Všechno OK.

Reakce obchodu MujMazlik.cz

velice nás těší, že vše bylo v pořádku a byl/a jste s námi spokojen/a. Těšíme se na Vaše další vymazlené nákupy.

Tým Můj Mazlík

• Komunikace a ochota na jedničku
    • Určitě nakoupím znovu
    • Super rychlost odeslání

Objednávala jsem 22.12. dopoledne, protože jsem těsně před svátky dostala obrnu lícního nervu a nemohla pískat ani pořádně mluvit, a vzhledem k tomu, že máme právě doma tříměsíční štěně bílého švýcarského ovčáka, potřebovala jsem nutně píšťalku Acme, která je mimochodem opravdu skvělá. Na stránkách jsem zjistila, že dvě oranžové mají skladem, ale pro jistotu jsem zavolala, abych se ujistila, že tomu tak je. Velmi milá a ochotná paní mi slíbila, že mi je ješte ten den odešle, což také splnila. Vybrala jsem si ještě různé pamlsky a druhý den jsem měla balíček doma ještě i s dárečkem. Bylo to opravdu skvělé a moc mi to pomohlo. Objednávala jsem poprvé, ale určitě ne naposled.

Reakce obchodu MujMazlik.cz

velice si vážíme Vašeho hodnocení, naším posláním je dělat pro Vás a Vaše miláčky maximum. Jsme velice rádi, že Vám píšťalky usnadnily jistě nelehkou situaci a těšíme se na Vaše další vymazlené nákupy.

Tým Můj Mazlík

• Rychlé vyřízení objednávky,zboží v naprostém pořádku

Reakce obchodu MujMazlik.cz

jsme opravdu velice rádi, že jste s námi a s doručeným zbožím byla spokojen a těšíme se na Vaše další vymazlené nákupy.

Tým Můj Mazlík

• Objednávka je vyřízená velmi rychle i o vánocích

Reakce obchodu MujMazlik.cz

jsme velice rádi, že jste s námi byl/a spokojen/a, i během předvánočního shonu jsme dělali maximum, abyste Vy a Vaši miláčci dostali své objednávky v co nejkratším termínu. Těšíme se na Vaše další vymazlené nákupy.

Tým Můj Mazlík

...všechno v cajku...již podruhé...

Reakce obchodu MujMazlik.cz

velmi nás těší, že jste s námi spokojen, a těšíme se na Vaše další vymazlené nákupy.

• Dodávka v klidu domova

Reakce obchodu MujMazlik.cz

jsme velice rádi, že jste s námi byl/a spokojen/a a těšíme se na Vaše další vymazlené nákupy.

Tým Můj Mazlík

• výborná komunikace, rychlé vyřízení
    • žádná

Reakce obchodu MujMazlik.cz

jsme opravdu moc rádi, že jste s námi byl/a spokojen/a a velmi se těšíme na Vaše další vymazlené nákupy.

nemám výhrady

Reakce obchodu MujMazlik.cz

jsme velice rádi, že jste s námi byla spokojena a těšíme se na Vaše další vymazlené nákupy.

Tým Můj Mazlík

velmi rychlé vyřízení i doručení,kvalita výrobku,celková spokojenost

Reakce obchodu MujMazlik.cz

Jsme opravdu rádi, že jste s námi byl/a spokojen/a a těšíme se na Vaše další vymazlené nákupy.

Tým Můj Mazlík

Plná spokojenost, všechny objednávky vyřízeny rychle a kvalitně.

Reakce obchodu MujMazlik.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení, Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Těšíme se na Vaše další vymazlené nákupy.

Tým Můj Mazlík

Super jsem velmi spokojena dekuji

Reakce obchodu MujMazlik.cz

jsme velice rádi, že jste s námi spokojena a těšíme se na Vaše další vymazlené nákupy.

• Veľmi nápomocný personál
    • Široký výber produktov

Reakce obchodu MujMazlik.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení, opravdu nás moc potěšilo. Jsme velmi rádi, že jste s námi byl/a spokojen/a a těšíme se na Vaše další vymazlené nákupy.

Tým Můj Mazlík

• Obchod je velice dobře vybavený
    • Obchod vede příjemná slečna, která pořadí, klidně i po telefonu při objednávce přes e-shop , je vidět, že opravdu rozumí tomu co dělá.
    • Skvělý přístup k lidem i k mazlíčkům, kteří jsou v obchodě vítáni.
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Pokud není něco skladem, ochotně přiobjednají.

Obchod je velice dobře vybavený

Reakce obchodu MujMazlik.cz

jsme velice rádi, že jste s námi byl/a spokojen/a. Vaší pochvaly si velice ceníme, opravdu nás potěšila a těšíme se na Vaše další vymazlené nákupy.

• dáreček potěšil :-)

Reakce obchodu MujMazlik.cz

jsme opravdu velice rádi, že jste s námi byla spokojená a těšíme se na Vaše další mazlíkovské nákupy. :-)

Tým Můj Mazlík

• Neskutečná rychlost vyřizeni objednávky. Vstřícnost.

Super volba pro nákupováni. Objednám zde zas. Za mě
    Ráno jsem objednal a druhý den odpoledne vyzvedl na zásilkovně.
    Maximální spokojenost s ochotou obchodu. Děkuji

Reakce obchodu MujMazlik.cz

velice děkujeme za milé hodnocení, moc si toho vážíme. Vaše spokojenost je náš hnací motor, děláme vše pro to, abyste Vy a Vaši mazlíčci byli maximálně spokojeni.

Těšíme se na Vás příští nákup.

• Rychlost dodání, kvalita, cena

Reakce obchodu MujMazlik.cz

jsme velice rádi, že jste s námi byla spokojena a těšíme se na Váš příští nákup.

• milé jednání , rychlé vyřízení , dobré produkty

Reakce obchodu MujMazlik.cz

velice děkujeme za pochvalu. Jsme rádi, že jste s námi byli spokojeni a těšíme se na Váš příští nákup.

• rychlost,zboží odpovída popisu

přehledný a jednoduchý obchudek

Reakce obchodu MujMazlik.cz

velice děkujeme za pochvalu, moc si toho vážíme. Jsme rádi, že se Vám náš obchůdek líbí a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Tým Můj Mazlík

Skvělý obchod. Zboží dodáno rychle.

Reakce obchodu MujMazlik.cz

velice si vážíme Vaší pochvaly a jsme moc rádi, že jste s námi spokojeni. Těšíme se na Váš příští nákup.

Tým Můj Mazlík

• Skvělá komunikace, paní ochotná, snaží se ve vyjít vstříc :-)