• Rychlé vyřízení,možnost osobního odběru zdarma
    • Žádná

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

Děkujeme za Vaše hodnocení a budeme velice rádi, pokud nám zachováte přízeň i nadále.

Ještě mi objednané zboží nedorazilo,takže nemohu obchod 100% hodnotit
    Co se týče komunikace dávám 10 z deseti
    Napříště zkuste prosím dotazníky odesílat až si dotyčný zboží převezme

Tým MOJEKOLO

• Byla jsem na dvou provozovnach v Brne, v obou byl velmi ochotny personal.

• Ochota.

Tým MOJEKOLO

• Rychlé vyřízení objednávky, doprava na výdejní místo.

Tým MOJEKOLO

Po obdrzeni zpravy ze zbozí je pripravene k vyzvednuti jsem hned vyrazil na prodejnu a prekvapeni....Prodejna v Sterboholich je cely den zavrena,pak Vam poslou dotaznik jestli jste byl s nakupem spokojen.Nebyl....

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

Bohužel se nám nahromadil vetší počet zakázek, tudíž jsme zpracovávali objednávky i při zavřené prodejně. Z toho důvodu Vám přišla sms k vyzvednutí i přesto, že byl obchod uzavřen. Za způsobené komplikace se omlouváme.

Marcel, MOJEKOLO

Vše proběhlo perfektně. Skvělá nákupní zkušenost.

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

Děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se na Vás opět těšit na jedné z našich prodejen.

• Extrémně rychlé vyřízení objednávky

• Profíci

Profi přístup, na základě mých požadavků mi doporučili kolo a další přislušenství, kolo mi připravili tak, že jsem zaplatila, nasedla a odjela

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

Děkujeme za Váš názor. Profesionalita a pozitivní přístup k zákazníkovi je pro nás na prvním místě. Budeme se na Vás opět těšit na jedné z našich prodejen.

• Prehledný eshop

Doprava byla delší než při jiných eshopech (Alza atd.)

Rychlá komunikace i odeslání

Tým MOJEKOLO

Jeden z nejlepších internetových obchodů a v blízkém dosahu.

Tým MOJEKOLO

Standardně velmi rychlé vyřízení objednávky. Druhý den mám na stole.

• rychlost, přehlednost

Tým MOJEKOLO

• Zboží (dva pneu pláště) mi byly dodány včas, nicméně jeden z nich měl viditelnou výrovní vadu. Vadný plášť byl rychle vyměněn.
    • Nevýhou bylo, že ačkoli jsem si nechal zboží zaslat na domovskou adresu, výměnu pláště jsem musel provést na prodejně, čímž jsem o výhodu zaslání na domovskou adresu přišel.

Zboží by mělo být kontrolováno před expedicí, aby viditelné výrobní vady byly zachyceny včas.

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

Zboží, které není baleno dodavatelem se snažíme před expedicí vždy kontrolovat, nicméně v současném velkém množství objednávek se mohla vyskytnout chyba, za kterou se omlouváme. Věřím, že nám i přesto zachováte svou přízeň a příští nákup už bude na 100%.

Marcel, MOJEKOLO

• slušná cena

Objednával jsem poprvé a vše v pořádku. Děkuji

• Ochota, rychlé dodání

Tým MOJEKOLO

• Velmi rychlé dodání zboží.

Výborný na jízdu, lehký

Tým MOJEKOLO

Jako vždy vstřícná obsluha.