu s objednávkou proběhlo vše v pořádku.

Objednávka v pořádku dorazila bez jakéhokoliv poškození. Mince s vyobrazením královny Alžběty II. a prince Filipa je krásná a jsem rád, že ji tak mohu zahrnout do své sbírky. Cena mi přijde adekvátní.

• má první objednávka
    • medaile se lvem zadarmo a bez poštovného, tak mě vyšla opravdu na 0,- korun

Parádní výběr, přijatelné ceny, při objednání kolekce dodržují pravidelnost zasílání.

• Objednávku jsem udělal telefonicky, ještě jsem se pobavil s jejich zaměstnankyní která mi řekla bližší informace k objednávce a doručovací lhůtě a platbě.
    • Příjemný telefonát, žádná odměřená baba, že otravuju a neumím si to objednat online, toho si cením.
    • Líbilo by se mi, kdyby měli v nabídce více mincí v cenové relaci do tisíci koruny, abych měl možnost rozšířit svou hobby sbírku.

• vše proběhlo jak mají na stránkách uvedeno
    • dodací lhůta dodržena ačkoliv šlo o 14 dnů
    • po meilu dobrá komunikace s jejich zaměstnancem

Pořídil jsem tu pěkný dárek pro mého prvního vnuka, co se narodil. Mince se čtyřlístkem si myslím, že byla skvělá volba.

• Objednávám zde už asi 5 let
    • Mince vždy dobře publikované na stránkách, nechybí pěkně sestavený popisek
    • Zboží odpovídá fotografiím
    • Možnost vrácení mince

Líbí se mi jejich prodejní akce, doručená mince je parádní.

• Nekvalitní zboží

Chci všechny varovat před touto nekalou firmou,objednala jsem si zlatou minci ,samozřejmě že zlato to není, ale aby tomu nebylo konec,po dvou měsících najdu ve schránce v obálce nějakou známku,s tím že ji mám zaplatit, píšu jim tedy že nic nechci,zboží posílám zpět, pry me vymazou z databáze ale do 4 tydnu mi ma ještě přijít jeden balíček, no připravte si peněženky, neustále chození na poštu a vrácení zboží zpět, a pokud nezaplatite tak čekejte vymahace, nechápu že tuto firmu uz nikdo nezastavil, v Německu mají zakazanou činnost,a tady okradají vesele dál, jakmile jsem napsala recenzi na jejich stránky na fb hned je odstranili a zablokovali, pokud nechcete mít problémy a doma bezcenné cetky, prosím vyhněte se těmto smejdum velkým obloukem

• snadná orientace na stránkách
    • pěkný popis u jednotlivých mincí, člověk si udělá lepší představu
    • snadná objednávka
    • dodací lhůtu bych uvedla u každé mince, ne abych si to hledala mezi otázkami

Jsem přesvědčený, že tu nenakupuju naposledy, líbí se nabídka zlatých mincí a s dodáním objednávky jsem neměl problém. Hlavně mi šlo o správnost mince, protože jinde už se mi stalo, že poslali klidně i něco jiného.

Objednávka splnila mé očekávání, mají opravdu širokou škálu věcí a to jak za nižší tak i vyšší ceny. Všechny potřebný informace k objednávce jsem v pořádku našel na jejich stránkách.

• delší dodací lhůta

Mám s nimi akorát čerstvou zkušenost, kdy jsem přes jejich stránky objednával vánoční zlatou minci. Vše co se týče objednání proběhlo v pořádku, na to nemám žádné námitky, pouze dodací lhůta mi přišla krapet delší, než jsem osobně zvyklý. Ale mince dorazila v pořádku, se vším co bylo v popisu.

• hezké, přehledné stránky webu
    • detailní popisy jednotlivých produktů
    • tematické kolekce
    • mince různých cenových kategorií

Líbí se mi, že člověk si tu může vybrat mince v různé cenové relaci. Mám od nich již několik mincí a všechny mají krásné čisté rytí a neztrácí lesk. Objednávka byla vždy v pořádku i se samotným doručením vyřízena.

Naposledy mi udělala radost mince: Pravda vítězí – symbol národní hrdosti, ke které byli i nějaké další drobnosti. Za tu cenu jsem to tam nemohl nechat.