megaelektro.net

Ověřeno zákazníky

1176 recenzí z celkového počtu 2660 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod megaelektro.net získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze megaelektro.net

Přidáno: 18. února 2018

vybraná herní myš zde byla nejlevnější

Dobrý den.

Děkujeme Vám za kladnou recenzi, jsme rádi , že jsou Naši zákazníci spokojeni a doufáme , že tento nákup na Našich stránkách nebyl Vaším posledním .

Přidáno: 16. února 2018

Rychlé dodání vše ok.

Přidáno: 9. února 2018

Pračku mi při nakládce ze skladu prý rozbili, stát se může, bohužel mi nedali ani vědět, že nedorazí, až z vlastní iniciativy jsem to zjistil.

JOSEF

Přidáno: 1. února 2018

• KOMUNIKACE,RYCHLOST

Přidáno: 31. ledna 2018

Ač zboží nebylo na skladě bylo po určité době zajištěno a dodáno v dohodnuté ceně dle objednávky.

Mirek

Přidáno: 13. ledna 2018

Naprosta spokojenost

VVHH

Přidáno: 26. prosince 2017

12.12.2017 dopoledne jsem objednal TV (za bezkonkurenční cenu) s poznámkou, že pokud TV nepřijde do vánoc, objednávku stornujeme. Ten samý den byla objednávka odpoledne stornována z důvodu nedostupnosti u dodavatele. 15.12. mi z obchodu volali, že jim dodavatel potvrdil, že by TV mohl dodat a zda mám ještě o TV zájem. Měl jsem, takže objednávka byla znovu obnovena a TV 20.12.2017 skutečně ke mně dorazila. Popravdě jsem nečekal, že by se TV mohla do vánoc stihnout a byl jsem mile překvapen přístupem obchodu, za což jim děkuji :-)

Tomas

Přidáno: 24. prosince 2017