• dobra komunikace, dobra cena

Doporucuju

Reakce obchodu MujMazlik.cz

moc nás těší, že jste s nákupem u nás byl/a spokojen/a a těšíme se na další vymazlené nákupy.

Tým Můj Mazlík

• výborná komunikace, zboží došlo vpořádku a celkem rychle i s malými dárečky :-)

Reakce obchodu MujMazlik.cz

jsme velice rádi, že bylo vše v pořádku a byl/a jste s námi spokojen/a. Těšíme se na Vaše další vymazlené nákupy.

Tým Můj Mazlík

• Komunikace a ochota na jedničku
    • Určitě nakoupím znovu
    • Super rychlost odeslání

Objednávala jsem 22.12. dopoledne, protože jsem těsně před svátky dostala obrnu lícního nervu a nemohla pískat ani pořádně mluvit, a vzhledem k tomu, že máme právě doma tříměsíční štěně bílého švýcarského ovčáka, potřebovala jsem nutně píšťalku Acme, která je mimochodem opravdu skvělá. Na stránkách jsem zjistila, že dvě oranžové mají skladem, ale pro jistotu jsem zavolala, abych se ujistila, že tomu tak je. Velmi milá a ochotná paní mi slíbila, že mi je ješte ten den odešle, což také splnila. Vybrala jsem si ještě různé pamlsky a druhý den jsem měla balíček doma ještě i s dárečkem. Bylo to opravdu skvělé a moc mi to pomohlo. Objednávala jsem poprvé, ale určitě ne naposled.

Reakce obchodu MujMazlik.cz

velice si vážíme Vašeho hodnocení, naším posláním je dělat pro Vás a Vaše miláčky maximum. Jsme velice rádi, že Vám píšťalky usnadnily jistě nelehkou situaci a těšíme se na Vaše další vymazlené nákupy.