Chtěl jsem se vyhnou hodnocení zda obchod doporučuji nebo nedoporučuji, ale vyhnout se nejde, protože mne honocení nepustí dál, takže plusy hodnocení až nyní. Jako plus je mírně lepší cena naživu u konkurence a jako mínus je obrovské nedodržení termínu doručení. Dodnes mají uvedeno že dodají do 6 pracovních dnů a já křeslo obdržel po několika urgencích až za měsíc. Spoléhal jsem na uvedený termín a po týdnu od objednávky se zbavil starých křesel a pak tři týdny seděl na zemi a čekal.
    Navíc místo nějaké omluvy byly jen samé výmluvy.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, mrzí nás zdržení zásilky vlivem dodavatele. Bohužel jsme vzniklou situaci nebyli schopni ovlivnit. Pevně věříme, že se čekání vyplatilo a vše je již v pořádku. MOBLER

Nemám stále doručené zboží které je zaplaceno již 7 dní.
    Nikdo z Vaší společnosti semnou nekomunikuje!!!
    Již nikdy u vás nic neobjednam.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, omlouváme se za vzniklé komplikace. Napište nám na [email protected] a vše vyřešíme. MOBLER

Za nedodání této objednávky bohužel nemohu hodnotit pozitivně.
    Na webu psáno dodání 9 pracovních dní, po objednávce přišel mail, že bude dodáno za 6-8 týdnů - požádala jsem tedy storno - to proběhlo bez jediného slova omluvy. Stůl jsme tedy mohli shánět dál.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, mrzí nás že jsme Vás zklamali. Ke zpoždění dodávky došlo vlivem náhlého vyprodání u dodavatele. MOBLER

• Nulová komunikace s obchodem, telefony neberou, o stavu objednávky neinformují.

Tento obchod bohužel NEDOPORUČUJI. Do dneška nevím, co je z mojí objednávkou.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den pane Semeráde, mrzí nás pozdější doručení zásilky. Kolegyně Vás budou kontaktovat. MOBLER

• Dobrý den, jak mám hodnotit nákup? Zboží jsem zaplatil obratem, ale nedostal jsem ho ani 6 dní po zaplacení. pozdravem Miloslav Kaderka

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den pane Kaderko, omlouváme se za pozdější doručení. Zásilka Vám bude doručena co nejdříve. MOBLER

• Problém se telefonicky spojit

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, někdy se může stát, že jsou linky vytížené. Doporučujeme napsat na [email protected] a kolegyně se Vám co nejdříve ozvou. MOBLER

na internetu bylo psáno dodání do 7-9 dnů a trvalo to měsíc a ani nedali vědět o zpoždění, musela jsem urgovat sama.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, mrzí nás zpoždění doručení, které bylo zapříčiněno pozdějším dodáním od našeho dodavatele. Omlouváme se za vzniklé komplikace. MOBLER

Objednal jsem si 15 pytlů peletek 26.10. Dostal jsem informaci, že mám vyčkat na mail, který mi vyzve, abych si zboží převzal. Protože jsem žádný další mail nedostal, volal jsem další den několikrát na uvedené číslo. Leč, zde zřejmě již nikdo ve čtvrtek nepracoval. Ve čtvrtek večer jsem dostal informaci mailem, že si mám přijet za týden.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, velmi se omlouváme za zpoždění výdeje Vašeho zboží. Mobler

• Nemohu být spokojen, neboŤ ani nevím kde se nachází moje zásilka,
    Nedostal jsem ani informaci, kdy dorazí na místo určení. Ostatní internetové FY podávají INFO o pohybu zboží.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, u Vaší zásilky vidím, že byla před pár dny odeslána. Kolegyně se s Vámi spojí, aby se vše rychle vyřešilo. Omlouváme se za komplikace. Mobler

Již týden nemám zboží ani 60.000,- Kč !

