• Spolehlivost

Vše v pořádku, tak jak má být.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a vyjádření spokojenosti s nákupem v Mobilmaxu.
    Těšíme se na další spolehlivé nákupy z našeho širokého sortimentu na eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

• Vstřícnost, rychlost, kvalita

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši 100% recenzi a doporučení nákupu v Mobilmaxu dalším uživatelům portálu Heureka.
    Těšíme se na příští rychlé a kvalitní nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

• mohu doporučit

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši kladnou recenzi a doporučení nákupu v Mobilmaxu dalším uživatelům portálu Heureka.
    Těšíme se na další pohodlné nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Rychlé dodání

Reakce obchodu Mobilmax

Těšíme se na další rychlé a bezproblémové nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Team MOBILMAX

Bez problémů, rychlá komunikace. Včasná dodávka zboží

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši 100% recenzi a doporučení nákupu v Mobilmaxu dalším návštěvníkům Heuréky.
    Těšíme se na příští rychlé a bezproblémové nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši kladnou recenzi a vyjádření spokojenosti s nákupem v Mobilmaxu.
    Těšíme se na další rychlé a cenově výhodné nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Vše v pořádku

Reakce obchodu Mobilmax

Těšíme se na další v pořádku vyřízené nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

• Rychlost!

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši kladnou recenzi a doporučení Mobilmaxu dalším zákazníkům.
    Těšíme se na další rychlé a pohodlné nákupy na eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

• Kvalita

Jako vždy perfektní.

Reakce obchodu Mobilmax

Těšíme se na další rychlé a perfektní nákupy za dobré ceny na eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Super obchod.Komunikace,dodání,balení- super.Doporučuji.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši 100% recenzi pochvalu komunikace členů našeho týmu i doporučení Mobilmaxu dalším zákazníkům.
    Těšíme se na další bezproblémové a super nákupy na eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Team MOBILMAX

• Dobrý obchod (kupoval jsem tady redukci na sluchátka na Samsung Galaxy S22)

Reakce obchodu Mobilmax

Těšíme se na další nákupy z našeho širokého sortimentu na eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

• servis

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a vyjádření spokojenosti s nákupem i servisem v Mobilmaxu.
    Těšíme se na další bezproblémové a rychlé nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

• Velký výběr

Vše na profesionální úrovni.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši 100% recenzi a pochvalu cen i množství nabízeného sortimentu v Mobilmaxu.
    Těšíme se na další rychlé a profesionální nákupy na eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

vše ok

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši kladnou recenzi a doporučení Mobilmaxu dalším zákazníkům.
    Těšíme se na další bezproblémové a pohodlné nákupy na eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Team MOBILMAX

• Měli to co jsem hledal
    • Zatím žádná

• Dobré zboží,rychlé dodání

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši 100% recenzi a vyjádření nejvyšší spokojenosti s nákupem v Mobilmaxu.

• Promptnost služby.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi a vyjádření spokojenosti s našimi službami při nákupu v Mobilmaxu.
    Těšíme se na další pohodové nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

ok

• Vše v pořádku
    • Dostala jsem, co jsem si objednala.
    • Hlavně, šlo o obaly na tlačítkový mobilní telefon.
    • Cena přijatelná, spokojenost.
    • Nevím

Spokojenost nejvyšší.