Super obchod.Komunikace,dodání,balení- super.Doporučuji.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši 100% recenzi pochvalu komunikace členů našeho týmu i doporučení Mobilmaxu dalším zákazníkům.
    Těšíme se na další bezproblémové a super nákupy na eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Team MOBILMAX

• Dobrý obchod (kupoval jsem tady redukci na sluchátka na Samsung Galaxy S22)

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a vyjádření spokojenosti s nákupem v Mobilmaxu.
    Těšíme se na další nákupy z našeho širokého sortimentu na eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

• servis

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a vyjádření spokojenosti s nákupem i servisem v Mobilmaxu.
    Těšíme se na další bezproblémové a rychlé nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

• Velký výběr
    • Dobré ceny

Vše na profesionální úrovni.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši 100% recenzi a pochvalu cen i množství nabízeného sortimentu v Mobilmaxu.
    Těšíme se na další rychlé a profesionální nákupy na eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

vše ok

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši kladnou recenzi a doporučení Mobilmaxu dalším zákazníkům.
    Těšíme se na další bezproblémové a pohodlné nákupy na eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Reakce obchodu Mobilmax

Těšíme se na další rychlé a bezproblémové nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Team MOBILMAX

• Měli to co jsem hledal
    • Zatím žádná

• Dobré zboží,rychlé dodání

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši 100% recenzi a vyjádření nejvyšší spokojenosti s nákupem v Mobilmaxu.
    Těšíme se na další rychlé a cenově výhodné nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

• Promptnost služby.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi a vyjádření spokojenosti s našimi službami při nákupu v Mobilmaxu.
    Těšíme se na další pohodové nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

ok

• Vše v pořádku
    • Dostala jsem, co jsem si objednala.
    • Hlavně, šlo o obaly na tlačítkový mobilní telefon.
    • Cena přijatelná, spokojenost.
    • Nevím

Spokojenost nejvyšší.

Super jednání i ceny

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši 100% recenzi a vyjádření spokojenosti s nákupem v Mobilmaxu.
    Těšíme se na další super cenově výhodné nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Team MOBILMAX

• cena, komunikace a hlavně rychlost dodání

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši kladnou recenzi a vyjádření spokojenosti s nákupem v Mobilmaxu.
    Těšíme se na další rychlé a výhodné nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Team MOBILMAX

Baterii jsem vrátil, vybral jsem si totiž špatný typ baterie. Prodavač mi v pátek 9.2.2024 slíbil poslat peníze na můj účet.
    Peníze mi nebyly vráceny, na email nikdo nereaguje.
    Prodavač na Palackého je arogantní, zkrátka nic po něm proboha nechtějte ! Když jsem po něm chtěl, aby mi objednal baterii, odkázal mě nato, že si zboží mám objednat sám. V Mobilmaxu už mě nikdy nikdo neuvidí ! A ostatním doporučuji vyhnout se Mobilmaxu obloukem !

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi.
    Stejně tak, jako všechny prodejci se řídíme zákonem a povinnou byrokracií.
    Pro vyřízení reklamace je stanovena lhůta 30 dní. Je nutné zboží posoudit a také vystavit dopropis.
    Nejsme garážisti v šedé zóně, požadovat vrácení peněz během 1 dne je z hlediska účetnictví nemožné.
    V pátek 9.2. reklamujete a v pondělí 12.2. si už vybíjíte flustraci z vlastní chyby v recenzích.

Team MOBILMAX

• Velmi ochotný personál, poradí a je schopen se i podívat na zboží a sdělit z něj technické údaje.
    • Zboží je možno prohlédnout v kamenných prodejnách a ověřit, zdali to co se píše v technických parametrech ve splněno.
    • Perfektní osobní přístup k zákazníkovi - pravý opak Alzy. Alza je už pouze český Aliexpress, nic jiného.

Doporučuji jak kamenné prodejny tak eshop vše z osobním přístupem ke spokojenosti zákazníka.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši 100% recenzi a vyjádření spokojenosti s jednáním personálu a s nákupem v Mobilmaxu.
    Těšíme se na další perfektní a cenově výhodné nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Team MOBILMAX

Objednal jsem Baterii na Samsung S9, pisemne jsem dostal ujisteni od obchodu, ze se jedna o originalni baterii. Nicmene ta ktera dorazila, nebyla ani originalne zabalena, ani neobsahovala samolepici vrstvu tak jako originalni kusy.

• Skvělé a výborný LCD

Příjemná obsluha , veškerá spokojenost