• slušná cena

Objednával jsem poprvé a vše v pořádku. Děkuji

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

Děkujeme za Vaše hodnocení a budeme velice rádi, pokud nám zachováte přízeň i nadále.

• Ochota, rychlé dodání

Tým MOJEKOLO

• Velmi rychlé dodání zboží.

Výborný na jízdu, lehký

Tým MOJEKOLO

Jako vždy vstřícná obsluha.

Tým MOJEKOLO

• Super obchod a pristup prodejcu.
    • Odbornost

Super obchod a pristup prodejcu. Dostali jsme odpovedi na vse, co jsme chteli. Kolo bylo pripraveno behem 2 dnu. Zkusebni jizda a informace o servisu jsou zde samozrejmosti. Vrele doporucuji a jsem rad,ze jsme nasli partnera na prodej a udrzbu kol

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

Děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se na Vás opět těšit na jedné z našich prodejen.

Tým MOJEKOLO

Dle mne normální e shop, objednám ,zaplatím , pokud zboží je obchod mne vyzve k odběru, pokud je u dodavatele .., tak až poté.

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

Děkujeme za Váš názor. Budeme rádi, pokud nám zachováte přízeň i nadále.

Tým MOJEKOLO

• velký výběr, možnost objednání a vyzkoušení na prodejně (cyklistické helmy)

Tým MOJEKOLO

Velký výběr, rozumné ceny a ochota prodejců.

Tým MOJEKOLO

Velmi příjemný a profesionální přístup k zákazníkovi.

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

Děkujeme za Váš názor. Profesionalita a pozitivní přístup k zákazníkovi je pro nás na prvním místě. Budeme se na Vás opět těšit na jedné z našich prodejen.

• Super výběr zboží.

Rychlé odeslání, krásné helmy za super ceny!

• Profesionální přístup

Tým MOJEKOLO

Milá a ochotná obsluha na pobočce Brno, Minská.

perfektní přístup a ochota

Tým MOJEKOLO

• Dobry pristup k zakaznikum maji velmi dobre znalosti

Tým MOJEKOLO

• Vše ok, zboží bylo během cca 8 hod připraveno k vyzvednutí.

• Rychlost dodání zboží

Pouze ty nejlepší.

• Výborný personál
    • Velký výběr i na prodejně
    • Možnost vyzvednutí zdarma

Tým MOJEKOLO

Mnohokráte děkuji personálu obchodu Praha Štěrboholy. Nestíhal jsem, bez problému počkali, zkrátka příjemný obchod.

Vše naprosto v pořádku.