• změnit dodavatele neš Raben

Objednáné panely u firmi Mobler ktery je poslal dopravcem Ráben od data doručení nebyli schopni je dodat ani po 3 dnech. Musel jsem si pro ně dojet do depa Rábenu. Po zjištěni proč je nedodaly byla holá zkutečnost jelikož panely byly zničene, cena za panely 15ks nebyla zrovna laciné .

• Zboží zatím nedorazilo

Kdybych obchodu nenapsal ani by sami neposlali ze zbozi ma vypadek, hlavne ze platba dopredu

Špatná logistická komunikace se zákazníky a samotný produkt je jen čínský skunt

• Nemám ani fakturu ani panely a cca 90 000. Slíbili 14 dnů a nic, že by volali aami jd sebe. Nestane se. NEKUPOVAT OD NICH.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den pane Finsterle, Vaše objednávka byla zaplacena 13.1., což byla sobota. Vyřizovat se tedy začala v pondělí 15.1. Dodací lhůta byla 14 pracovních dnů. Čtrnáctý pracovní den od 15.1. je 2.2. Tento den jste si panely převzal. Při převzetí panelů jste tvrdil, že jste spokojený a je vše v pořádku. Pak tedy nechápeme tuto Vaši recenzi. Přejeme hezký den, tým Mobler.cz

• Objednala jsem 10 ks SINGCLEAN Covid-19 Test Kit.
    V popisu nabídky na e-shopu je záruka 2 roky. Na dodaných testech je datum záruky 2024-04-11.
    Petráčková

• Žádná komunikace ze strany obchodu objednávka po třech týdnech zrušena!

• Nízká cena
    • Drahá doprava,dlouhá čekaci doba, platba před dodáním zbozí

Na webu uvedeno u střídače, že je skladem, ale realita je ta, že není a objednávají ho od externího dodavatele.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, většinu produktů máme na našich skladech, aby bylo doručení k zákazníkům co nejrychlejší. Část produktů máme na skladě u dodavatelů. Omlouváme se, pokud se doručení zásilky prodloužilo o nějaký ten den. MOBLER

prvni objednavka prisla v jinych rozmerech nez jsem objednaval.
    Po zaslani dotazu mi bylo odpovezeno ze jine nemaji tak jsem 17.5. priobjednal jeste jednou ty same ze pouziju tu tu delsi stranu z te druhe varky (urezanim jsem to chtel nastavit na muj rozmer)
    A doted (je 24.5.) nemam nic. Kvuli tomu jsem si vzal tyden dovolenou a ted tu stoji prace !
    0% spolehnuti diky moc!

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, mrzí nás tyto komplikace. Věřím, že v nejbližších dnech bude vše v pořádku. MOBLER

• Dne 11.4.2023 jsem zboží objednal, 14.4.2023 mi zaslali odkaz na Zásilkovnu, do dnešního dne (19.4.2023) zboží nedorazilo, ani do Zásilkovny, ani ke mě. Déle už čekat nechci, dnes jsem telefonicky objednávku zrušil. Snad mi vrátí peníze na účet. Hodně štěstí dalším zákazníkům.

Ach jo, šlápl jsem vedle.

Dobrý den pane Petře, mrzí nás vzniklá situace a omlouváme se Vám za ni. MOBLER

zboží mělo být skladem a nebylo !

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, omlouváme se za vzniklou situace. MOBLER

• nekvalitní

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, Vaše reakce nás překvapila. Napište nám prosím na [email protected], co nebylo v pořádku. Děkujeme moc. MOBLER

• Komoda hodne nizke kvality. Diry vyvrtane krivo,drazky na suplikach nejsou uplne presne, nektere diry nepredvrtane. Navod hodne strucny.

Komoda prisla za vice jak 6 tydnu. Kvalita nulova. Velke zklamani

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, na dané produkty jsme dosud nezaznamenali žádnou stížnost. Mrzí nás Vaše zkušenost. MOBLER

• Absolutně nespolehlivý obchod, zboží bylo objednáno 9.1.2023 zaplaceno kartou a do dnešního dne nemám zboží

Rozhodně nedoporučuji, kdyby aspoň napsali, že se objednávka zpozdí. Nic!

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, během pár Vám zašleme peníze zpět, pokud se tak již nestalo. Omlouváme se za komplikace vlivem dodavatele. MOBLER

• 6.2.2023 cca v 20.00 jsem provedl objednávku.
    Hned druhý den ráno v 8.30 poslali sms i mail s výzvou k uhrazení.
    Jakmile jsem zboží uhradil, 14 dnů se nic neděje, ticho po pěšině.

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, mrzí nás vzniklé komplikace. V případě dotazů nás kontaktujte na [email protected]. MOBLER

• Objednávka před 5 týdny - zboží stále nedorazilo
    • Obchod nekomunikuje
    • Na telefon nereagují

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, mrzí nás vzniklá situace. Napište prosím na [email protected] a vše rychle vyřešíme. MOBLER

• Dlouho trvá dodávka

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, některé zboží objednáváme přímo u dodavatele, čímž je doba dodání delší. Omlouváme se za případné komplikace. MOBLER

Nemám informaci o době kdy si budu moci zboží vyzvednout!

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, omlouváme se za drobné komplikace. Napište nám prosím na [email protected] o jakou objednávku se jedná a ihned Vám dáme vědět. MOBLER

Místo jednoho balení testů jsem dostala testy zabalené každý zvlášť. Navíc jsem zjistila, že použitelnost testů vyprší již za půl roku.
    JH

Reakce obchodu MOBLER

Dobrý den, pokud nejste se zásilkou spokojena, napište nám na [email protected] a vše rychle vyřešíme. Omlouváme se za případné komplikace. MOBLER