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, velmi nás mrzí zpoždění. V nejbližších dnech bychom Vám měli dát vědět, že je možné si zboží vyzvednout. Omlouváme se za vzniklé komplikace. Mobler

• Cena testů, které jsem objednávala, byla v porovnání s jinymi prodejci výhodná
    • Testy, které jsem objednávala, byly mylně uvedeny s expirací 10/24, tj. říjen, ale přišly testy s expirací 2024-01-10, tj. leden
    • Testy byly volně vloženy do velkého igelitového sáčku, přišly velmi pomačkané a poničené krabičky
    • Objednávku jsem musela po několika dnech urgovat, pak přišla omluva za zdržení a následovalo odeslání zásilky

Požadovala jsem slevu za mylně uvedenou dobu expirace a byla mi nabídnuta sleva 20%. Nicméně obchod stále uvádí dobu expirace říjen 2024, což je téměř o rok delší doba než testy skutečně jsou. Cena je sice příznivá, ale vzhledem k dalším problémům bych v tomto obchodě už neobjednávala.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, omlouváme se za vzniklé komplikace. Jsme rádi, že je již vše v pořádku. Mobler

Zboží nemám. Obchod mlčí. Termín dodání neznám. Pokud zde hodláte nakupovat, nic neplaťte předem. Až při převzetí zboží, hezky z ruky do ruky... Jirka.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, jedna z Vašim položek v objednávce nebyla skladem. Jakmile zkompletujeme, ihned posíláme. V případě dotazů nám napište na [email protected]. Děkujeme. Mobler

• nekomunikují,lžou o zboží,že ho mají skladem a klidně si nechají zaplatit on-line kartou

zboží nemají skladem

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, omlouváme se za nepříjemnosti. Věříme, že příště již proběhne vše hladce. Mobler

Neznámý termín dodání - s obchodem nelze komunikovat.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, u vaší zásilky vidím, že byla včera doručena. Napište nám prosím na [email protected] a vše vyřešíme. Děkuji. Mobler

Nemají na skladě co si objednáte. A nebylo to poprvé. Nikomu vás nedoporucim. Nashledanou

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den paní Ludmilo, skladovou dostupnost píšeme vždy u každého produktu. Některé zboží máme skladem, některé je na cestě a některé na objednávku. Mobler

I přes to, že mají na stránce uvedeno skladem s datem dodání, tak bohužel po pár dnech objednávky informační e-mail, že naskladnění až déle než měsíc. Peníze naštěstí vrátili do pár dní, ale na to, že vyžadují platbu ihned a nemožnost dobírky je celkem k ničemu. Poté, co jsem přečetla další recenze, tak jsem se přesvědčila že v tom nejsem sama

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, velmi nás mrzí tato situace. Přiznáváme, že zřídka kdy se nám stane, že objednané zboží již dodavatel doprodal a tím se prodlouží celková doba dodání. Omlouváme se za komplikace. Mobler

u testů Singclean IVD bylo napsáno 2 roky záruka a na krabičkách testů je platnost do 13.12.2022.
    Kdybych to věděla testy bych u Vás nekoupila

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, u těstů Singclean máme 2 varianty, které se liší podle data expirace a zároveň také výrazně cenou. Vy jste si objednala levnější variantu s expirací 12/22. V případě potřeby nás kontaktujte na [email protected]. Děkujeme

na pár šroubků co jsou dle dodavatele skladem čekám více jak týden a zatím žádná známka, že by zboží poslali.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, včera jsme Vám psali info o odeslání. Dnes Vám bude zásilka doručena. Omlouváme se za prodlení pár dní. Mobler

Zboží skladem objednané 9.10.2022 odesláno 14.10.2022, jsem si mohl dnes 17.10.2022 vyzvednout v Zásilkovně. Na co stačí normálnímu eshopu 2-3dny trvalo tady 8dní. Myslím, že kdyby bylo takových obchodů více nikdo by na internetu nenakupoval.
    Navíc po mé urgenci emailem dne 13.10. mi bylo slíbeno odeslání ještě tentýž den. Přesto ho Zásilkovna převzala až o den později.
    Kašlou na zákazníky a ještě lžou - takové eshopy by vůbec neměli existovat.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, velmi nás mrzí Vaše zkušenost s prodloužením doby dodání o pár dní. Takovéto případy se snažíme maximálně eliminovat, avšak občas se nám chybička vloudí. Mobler

Obchod nezvedá telefony neodpovídá na emaily, zboží bohužel zaplaceno, ale po týdnu žádná reakce

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, omlouváme se za drobné zdržení. Zásilku můžete očekávat v nejbližších dnech. Mobler