• Mám zaplacené ještě 4 ks S-BOX FOXESS S-BOX 2 a stále je nemám. Objednávka z 3.1.2023 č.2321000071

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, vzniklá situace nás mrzí. Bohužel se může někdy stát, že se dané zboží doprodá. Jakmile budeme mít skladem, ihned Vám dáme vědět. MOBLER

• Nemají skladem zboží

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, vidím, že jste stornoval objednávku. Peníze jsme Vám vrátili. Mrzí nás, pokud jsme Vás zklamali. MOBLER

Zboží mám od prosince zaplacené a nic jsem nedostala. V. Světlíková

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, omlouváme se za zpoždění. Jakmile nám zboží přijde, ihned posíláme. V případě dotazů nám napište na [email protected]. Děkujeme. MOBLER

Zboží bylo objednáno a zaplaceno 12.12.2022 k osobnímu odbľru ve skladu. Dnes je 1.1.2023 a dosud jsme neobdrželi zprávu, že si ho mužeme vyzvednout. Mgr. Marie Janečková

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, dané zboží je na objednávku. Jakmile nám jej dodavatel doručí, ihned Vám dáme vědět. Děkujeme za strpení. MOBLER

• Zboží stále nedorazilo. Najednou obchod zaslal info o stronu objednávky, přitom několik dní předtím na můj dotaz, kdy zboží dorazí, napslai že zítra. Nedoporučuji. Nejspíš podvodníci.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, velmi se ohrazujeme proti Vašemu nařčení. Dodavatel nám prodloužil dobu dodání oprati původnímu termínu. Velmi se omlouváme za komplikace. MOBLER

Uvedené datum dodání 7 dnů. Po 10 dnech se pídím po objednávce a teprve až na můj dotaz mi bylo oznámeno, že distributor změnil dodání až na leden 2023. Tohle rozhodně není proklientský přístup, zejména když jsem s dodáním zboží do konce prosince počítal.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, souhlasím s Vámi, toto by se dít nemělo. Dodavatel nám opravdu náhle změnil termín dodání, což ovlivnit nedokážeme i přes veškeré urgence. Peníze Vám budou vráceny v následujících dnech, pokud se tak již nestalo. MOBLER

• Dne 7. 12. jsem zde objednala zboží a ihned zaplatila. Po pár dnech mi však přišel email, že zboží není skladem a až se naskladní, budu ihned informována. Přesto, když jsem zboží objednávala, skladem bylo, v opačném případě bych jej nezakoupila (s ohledem na blížící se termín Vánoc). Jsem tímto jednáním velmi zklamána. Dárek k Vánocům tak neudělá dotyčnému radost.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, velmi nás mrzí tato chyba, obzvláště s blížícími se Vánoci. Jakmile naskladníme, ihned odesíláme. MOBLER

• Zatím mi zboží po 11 dnech od objednání nedorazilo a ani nevím zda stihne dojít, tudíž nemohu prozatím nic hodnotit.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, mrzí nás zdržení zásilky. Jakmile k nám zboží dorazí, ihned posíláme. MOBLER

Objednal jsem si vitrinu COMPILATI 23.11.2022 (platba online predem), dodání 7 prac. dnu a jeste nedorazila. Po telefonatu mi bylo sdeleno, ze snad se to bude odesilat v tydnu 12.-16.12. Zadna notifikace o odeslani mi neprisla a ani me nikdo neinformoval o dalsim postupu dodani nebo nedodani. Momentalne mi to tam nikdo nebere, vyplnil jsem dotaznik a uvidim co bude dal. Co se tyce objednavek nabytku, obchod nedoporucuji.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, omlouváme se za zpoždění vlivem komplikací u dodavatele. Jakmile nám zboží dorazí, ihned Vám ho pošleme. MOBLER

• Zboží jsem uhradil dopředu, ale ono zatím nedorazilo.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, omlouváme se za zpoždění zásilky vlivem dodavatele. MOBLER

• Zboží skladem dorazilo až po více než týdnu, rozbalené pytle s uhlím, potrhané, rozsypané, zničená paleta. Hnus.

Doposud s respiratory spokojenost, ale uhlí už neprodavejte.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, za takto doručené zboží se omlouváme a děkujeme za feedback. Budeme se tím zabývat. MOBLER

Zboží mi stále nebylo doruceno - objednáno 29.10! Kontaktovala jsem zákaznickou linku kde mi sdělili, že zboží jiz je u dodavatele a za týden dorazí. Po dalších 14 dnech stále nemám a zákaznická linka nebere telefon. To jsem si to mohla objednat z aliexpresu a bylo by to možná rychlejší. NEDOPORUCUJI

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, velmi nás mrzí vniklá situace. S danou zásilkou opravdu vznikla tato komplikace. Moc se omlouváme za zdržení. MOBLER

Neberou telefony, chtějí vše zaplatit dopředu a přitom nechtějí potvrdit písemně termín dodání!!!!

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, u některých produktů je třeba platba předem. Mrzí nás, pokud Vám to způsobilo nějaké komplikace. MOBLER

• Ihned jsem zaplatil a zatím nic nedorazilo!!!

Po týdnu ještě není zboží dodáno a komunikace žádná.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den Jindřichu, mrzí nás vzniklá situace. Předávám kolegyním, které se Vám budou během dne kontaktovat. MOBLER

inzerují zboží, které nemají ani domluvené u dodavatele, čekám už 3 týdny na zboží které měli odespat do 4 dní.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, zboží odebíráme od dlouhodobého dodavatele. Bohužel nám dodavatel nestihl dodat zboží v uvedeném termínu. Omlouváme se za vzniklou situaci a zpoždění zásilky. Jakmile nám zboží přijde, ihned Vám ho odesíláme. MOBLER

Zaplaceno a nic jsem nedostal. Nikdo nebere telefon, ta jsem to urgoval mailem.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, udělal jste si u nás 2 objednávky. Jednu jste stornoval a jedna se Vám doručuje. Věříme, že je takto vše v pořádku. Případně nám napište na [email protected] a vše rychle vyřešíme. Děkujeme. MOBLER

• ceny

ne vše co je na webu je skladem, objednávka z 31.10 dokočena 21.11 při platbě předem při větší částce dost nezvyklé. Naštěstí obchod komunikoval přes email bez problémů (oproti jiným kritikám).

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, mrzí nás zpoždění zásilky. Věříme, že je již vše v pořádku. MOBLER

Z objednávky po 14ti dnech dorazila jen polovina, i když na stránkách měli vše skladem

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, pokud dorazila pouze část, vše rychle dopošleme. Omlouváme se za komplikace. MOBLER

• Nejsem zatím spokojená, protože postel stále nedorazila.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, velmi nás mrzí zpoždění zásilky. Jakmile naskladníme, ihned odešleme. V případě potřeby nás napište na [email protected]. Děkujeme. MOBLER

• Včera jsem zasílala email ohledně stavu mé zaplacené objednávky,nikdo mě nekontaktoval. Budu řešit dále telefonicky. Doručovací lhůta je již po splatnosti.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, omlouváme se za prodlení. Jakmile k nám zboží přijde, ihned Vám ho odešleme. MOBLER