faktura uhrazena před velikonoci, 18. 4. ještě nedoručeno nic

Přístřešek,který jsem si u Vás objednal je připraven k vyzvednutí - vše v pořádku - ale zakázku č. OPE 1708530444 kterou jsem zakoupil a zaplatil (7800,- kč)22.2.2024 jsem dosud nedostal.Už pět krát jste mě prodoužily termín dodání. S pozdravem Váš dlouholetý zákazník Večeřa Josef (Milan)

Předražený 3x, zde už nic nekoupim

• Zmena terminu doručení o nekolik mesicu bez zadne vysvetleni nebo omluvy.

• Po 11 dnech od objednávky a zaplacení nekomunikují. Bez omluvy, že zboží nemají....

děkujeme za zaslanou recenzi.

V době vytvoření objednávky nebylo Vámi objednané zboží skladem , toto zboží bylo možné objednat s tzv. odloženým výdejem k datu 30.4.2024 (což bylo potvrzeno i v zaslané notifikaci).

Váš Mountfield

• Platba stržena ihned, ale zboží až za 4 týdny.

děkujeme za zaslanou recenzi.

O předpokládaném doručení a dostupnosti zboží je zákazník informovaný již při vytváření objednávky, tak i tuto informaci obdrží v zaslané notifikaci o přijetí.
    U Vámi vytvořené objednávky je předpokládaný termín doručení k 30.4.2024(což bylo potvrzeno i v zaslané notifikaci).

Váš Mountfield

• Od minulého týdne nemám informaci o mé zásilce..a na stránkách ji není možné dohledat. Poslední informaci mám o tom, že byla objednávka uhrazena, od té doby nemám zprávu. Objednávku potřebuji do tohoto pátku na oslavu 75tin, proto jsem u takového giganta na trhu, jako je Mountfield zklamána...

děkujeme za zaslanou recenzi.

V době vytvoření objednávky nebylo Vámi objednané zboží skladem , toto zboží bylo možné objednat s tzv. odloženým výdejem k datu 24.4.2024 (což bylo potvrzeno i v zaslané notifikaci).

Váš Mountfield

Počítal jsem s dodáním v navrženém termínu, abych mohl o víkendu instalovat. Bohužel jse zboží dosud neobdržel a nemám ani informaci o zpoždění dodávky. Považuji to za velmi neprofesionální a v dnešní době dost nepochopitelné. Srovnatelná konkurence takové problémy nemá.
    Prosím o dodání již týden zaplaceného zboží.

• Vse uvedeno skladem, ale budu cekat tri tydny na dodani…

děkujeme za zaslanou recenzi.

U Vámi vytvořené objednávky se jedná o nákup s tzv. odloženým termínem výdeje, kdy je objednávka expedována až po naskladnění objednaného zboží . O předpokládaném doručení a dostupnosti zboží je zákazník informovaný jak při vytváření objednávky, tak i tuto informaci obdrží v zaslané notifikaci o přijetí. Zákazník má tedy možnost rozhodnout se zda posečká do předpokládaného termínu doručení nebo zda se rozhodne objednávku neuskutečnit.
    V době vytvoření objednávky nebylo Vámi objednané zboží skladem , toto zboží bylo možné objednat s tzv. odloženým výdejem k datu 22.4.2024 (což bylo potvrzeno i v zaslané notifikaci).

Váš Mountfield

nabízíte a inzerujete tento bazén, k tomuto bazénu nelze sehnat
    bazenovou folíi pro tento bazén - dost jsem se sklamala
    máme od Vás dost věcí - tak alespoň zrušte nabídku

děkujeme za zaslanou recenzi.

K Vámi zakoupenému tělesu bazénu je kompatibilní Fóle Galaxy V1+ https://www.mountfield.cz/folie-galaxy-v1-3-6-1-2-m-3bpz0328. Fólii je možné objednat na e-shopu nebo na našich prodejnách. Předpokládaný termín dostupnosti zboží je začátkem května.
    Doporučovali bychom Vím kontaktovat naši zákaznickou linku, kde Vám naši operátoři rádi poradí s výběrem bazénového příslušenství a popř. s vytvořením objednávky.

Váš Mountfield

Obchod poslal Fa s úplně jinými podmínkami, než byly v nabídce. Je to neseriozní obchod a proto jsem dodávku odmítl. Již nikdy Mountfield.
    To signalizuje i to, že dva dny po prvním hodnocení žádají další hodnocení.
    Signalizuje značný nepořádek.

Reakce obchodu Mountfield

děkujeme za zaslanou reakci.

Mrzí nás pokud jste byl nespokojen s obchodním procesem při odbavení Vaší objednávky.
    Vzhledem k tomu, že neuvádíte bližší informace ohledně rozdílných podmínek v prodejním dokladu nejsme schopni nastalou situaci prověřit.
    Dovolujeme si Vás požádat o zaslání bližších informaci na adresu [email protected] nebo nás kontaktujte prostřednictvím naší zákaznické linky 327 777 111.

