• absolutně žádné
    • že vůbec existuje, jsou to podvodníci

radši bych o tom nehovořil. Rozhodně nikdo nic neobjednávejte, přijdete o své peníze a zboží neuvidíte.

Jsou to podvodníci. Objednávku (120915) jsem vytvořil cca před dvěma týdny, zaplaceno ještě týž den a mimo automatického emailu o číslu účtu jsem nedostal jediné info o mé objednávce. Telefony vypnuté, email přeplněný - komunikace bez šance. Podávám stížnost na ČOI.

Škoda, že jsem se nekoukl na heuréku před nákupem, abych viděl to hodnocení :(

• Nízké ceny.
    • Absolutně nemožná komunikace s obchodem.

Doporučuji se tomuto obchodu širokým obloukem vyhnout. Několikrát jsem se snažil dotázat, co je s mou objednávkou ale není vůbec možné se dostat do jejich schránky. Možná jen sbírají data potenciálních nakupujících, která pak dále prodávají a na tom vydělávají, jinak nechápu jejich obchodní činnost, protože na té vydělat nemohou!!!

• naprosto bez komunikace

jediny kontakt co mi prisel z obchodu je vyuctovani a kam mam zaplatit penize jsem odeslal a vice jak tyden stale nic na telefoních cislech se nic nedeje jsou stale vypnuta a na email nikdo neodpovida NEDOPORUCUJI obchodovat

• Jsou to podvodníci. Vůbec nekomunikují, na emaily nereagují, mobilní čísla na Vodafone neexistují. Takže jsem přišla akorát o peníze. Rozhodně si tam nikdo nic nekupujte. Peníze už asi neuvidím.
    • Slabiny jsou vše. Normální podvod. Jedině tak zažalovat.

Nikdo si tam nic nekupujte. Jedině tak přijdete o peníze.

• Podvodníci, kteří nereagují na e-maily a telefony jsou nefunkční, platbu přijmou a objednané zboží neodesílají.

• Jsou to zloději,Také patřím do nekonečné řady okradených.

Rozhodně odsud rychle pryč.Stálo mě to sice jen 118Kč, ale i tak jsem naštvanej.Zádná komunikace, vyvěšené telefony.

• netuším
    • vůbec nekomunikuje a telefonní kontakt je nedostupný

tady nenakupovat

• laxní komunikace

již tu nakupovat nebudu

• dobré ceny
    • nedodává objednané zboží aniž by informoval kupujícího proč!

Nebrat!!! Kdyby komunikovali se zákazníkem dá se hodně věcí pochopit, ale to je asi moc práce.

• Při objednání nebylo zboží dodáno

Nespolehlivý obchod

• žadne
    • obchod je jedna velka slabina

moc špatny

• žádná komunikace
    • neposílají zaplacené zboží

Objednala jsem si zboží, zaslala peníze na číslo účtu. Přišel potvrzovací e-mail se shnutím údajů a objednávky, s číslem účtu a s variabilním symbolem. Po zaplacení se několik dní nic nedělo, objednávka nešlě nikde sledovat, nepřišel žádný e-mail o přijetí platby nebo že se odesílá objednávka. Peníze z mého účtu již dávno odešli. Nikdo nebral telefony, na e-maily nikdo neodpovídal. Poté jsem napsala smsku s výhružkou, že vše oznámím policii a přišel mi e-mail od jistého mluvčího e-shopu, který se omlouval, že byl v nemocnici, a že mi odesílá peníze zpět na účet.

• Ač bylo zboží inzerováno jako skladem s dodáním 12.12., do 20.12. nebylo odesláno. Obchod nebylo možné telefonicky kontakovat...

• zboží doposud nedorazilo tak tuto otázku nebudu řešit
    • zboží nedorazilo, nulová informovanost o stavu objednávky

v dnešní době jsou obchody, které umějí svou práci dobře. tento to není

• - obchod nereaguje na e-mail ani na telefon

první a poslední nákup

Doporucuji,byla jsem spokojena

• asi neexistuje

vyhněte se obloukem,jsou to podvodníci,prachy v trapu a zboží nikde,nikdo neodpovídá,telefon odpojen
    nevím co jiného dodat,měl jsem si přečíst recenze,stálo mne to sice jen stovku , ale i to na..re

• vyplé telefony,žádná komunikace se zákazníkem ani odpovědi na e-mail

podle mě se jedná o podvod a klamání spotřebitele