• žadne
    • obchod je jedna velka slabina

moc špatny

• žádná komunikace
    • neposílají zaplacené zboží

Objednala jsem si zboží, zaslala peníze na číslo účtu. Přišel potvrzovací e-mail se shnutím údajů a objednávky, s číslem účtu a s variabilním symbolem. Po zaplacení se několik dní nic nedělo, objednávka nešlě nikde sledovat, nepřišel žádný e-mail o přijetí platby nebo že se odesílá objednávka. Peníze z mého účtu již dávno odešli. Nikdo nebral telefony, na e-maily nikdo neodpovídal. Poté jsem napsala smsku s výhružkou, že vše oznámím policii a přišel mi e-mail od jistého mluvčího e-shopu, který se omlouval, že byl v nemocnici, a že mi odesílá peníze zpět na účet.

• Ač bylo zboží inzerováno jako skladem s dodáním 12.12., do 20.12. nebylo odesláno. Obchod nebylo možné telefonicky kontakovat...

• zboží doposud nedorazilo tak tuto otázku nebudu řešit
    • zboží nedorazilo, nulová informovanost o stavu objednávky

v dnešní době jsou obchody, které umějí svou práci dobře. tento to není

• - obchod nereaguje na e-mail ani na telefon

první a poslední nákup

Doporucuji,byla jsem spokojena

• asi neexistuje

vyhněte se obloukem,jsou to podvodníci,prachy v trapu a zboží nikde,nikdo neodpovídá,telefon odpojen
    nevím co jiného dodat,měl jsem si přečíst recenze,stálo mne to sice jen stovku , ale i to na..re

• vyplé telefony,žádná komunikace se zákazníkem ani odpovědi na e-mail

podle mě se jedná o podvod a klamání spotřebitele

• PODVONÍCI

ROZHODNĚ NENAKUPUJTE! ZBOŽÍ JSEM OBJEDNALA, ZAPLATILA A PŘIŠEL AKORÁT POTVRZOVACÍ EMAIL A DÁLE NIC. NIKDO NEODEPISUJE, TELEFONY JSOU NEDOSTUPNÉ, ZBOŽÍ NEPŘIŠLO. VYHOZENÉ PENÍZE

• Doba dodání, zboží zatím nedorazilo.

Nízké ceny.

• - všechno
    • - komunikace veškerá žádná
    • - na e-maily ani telefony nikdo nereaguje

Zboží jsem objednal 20.10.2012 a zaplatil převodem na účet. Jediný a poslední kontakt s pracovníkem (?) firmy byl přes kontaktní formulář na stránkách dne 7.11. s omluvou a příslibem zaslání zboží dne 9.11. Dnes je 11.12. a od té doby absolutně nic, telefon je buď nedostupný nebo jen jikdo nezvedne. Rozhodně nedoporučuji nákup v tomto obchodě a radím všem případným zájemcům - vyhněte se mu velikým obloukem. Zaplatíte a zboží ani peníze už neuvidíte.

• Nefunkční internetový obchod.
    • Zboží nedodá.
    • Nevrací peníze.

Obchod, který vybírá peníze, zboží nedoručí a peníze nevrací. Sem tam komunikuje, ale jen sliby a nic víc. Již jsem zaslal stížnost na ČOI . Tady máte odkaz http://www.coi.cz/cz/e-podatelna/index.php?caller=90061829bb36528e818850bf1422cc9aczformtomail1&action=redir&actionpage=redir&status=yes&_caller=90061829bb36528e818850bf1422cc9aczformtomail1#f2m

• Objednávku potvrdili, zboží přesto nedodali, zboží i objednávku po několika dnech vymazali ze svého webu (odkaz na objednávku z potvrzovacího mailu přestal fungovat).
    • Na mých několik dotazů nijak nereagovali.
    • Odjinud jsem měl stejné zboží doma do dvou dnů.

Rozhodně nedoporučuji, naprosto nedůvěryhodný obchod.

muj první nakup a poslední

• nedodržená doba expedice do 24hod.
    • ani do deseti dnů po objednávke žádná komunikace ze strany obchodu

mam pocit jako by si dělaly jen z jidi srandu
    nemají šanci proti konkurenci když budou jednat se zákazníkama jako se mnou
    funguje jim jenom automat na potvrzení objednávky
    ostatním nedoporučuji !!!!!!

• nevím, zboží mi stále nedorazilo, ačkoli bylo uhrazeno předem na bankovní účet
    • mám jen jednu zkušenost a ta není dobrá

Před zřemi týdny jsem si objednala baterii do mobilu, do dnešního dne nepřišla.

• Zboží nepřišlo, nikdo nereagoval na dotaz kdy zboží přijde. Telefony nikdo nebere a na e-mail taky nebylo reagováno. Zaplaceno převodem a peníze jsou asi fuč.

Zcela nevyhovující. Doporučuji se této společnosti vyhnout.