• Ryclost

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

Děkujeme za Vaše hodnocení a budeme velice rádi, pokud nám zachováte přízeň i nadále.

Tým MOJEKOLO

Skvělé prodejce mi pomohl i vyřešit další problém i když nemusel a mohl mě poslat ke konkurenci!! Moc díky

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

Děkujeme za Váš názor. Profesionalita a pozitivní přístup k zákazníkovi je pro nás na prvním místě. Budeme se na Vás opět těšit na jedné z našich prodejen.

• Dlouholetá Kladna zkušenost

Mohu jen doporučit

• cena ,rychlé vyřízení super

Tým MOJEKOLO

• Poradenství, vstřícnost k zákazníkům, profesionalita zaměstnanců.

Tým MOJEKOLO

• Široký sortiment zboží, přiměřené ceny, fajn personál
    • Dodací lhůty jsou špatným vtipem. Převézt zboží k osobnímu odběru na pražskou pobočku trvá 5 dní :-(

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás Vaše zkušenost, bohužel delší dodací lhůta je způsobena vysokým vytížením hlavní cyklistické sezóny. Omlouváme za komplikace a budeme rádi, pokud nám zachováte přízeň i nadále.

• Dobra cena
    • Osobni vyzvednuti
    • Konzultace
    • Sleva na ISIC

S nákupem jsem byl spokojen, vše proběhlo jak mělo. Příslušenství ke kolu rovnou namontovali a nehodící se odstranili z objednávky.

Tým MOJEKOLO

• Milá o ochotná obsluha, rádi poradí
    • v Záběhlicích končí

Tým MOJEKOLO

Opravdu odborníci, kteří své práci rozumí, vše vysvětlí a najdou nejlepší řešení pro zákazníka dle jeho potřeb.

• Výborná komunikace ,vstřícnost a ochota

• Dobrý výber
    • Rozumné ceny

Tým MOJEKOLO

• velmi vstřícný přístup personálu obchodu k zákazníkovi.

• Super jednání

Tým MOJEKOLO

• Zboží lze objednat na prodejnu a vyzkoušet, ochotný a zkušený personál

Tým MOJEKOLO

• Zboží které mělo být skladem teprve čekalo na naskladnění, tím se objednávka asi o týden zdržela

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

Zboží bylo skladem na externím skladě, ze kterého jsme museli zboží převézt na expediční sklad. Z toho důvodu se zakázka opozdila. Zároveň se jednalo o páteční objednávku, do procesu skládání a převozu tedy bylo kolo zařazeno až v pondělí. Za prodlení se omlouváme, nicméně věřím, že situaci chápete.

Marcel, MOJEKOLO

Velice dobré zkušenosti

Super

Tým MOJEKOLO

• nemaji priplatky za osobni vyzvednuti

Ochota naprosto profesionální přístup 100%

• Skvělé jednání.