Objednávka trvala delší dobu než jsem předpokládala.Zboží je distribuováno v Praze 8 v jiné ulici než jsem přepokládala podle objednávky.

Reakce obchodu MujMazlik.cz

velice nás mrzí vzniklé komplikace ohledně delší dodací lhůty, o kterých jsme s Vámi telefonicky hovořili. Vaše zboží je stále připraveno na naší prodejně k osobnímu vyzvednutí. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit. Naši adresu naleznete na našich internetových stránkách a také ji obdržíte v emailu s oznámením, že Vaše objednávka je připravena k vyzvednutí.

Petra Múčková

Bohužel jsem musela objednávku zrušit, protože část zboží, které bylo v době objednávky údajně skladem, nebylo k dispozici.

Vybrala jsem si tašku na pejska, která byla na internetových stránkách dostupná. Po 14 dnech jsem dostala mailovou zprávu, že taška není a objednávku obchod zrušil. Ale peníze dosud nevrátil. V jiném internetovém obchodě jsem měla tašku do 4 dnů.

Reakce obchodu MujMazlik.cz

bohužel jsme zboží neměli dostupné a dodavatel také ne. Proto jsme objednávku museli zrušit a peníze jsme vrátili jakmile to bylo možné. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

Filip Nechanský

Zrušili mi objednávku, napsali mi důvod, proč. Když jsem jim odepsala, co podle jejich rady měním, aby jí mohli splnit, už nereagovali a zrušili objednávku.

Dobrý den paní Gráfová,

nespletla jste si s vaši negativní recenzí obchod?

Vaši objednávku jsme v pořádku přijali a jelikož se jednalo o známky na zakázku - rytí provádí externí rytec a zasílá nám je zpět cca do 5 pracovních dnů.

Vaše objednávka byla odeslána na vámi požadovanou adresu 21.01.2020.

Přišla vám nějaké informace od dopravce, kterého jste zvolila? Ve vašem případě vidím PPL.

Děkujeme za zpětnou vazbu a v případě nejasností nás neváhejte kontaktovat na 602 454 044 nebo emailu [email protected]

Přeji hezký den.

Filip Nechanský

Zboží nebylo k dispozici, peníze zatím na účet nedorazily. Telefón nikdo nezvedl, na messengeru bez reakce.

Reakce obchodu MujMazlik.cz

peníze za nedodané zboží jsme vrátili na účet jakmile to bylo možné, děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

Přejeme hezký den.

• Nabízen výrobek, který nemá na skladě a mít nebude.
    • Komunikace s paní na telefonu byla výživná.
    • Prodleva s navrácením zaplacené částky.
    • Na stránky již nevstoupím.

Reakce obchodu MujMazlik.cz

bohužel se stalo že jeden z mnoha produktů, které jste objednal nebyl skladem u nás ani u dodavatele a tak jsme nebyli schopni kompletní objednávku odeslat. Peníze vracíme obvykle během pár dní tak jak to je i ve vašem případě. Omlouváme se za komplikace a přejeme hezký den.

• nemají skladem to co deklarují jako skladem
    • tím pádem dlouhý dodací termín

Reakce obchodu MujMazlik.cz

omlouváme se za technickou chybu, bohužel se nám krmivo vyprodalo a špatně jsme tak informovali o dostupnosti.

Děkujeme za pochopení.

www.mujmazlik.cz

• Objednávka dorazila, místo 1litroveho oleje, který jsem platila předem, přišel pouze puĺitrovy. Po upozornění mailem i s prilozenou fakturou a fotkou, jsem nedostala žádnou omluvu dokonce ani odpověď. Chyba se stát může, spíš mě mrzelo nereagovaní na reklamaci.

Reakce obchodu MujMazlik.cz

aktuálně žádnou takovou reklamaci neevidujeme. Zašlete nám na [email protected] prosím číslo objednávky, dohledáme a situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Případně máme telefon 602 454 044, kde fungujeme okamžitě a řešíme problémy obratem.

děkujeme.

• Zboží jsem reklamovala a dnes po 2 měsících nikdo nekomunikuje a peníze mi nikdo nevrátil

Reakce obchodu MujMazlik.cz

napište nám prosím na [email protected] číslo objednávky, jelikož neevidujeme žádnou nevyřízenou reklamaci. Obvykle vracíme peníze do 2 dnů. Děkujeme

Filip Nechanský

ani mi nevratil penize zpet na muj ucet za jiz zaplacenou a nedodanou zasilku!!!

Dobrý den Lenko,

děkujeme za recenzi. Bohužel jste objednala zboží, které nebylo aktuálně dostupné a tuto informaci jsme Vám sdělili jakmile jsme ji zjistili.

