• Zboží zaplaceno 24.3.2024, do dnešního dne ale nedorazilo, ani se nikdo neozval, proč tomu tak je.

• Po nákupu posílají spam kvůli jakému ohodnocení obchodu

Nesnáším tyhle "průzkumy".

Po týdnu od objednání nic, nic, nic...

• Zakoupený deflektor nelze namontovat bez demontáže držáků tažného zařízení. Na dotaz co s tím, mi bylo sděleno od Mountfieldu, že teda budu muset pokaždé demontovat držáky t. z. . To je asi ta snadná montáž jak se uvádí v popisu. Myslím si, že za kus plastu půl metru trubky a dvou šroubků za 2350,- bych si to už nemusel dodělávat doma. No nic moje chyba. Takže k deflektoru doporučuji dokoupit devatenáctku klíč nebo lámací nůž.

objednávka nebyl a dodána v avizovaném termínu, změna mi ani nebyla oznámena

Zboží objednáno v únoru. Doručení mělo být v březnu. Následovaly další 2 upozornění na změnu termínu doručení. Doručení posunuto na 10.6. bez udání důvodu. Zatím zboží nedorazilo.

• Objednaná sekačka mi přišla nekompletní!

Nechápu jak může Mountfield rozesílat nekompletní zboží, copak to nikdo nekontroluje? Za mně velké mínus!

Udělaná objednávka přes e-shop s osobním odběrem v jiném městě (nezasílají). Potřebovala jsem prodloužit lhůtu na vyzvednutí a tak jsem volala na centrálu. Tam jsem dostala ujištění, že není problém a o zboží nepřijdu. Den po telefonické domluvě, objednávka stornována
    Zboží bylo placené předem, ale peníze jsem zpět ještě nedostala.

Na zboží čekám osmý den. Jsem nespokojen

• Stroj byl dodán v krabici , nepřipraven k použití.

V současné době by mělo být samozřejmostí předat stroj pokud je objednán v plné připravenosti, předvést, že je funkční. Ne všichni uživatele jsou technici a jsou schopni vše doma dodělat, zvlášť při nečitelném návodu a šedivými nevýraznými fotkami. Skutečně na dnešní dobu velmi špatné.

Obchod mně neupozornil, že objednané a zaplacené čerpadlo není k dispozici. Po více než týdnu jsem se na infolince dozvěděl, ze by mělo být naskladněno asi za měsíc a půl. Objednávku tohoto výrobku jsem zrušil.

• e-shop má nelogický systém v platbě "banka-banka"

Nevstřícnost e-shopu!

• K zakoupeným výrobkům byl přiložen návod, který neodpovídal typu výrobku.

• sortiment
    • časté akce, ale i tak nejsou nákupy výhodné, oblbují zákazníky
    • po týdnu nic nedorazilo, informace žádné...
    • placený odběr na provozovně

Agresívní reklama, špatná komunikace, placený odběr na prodejně

• obal výrobku byl z 50% neskutečně poškozený, kdybych neměl již zaplaceno, výrobek bych nepřevzal. Po rozbalení je část výrobku poškozena. budu reklamovat.

ochota vyřídit, pomoc s naložením jen částečná.

nabízené zboží v reklamě není skladem v prodejně

po šesti dnech nemám zprávu, kde se zboží nachází

• Žádná informace ododání zboží

položky, objednané počátkem února, mají dojít až v půli dubna. Namísto řešení (běžný přesun zboží mezi prodejnami) mi nabídli storno.... Tak se byznys nedělá :-(

• Ani po týdnu nemám zboží z mé objednávky OPE-1710149043.
    Respektoval jsem vyzvednutí na prodejně, kde měly být nůžky skladem, i když to pro mně je zajížďka. Po tek komunikaci se zákaznickým snad konečně dorazí na prodejnu na ČERNÉM MOSTĚ.