Doporucuji,byla jsem spokojena

• nákup z domova, slušná cena

okej

Solidní jednání, které se projevilo při řešení chyby v expedici. Po upozornění na nedodání jedné položky byla bez průtahů a s umluvou okamžitě doplněno v další zásilce.
    Oceňuji fér jednání.
    :-)

• Rychlost a spolehlivost.
    • Žádné.

Perfektní internetový obchod.

• fajn cena a rychlost

Ok.

• dobre ceny
    • slusne jednani
    • dobrá rychlost dodani

Spokojenost, příště nakoupím zas.

• + nízká cena
    • + rychlé dodání
    • + slušné jednání
    • snad trochu menší nabídka...mohli byste nabídku rozšířit o novinky (sluchátka atd.)

Nákup proběhl bez problémů. Všechno bylo OK, takže mohu doporučit ostatním nakupujícím.

• dobre ceny
    • pri jednej objednavku pri tovare velmi zla komunikacia-dlhzie mailovanie-komunikacia a tym sa predlzil cas dorucenia.

dobre ceny,kvalitny tovar obcas viazne komunikacia ale stava sa aj horise. Inak spokojny!!!!

Reakce obchodu Mobilio.cz

děkujeme Vám za recenzi. Poslední dobou jsme měli problém s odesíláním emailů. Technika nefungovala jak měla. V tuto chvíli je již odesílání emailů opraveno.

Pěkný den,

Mobilio.cz

• nemusím chodit po obchodech je to mnohem rychlejší
    • komunikace

zdál se mi nejlepší objednávka rychlá,nemohla jsem se spojit přes telefon,ale psala jsem přes imail a to šlo dobře ano doporučuji je to velmi solidní firma

Reakce obchodu Mobilio.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Na komunikaci se zákazníky ještě zapracujeme :-)

S přátelským pozdravem,

• dobry vyber
    • viac ochranych krytov k mobylom k vsetkym druhom nielen najpredavanejsich

kvalitny

• male meškanie

Reakce obchodu Mobilio.cz

děkujeme Vám za kladné hodnocení. Velice si ho vážíme. Za Vámi popsané drobné zpoždění s dodáním se Vám omlouváme. Snažíme se o zlepšení v procesech expedice tak, aby každý zákazník obdržel zboží co nejrychleji.

Děkujeme

Mobilio.cz

• Slušná komunikace a brzká odezva, když se zákazník obrátí na zástupce dodavatele s tím, že se vyskytl problém s dodávkou.
    • ?

• cena,kvalita a rýchlosť
    • slabší výber
    • neprehľadnosť objednávacieho formulára

kvalita a rýchlosť za rozumnú cenu

• rychlost dodání

• originálnì zboží
    • dobrá cena
    • poměrně rychlé dodání

Pohodový nákup

• Ryhla komunikacia ohladom otazok na produkty, priebezne informacie o stave objednavky, dobre ceny, dostupnost velkeho mnozstva originalnych dielov.
    • Doba dodania tovaru.

Je to OK. Som viacmenej spokojny.

• dlouha doba dodavky

• Levná cena
    • Slibovali možnost poslat zboží na odběrné místo. Při objednání už tu tato možnost nebyla v nabídce.
    • Mohl jsem si vybrat jen poslat zboží poštou. Dráž.
    • Namísto dodací adresy použil obchod fakturační adresu, byť jsem oboje vyplnil správně. Takže zboží dorazilo jinam, než mělo. :-(
    • Platbu z účtu na účet mi potvrdili ve středu v noci, zboží odešlo až v pátek, ne druhý den, jak slíbili.

Zboží nakonec dorazilo o den později než mělo na fakturační adresu namísto dodací adresy, nicméně v pořádku jak mělo a cena zboží byla nejnižší.