• Výborný obchod.
    • Snaží se vám vyjít vstříc vašim požadavkům.
    • Nic .

Dobrý obchod.

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

Děkujeme za Váš názor. Profesionalita a pozitivní přístup k zákazníkovi je pro nás na prvním místě. Budeme se na Vás opět těšit na jedné z našich prodejen.

super jednání, rychlost

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

Děkujeme za Vaše hodnocení a budeme velice rádi, pokud nám zachováte přízeň i nadále.

Tým MOJEKOLO

Velký výběr, prodejna v Ostravě.

• Skvely personál

Tým MOJEKOLO

• Všichni byli velmi ochotní, poradili, vysvětlili. Ráda se vrátím znovu a stoprocentně doporučuji!

• Ochotná obsluha v prodejně
    • Kolo, které mělo být skladem a k dispozici další týden, dosud nedorazilo. Až na vyžádání mi bylo sděleno, že bude někdy za měsíc...
    • Při volání na infolinku mě nedokázali přepojit na příslušnou prodejnu, abych se tam domluvil...

Kolo zatím nedodáno, takže se k němu nelze vyjádřit.

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

Děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel v aktuální probíhající sezóně jsou data doručení zboží od dodavatelů často posouvána a čekací doby prodlužovány. Bohužel toto nejsme schopni ovlivnit. Věřím, že čas a zážitky strávené na kole Vám vynahradí čas strávený čekáním.

• Odborné rady,

Tým MOJEKOLO

Má zkušenost z daným prodejcem Moje kolo je hrozná. Objednal jsem si v pondělí zboží s jimi udávanou dobou dodání 'do 3 dnů', poté ani v pátek zboží stále nebylo i přes jejich předchozí ubezpečování na zákaznické lince, následně oznámili že v pátek do 12 h bude určitě zboží k vyzvednutí a po mé osobní návštěvě prodejny mi prodavač oznámil, že zboží je asi již u nich, ale že nemá čas a nevydá mi ho. Co k tomu dodat? Pakliže si chcete ušetřit nervy a zcela nehorázné chování, jdete raději jinam.

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

Bohužel došlo nejspíš k omylu, jelikož nikde na webu ani v informačních emailech neudáváme dobu doručení. Zboží, které jste si objednal bylo skladem u dodavatele. Ihned po Vaší objednávce byl představec objednán u dodavatele nicméně každý dodavatel má odlišné délky doručení, a i z toho důvodu nikde neudáváme časové rozpětí a termíny doručení. Pokud je zboží připraveno k vyzvednutí, měl by Vám přijít email i SMS, které Vás na toto upozorní. Vzniklé nedorozumění nás tedy velice mrzí. Věřím, že při dalším nákupu bude již vše v pořádku.

Marcel, MOJEKOLO

Obchod je v pohodě. Jediné co nechápu, je proč se pořád všichni cpou k centru města. jaká nádhera by byla obchod kam přijedu zaparkuju, nakoupím a vše si vklidu naložím.

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

Dle systému jste si vytvořil objednávku v Brně na Minské ulici. V rámci Brna máme obchody i na ul. Jihlavská a Heršpická. Především na Heršpické je parkování naprosto bez problémů a také na Vás čeká 350m2 napěchovaných cyklistikou. Doporučujeme navštívit a přesvědčit se.

• příjemný personál
    • maximální ochota

Byl jsem příjemně překvapen prodejci na pobočce Heršpická-Brno , vše vysvětlili, ukázali, odpověděli na všechny dotazy a nic mi necpali. Objednal sem, dorazil sem a za 15min sem odjížděl

• Dostupnost, parkování
    • Otevírací doba

Velmi příjemný a ochotný personál.

Tým MOJEKOLO

Široký sortiment, dobré ceny. Rychle vyřízená objednávka

Tým MOJEKOLO

Rychle vyřízeno vrácení zboží, které nepasovalo na kolo.

Tým MOJEKOLO

• Ne kazdy prodejce je profik a rozumi elektro kolum.

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

S tímto naprosto souhlasíme, nicméně všechny naše kolegy se snažíme vzdělávat ze všech možných prostředků. Věřím tedy, že Váš nákup proběhl bez komplikací.

• Rychlé a příjemné jednání
    • Možnost objednat více kol na vyzkoušení nejednou

rychlé dodání

rychlost

Tým MOJEKOLO

Ochotná obsluha, vše super.

• velký výběr zboží
    • možnost vyzvednout zboží na mnoha pobočkách