Peníze jsme zaslali zpět na Váš účet jakmile jsme objednávku zrušili. Děkujeme za pochopení.

www.mujmazlik.cz
    602 454 044

Účtovat si poplatek za vyzvednutí zboží na prodejně je absurdní!

Reakce obchodu MujMazlik.cz

za osobní odběr na prodejně žádný poplatek nemáme.

Můžete nám zaslat číslo objednávky na email: [email protected], abychom se podívali kde se stala případně chyba? Děkujeme!

• Žádné
    • Komunikaci se zákazníkem, arogantní jednání při řešení problému

určitě nedoporučuji, jednání ze strany obchodu arogantní až urážlivé. Neustálé výmluvy na to, že se přestěhovali

Reakce obchodu MujMazlik.cz

za zpožděnou informovanost se omlouváme. Vzhledem k tomu, že jsme Vám nedokázali nabídnout alternativu, tak jsme Vám ihned vrátily peníze dle domluvy.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

objednávala jsem šampon pro psa a gel na zubní kámen pro psa -
    1- prodavačka mi dala sprej na rozčesání srsti pro psa - na moje upozornění zboží vyměnila za správný výrobek
    2 - místo gelu pro psa mi dala gel pro kočku, zjistila jsem to až při cestě domů, ale vzhledem k tomu, že složení bylo totožné, tak jsem nebyla měnit
    Podotýkám, že na objednávce bylo vše správně.

Dobrý den paní Tichá,

velmi se omlouváme za vzniklé chyby a záměnu produktů. Pokud budete mít cestu zboží Vám samozřejmě vyměníme nebo vrátíme peníze.

Omlouváme se za vzniklé komplikace! Děkujeme.

Objednavala jsem luzko do auta pro psa Greendog economy comp,ale dorazilo uplne jiny luzko,kt.absolutne neodpovida popisu na webu a cenove je tim padem na mnohem nizsi urovni. Bohuzel,diky nedostatku casu jsem ho stejne musela pouzit a proto zbozi nevracim. Ale jinak hrozny sklamani,ani plastovy drzak na sacky na trus neni ce tvaru kosti,jak informujou na internetu:(

• Doprava - hrozná. Kuryr chtěl zboží doručit již okolo 13h ze pojede kolem, přitom bylo objednané doručení večer. Tudíž jsme se domluvili, ze zboží nechá v ParcelShopu na Seifertove ulici. Bohužel jsem dostala nesprávně informace o otvírací hodině a přišla jsem, kdyz uz bylo zavřeno. Musela jsem tam tedy dvakrát! Nemluvě o tom, ze pan za kasou skoro neumí česky a krabice byla v mizernem stavu. Nevím proč platím takové peníze za dopravu, kdyz si pak pro zboží musím chodit.

• dlouhá doba doručení zboží

Zboží jsem objednala 10.10. Dnes je 22.10. a ještě se mi nikdo neozval,přesto,že na stránkách bylo "do 5.dnů"... Zboží už jsem objednala v jiném obchodě.

Dobrý den Gabrielo,

bohužel Vámi vybrané zboží je dlouhodobě vyprodané jak u nás tak u dodavatele jak jsem Vás již informovali v emailu.

Z tohoto důvodu jsme nemohli Vaší objednávku vyřídit k Vaší spokojenosti.

Děkujeme za pochopení.

• Moznost osobniho vyzvednuti
    • Objednane zbozi nemaji k dispozici, na webu stale uvadeji dodaci lhutu 2-3 dny a ani sami aktivne nekomunikuji. Kdybych se sama neptala, tak dodnes nevim, proc ani 14 dni po objednavce zbozi nemam

Jsem zklamana. Objednavala jsem granule pro psa a cekala bych, ze si budou chtit udrzet zakaznika i do budoucna, takze i kdyz momentalne nemaji zbozi k dispozici, daji mi vedet, sami se nejak omluvi a prip. i nabidnou nejakou alternativu...

Reakce obchodu MujMazlik.cz

omlouváme se za opožděné dodání Vaší objednávky. Bohužel jsme neměli od dodavatele přesné informace, kdy nám produkt dodá a proto jsme nebyli schopni zajistit včasné informace.

Omlouváme se za komplikace.

602 454 044

• nabízí zboží, které nemá

Dobrý den paní Stojanová,

Vámi poptávané zboží jsme neměli skladem. Tato informace byla na našich stránkách uvedena. Jakmile jsme zjistili, že není dostupné ani u dodavatele tak jste byla neprodleně informována. Více opravdu udělat nemůžeme.

Děkujeme za pochopení a přeji hezký den.

Katastrofa