Myslím si že cena/kvalita je po prohlédnutí mincí a medailí odpovídající, zatím jsem zkusil koupit jen 2 mince ale oboje na mě působí dobře, i ten certifikát je dobrý že je k mincím přiložený.

Dobrý numismatický obchod, párkrát už jsem něco objednal.

• široký sortiment, celkem přívětivé ceny, jednoduchý eshop
    • delší dodací lhůta zboží

Doporučuju.

• přiložený certifikát k mincím, jednoduché objednání zboží, velký výběr
    • asi nic

Nasbíral jsem mince spokojené s Českou historií právě u Národní Pokladnice a když to vezmu kus od kusu tak všechny jsou kvalitně zpracované

• ohledně nákupu a zboží vše ok
    • dodací lhůta

Teď čerstvě mám doma sadu stříbrných cihliček „Česká mistrovská díla“, je to moc pěkné mít takhle všechno pohromadě., cihličky jsou kolorované a mají hodně dobré detaily.

Chválím velkou škálu výběru, na tento numismatický obchod jsem narazil náhodou skrze reklamu a od té doby jsem objednal asi 3 pamětní medaile a všechny odpovídají kvalitě kterou jsem chtěl.

Mám teď objednanou minci Apollo 11, je to podle mě důležitý milník v historii, celkový vzhled se mi podle fotek líbí. Celkově od nich rád nakupuju mince se zajímavou tématikou, aspoň si může člověk připomenout co se v naší, ale i celosvětové historii dělo.

Jako pokladnímu mi projde takže pod rukama opravdu hodně mincí, některé i dost zajímavé co se týče ražby a roku výroby, u Národní Pokladnice sbírám mince spíše pro radost když mají nějaké pěkné co se pojí s mou oblíbenou částí historie, mince mají velmi kvalitní ražbu a jsou dobře ochráněné proti zubu času.

Sběru mincí a medailí se věnuji už nějakou dobu a Národní Pokladnice je můj hlavní „dodavatel“. Nákup na jejich internetovém obchodě je jednoduchý a přehledný, numismaty vždy dorazí bezpečně zabaleny s přiloženým certifikátem.

Bohužel se na podvody tohoto obchodu nechala napálit i moje máma.
    Při snaze využít práva směrnice EP GDPR "být zapomenut", jí nějaká zaměstnankyně této společnosti řekla, že směrnice týkající se GDPR mají svoje vlastní, a že ta směrnice vydaná Evropským Parlamentem je nezajímá, protože používají tu svojí. Při mé včerejší snaze jim zavolat, aby mi tu směrnici poslali e-mailem, tak operátorka stále tvrdila, že to musí nejprve probrat s její nadřízenou. Operátorka toto dělala několikrát dokola. Jejich telefonní kontakt začíná trojčíslem 810, tudíž je za nějakou speciální sazbu mého mobilního operátora, takže její komunikace a konzultace s její nadřízenou bude asi docela drahá. Operátorka po mě chtěla zákaznické číslo mé matky, a její či mojí adresu (asi abych dodal i své kontaktní údaje). Několikrát mi skákala do řeči a nenechala mne vysvětlit o co konkrétně mi jde. Prostě další šmejdi. Asi si na ně brzy udělám čas, a zastavím se u nich osobně.

Sbírám od nich mince už řadu let, první minci od Národní pokladnice jsem dostal k 35. narozeninám a od té doby se mě to drží. Archů s mincemi už mám mnoho a zatím nehodlám končit.

Líbí se mi že mince odpovídají obrázkům které mají na webu, člověk předem ví co má čekat. Objednávám u nich poměrně často když mi to finance dovolí, a jsem spokojený s tím co mi přijde do ruky.

• Všechno proběhlo dle očekávání, objednávka, platba, doručení. Doporučuji.

Od Národní pokladnice mám už nasbíranou slušnou kolekci mincí a ze svých zkušeností můžu klidně doporučit dál.

S obchodem mám dobrou zkušenost, objednávka se u nich dá vyřídit jednoduše, web mají dobře udělaný a zboží vždycky dorazí. Jednou mi i volali kvůli nabídce na koupi další medaile, ale nijak moc se nevnucovali, stačilo říct že nechci že si když tak sám zase najdu něco na webu a v pohodě, potom už mi víckrát nevolali.

Já tedy za sebe asi žádnou výtku nemám. Co jsem si objednal mi vždycky dorazilo, nic víc nic míň…jediné co je trochu spekulativní je na můj vkus delší dodací lhůta, ale zase na druhou stranu vím dopředu kdy mi to přijde, protože si mince objednávám jako balík do ruky, takže mi alespoň nehrozí že pro balík budu muset na poštu…

• Podvodníci. Podívejte se na recenze na Google po vyhledání této společnosti. Recenze zde neodpovídají skutečnosti. Neuvěřitelná hanebnost je chování této společnosti a její agresivní způsob prodeje alias šmejdi-nabídnou medailonek(protože se nejedná o minci, ale o kus kovu nulové hodnoty) zdarma a důvěřiví důchodci se nabídky chopí. Následně pošlou automaticky bez nějakého svolení podobnou cetku a k tomu složenku na pěknou sumu. Aniž by jste si cokoliv takového objednali. Být člověkem pracujícím v této společnosti, silně bych uvažoval nad svou ubohou existencí a nad mými životními hodnotami. Musí tam pracovat lidi naprosto bez zásad slušného vychování a jejich nejbližší se za ně a jejich neschopnost najít si regulérní zaměstnání musí stydět. To co dělají je drzost nejhrubšího zrna. Hanba na ně. Stížnost předána ČOI.

• velký výběr

Objednáváme tu medaile i mince s tátou, máme v tom společnou zálibu takže se předháníme kdo má lepší. Já jsem se s žádným problémem zatím nesetkal, tátovi se jednou objednávka zpozdila ale jinak nic. S nakupováním tady jsem spokojený, dohromady už máme celkem slušnou sbírku.