• také jsem poslal peníze a nic chtělo by to hromadnou žalobu at se s nimi udělá pořádek. já na to nemám čas ,ale kdyby se na to někdo dal ,tak se přidám.

pozor na podvodníky.ty kladne recenze si píší určitě sami

• bohužel pro mě, peníze poslané před měsícem, telefon nikde, jeden telefonní kontakt asi omylem, další neúspěšné. Čekám do 15,5.2014 a poté podávám trestní oznámení.

PODVOD !!!

• Ve středu objednáno a zaplaceno a dnes mobil přišel, i když na webu mají napsáno 5 pracovních dní. Nemám žádné výhrady.
    • Menší výběr, ale alespoň se v tom člověk neztrati.. A také nenabízí ke koupi žádné příslušenství.

Kdybych si přečetl recenze zde na Heuréce, než jsem objednávku zaplatil, nic bych u nich neobjednal. Jsem tedy příjemně překvapen, že se nejedná o stejného majitele. Děkujii a doporučuji.

• Také mi před chvílí přišel na mobil email s nabídkou. Vypadá to, že obchod provozuje nový majitel.
    • Eshop je opravdu hezký, škoda těch negativních recenzí, které by mohly novým majitelům docela uškodit..

Zaujal mne Xiaomi Red Rice, tak jsem jej zkusil objednat. Dám vědět v recenzi, zda zboží přišlo nebo se jedná opět o podvod.

• Spamuji z ciziny aby na ne nemohl UOOU - to samo o sobe je dost podezrele. Nic bych tam nekoupil

FUJ

• všetko

pozor aj na www.electrio.cz ten istý človek tie iste praktyky.
    Inak akoze tvorca ehosp starnek strasny odpad sa neuzivys ani base ako defka

• absolutně žádné
    • že vůbec existuje, jsou to podvodníci

radši bych o tom nehovořil. Rozhodně nikdo nic neobjednávejte, přijdete o své peníze a zboží neuvidíte.

Jsou to podvodníci. Objednávku (120915) jsem vytvořil cca před dvěma týdny, zaplaceno ještě týž den a mimo automatického emailu o číslu účtu jsem nedostal jediné info o mé objednávce. Telefony vypnuté, email přeplněný - komunikace bez šance. Podávám stížnost na ČOI.

Škoda, že jsem se nekoukl na heuréku před nákupem, abych viděl to hodnocení :(

• Nízké ceny.
    • Absolutně nemožná komunikace s obchodem.

Doporučuji se tomuto obchodu širokým obloukem vyhnout. Několikrát jsem se snažil dotázat, co je s mou objednávkou ale není vůbec možné se dostat do jejich schránky. Možná jen sbírají data potenciálních nakupujících, která pak dále prodávají a na tom vydělávají, jinak nechápu jejich obchodní činnost, protože na té vydělat nemohou!!!

• naprosto bez komunikace

jediny kontakt co mi prisel z obchodu je vyuctovani a kam mam zaplatit penize jsem odeslal a vice jak tyden stale nic na telefoních cislech se nic nedeje jsou stale vypnuta a na email nikdo neodpovida NEDOPORUCUJI obchodovat

• Jsou to podvodníci. Vůbec nekomunikují, na emaily nereagují, mobilní čísla na Vodafone neexistují. Takže jsem přišla akorát o peníze. Rozhodně si tam nikdo nic nekupujte. Peníze už asi neuvidím.
    • Slabiny jsou vše. Normální podvod. Jedině tak zažalovat.

Nikdo si tam nic nekupujte. Jedině tak přijdete o peníze.

• Podvodníci, kteří nereagují na e-maily a telefony jsou nefunkční, platbu přijmou a objednané zboží neodesílají.

• Jsou to zloději,Také patřím do nekonečné řady okradených.

Rozhodně odsud rychle pryč.Stálo mě to sice jen 118Kč, ale i tak jsem naštvanej.Zádná komunikace, vyvěšené telefony.

• netuším
    • vůbec nekomunikuje a telefonní kontakt je nedostupný

tady nenakupovat

• - nekomunikuje /telefon, email/
    • - nereflektuje na pokus o smír

Nikdo neplaťte předem, jinak jste bez peněz !!! Ani pokus o smír s touto zlodějskou bandou nehne, podávám trestní oznámení pro podvod.

• web dobrý a jinak nic
    • obchod se jeví jako mrtvý-telefony neexistují,žádná komunikace z obchodu,

zboží nedodáno ani po měsíci a peníze fuč.
    Podvodník!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• laxní komunikace

již tu nakupovat nebudu

• dobré ceny
    • nedodává objednané zboží aniž by informoval kupujícího proč!

Nebrat!!! Kdyby komunikovali se zákazníkem dá se hodně věcí pochopit, ale to je asi moc práce.

• Při objednání nebylo zboží dodáno

Nespolehlivý obchod