Jeden den objednano, druhy den doruceno. Super rychle, perfektni jednani

• Rychlé, kvalitně, bez problémů.

• Super komunikacia. Bezproblemove dorucenie

• ceny
    • komunikace
    • rychlost odeslání

Vše v pořádku, nejlepší ceny, rychlé odeslání, zákazník má přehled v jakém stavu a kde se objednávka nachází, takhle by to mělo vypadat.

• Kvalitní komunikace
    • Přijatelné ceny
    • Asi žádné

• Rychlé dodání.

Dobrý den.

Děkujeme za recenzi, jsme rádi , že jste u Nás s nákupem spokojeni, a doufáme, že to nebyl Váš poslední nákup u Nás .
    Přeji hezký den :)

V tomto obchodě jsem nakupovala poprvé a vše proběhlo v pořádku. Velmi rychlé dodání, takže můžu jen doporučit.

Přeji hezký den :)

Na moje dotazy okamžitě reagovali a ve všem se snažili vyhovět

• rychlost,kvalita

Přeji hezký den :)

Selfie tyč se stativem je kompatibilní s iphone 7, což je super. Intuitivní spárování přes bluetooth. Za mě poměr, výkon, cena - splňuje.

Přeji hezký den. :)

• nejvíc "zábavný" obchod, objednal jsem pračku s "vrchním plněním" a doručili mě pračku s "bočním plněním" - jiný model
    • Objednal jsem pračku s "vrchním" plněním a došla pračka, kterou jsem neobjednal - s "bočním" plněním. Prý se spletli ve skladu Candy, a druhá pračka také byla Candy. Například - Austria - Austrália, to se snadno také splete, je v tom rozdíl. Vrchní a boční - je to rozdíl.

Pan operátor byl rozumný, nabídl odvoz "neobjednané pračky". Tak jsem raději navrhl, že si pračku ponechám a zbytek doplatím. Kdo ví, zda by to zase popletli. Dostal jsem "slevu" a mám "veselou" historku pro pobavení přátel... Kdyby se mě to nestalo, tak tomu nevěřím :-)

Reakce obchodu megaelektro.net

omlouváme se za vzniklé komplikace a jsme rádi, že se problém vyřešil. Bohužel došlo k pochybení na expedici, kdy Vám byl zaslán jiný model. V každém případě děkujeme za recenzi a ještě jednou se omlouváme, budeme se snažit takovým podobným chybám vyvarovat.

Přeji hezký den :)

Jsme s manželem velice spokojeni.Nejenže jsme výrobek obdrželi rychle,ale když si manžel nevěděli rady se zapojením,dostalo se mu rychlé a dobré rady.
    Moc děkujeme za pomoc a přejeme hodně spokojených zákazníků.

Přeji hezký den. :)

Nebyl problém a to v dnešní době stačí ke spokojenosti, jsem starší ročník.

Přeji hezký den. :)

• Rychlé vyřízení i dodání.

• Rychlost.

• rychle dodání