Váš Mountfield

nic nebylo připraveno, přesto, že si berete peníze za přípravu
    dlouhé čekání a neochotný personál

děkujeme za zaslanou recenzi

Je nám velice líto, že jste byl nespokojen s prodejním procesem na naši prodejně, kdy při výdeji zboží došlo k časové prodlevě.
    Naší snahou je nabídnout zákazníkovi maximální péči a profesionální přístup, a to i v době nejvyšší vytíženosti během marketingové akce. Zákazník je-li nespokojen s přístupem zaměstnance na prodejně má možnost tuto skutečnost řešit přímo s manažerem dané prodejny, který je přítomen na prodejně. Manažer prodejny může tuto záležitost řešit ihned a vyřešit ke spokojenosti zákazníka.

Za případné komplikace se Vám velice omlouváme a děkujeme za pochopení.

Váš Mountfield

• Dostupnost zboží je uvedeno velice nepřehledně u výběru dopravy

děkujeme za zaslanou recenzi.

V době vytvoření objednávky nebylo Vámi objednané zboží skladem , toto zboží bylo možné objednat s tzv. odloženým výdejem k datu 25.5.2024 (což bylo potvrzeno i v zaslané notifikaci).

Váš Mountfield

• Objednány 2 položky ve slevě (1. skladem, 2. není skladem). Osobně jsem chtěl vyzvednout tu, která je skladem. Na pokladně mi bylo sděleno, že mi skladovou položku vydají, ale za plnou cenu!!! Jako dlouholetý zákazník jsem naštvaný :-(

• Přišel jiný model než jsem objednal.

Objednal jsem model pláště Schwalbe Marathon GreenGuard dle obrázku a přišel jiný model s jiným dezéném pláště.

děkujeme za zaslanou recenzi.

Velice se Vám omlouváme za komplikace spojené s dodáním zaměněného zboží.

V tomto případě bychom Vám doručili uplatnit reklamaci záměny zboží buď osobně na některé z našich prodejen nebo poštou na adresu: Mountfield a.s., Všechromy 56, 251 63 Strančice.
    Zásilka musí obsahovat: nepoužité zboží zabalené zpět do krabice, kopii faktury, číslo bankovního účtu, na který chcete zaslat finanční částku, označení zásilky „Vratka e-shop“ a důvod vrácení. Zboží se, prosím, snažte vracet vždy nejlépe ve stavu, v jakém jste jej přebírali, tj. úplné, s kompletní dokumentací, nepoškozené, čisté a v originálním obalu.

Za způsobené komplikace se Vám omlouváme a děkujeme za pochopení.

Váš Mountfield

• Na eshopu zboží skladem, objednávku zrušil obchod z důvodu nedostupnosti

děkujeme za zaslanou recenzi.

Velice se Vám omlouváme za tuto negativní zkušenost s nedodaným zbožím. Vzhledem k tomu, že se jednalo o omezenou jarní nabídku cibulovin, která je velmi vysokoobrátková, došlo u některého druhu tohoto zboží k rychlému vyprodání zásob na e-shopu. Z tohoto důvodu jsme byli nuceni Vaši objednávku stornovat.

V tuto chvíli je zboží skladem pouze na některých našich prodejnách https://www.mountfield.cz/lilie-asijske-10ks-1osv3011 , https://www.mountfield.cz/lilie-orientalni-10ks-1osv3012 .

Za případné komplikace se Vám velice omlouváme a děkujeme za pochopení.

Váš Mountfield

• Objednáno 20.2. ,dnes je 5.4. a bazén stále nikde i přesto, že byl uvedený skladem. Kromě potvrzení úhrady obchod nereagoval, žádná omluva kvůli zpoždění.

Je to již týden a objednané zboží ještě bohužel nedorazilo a zatím ani nemám zprávu kdy dorazí.

děkujeme za zaslanou recenzi.

Vaše objednávka OPE-1711697443 je pro Vás po dobu 5 dni připravena k odběru v prodejné Pardubice.
    Zákazník byl o připravenosti objednávky písemně informován prodejnou dne 6.4. 2024.

Věříme, že se zakoupeným výrobkem budete spokojen a zachováte nám svoji přízeň.

Váš Mountfield

Neposílejte dotazník spokojenosti s nákupem, když jste ještě zboží nedodali. Jak mám vědět jestli budu spokojený a budu Vás moci doporučit?

děkujeme za zaslanou recenzi.

Hodnocení nákupu je odesíláno automaticky systémem po uplynutí určité doby od uskutečnění nákupu/objednávky, proto v případech , kdy má zákazník objednané zboží s odloženým výdejem může nastat situace, kdy zákazník nejprve obdrží hodnocení produktu a až poté produkt v deklarovaném termínu.

Za případné komplikace se Vám omlouváme a děkujeme za pochopení.

Váš Mountfield

Objednáno 27.03. dnes 04.04. nebylo stále doručeno.

děkujeme za zaslanou recenzi.

V době vytvoření objednávky nebylo Vámi objednané zboží skladem , toto zboží bylo možné objednat s tzv. odloženým výdejem k datu 29.4.2024 (což bylo potvrzeno i v zaslané notifikaci).