• rychle dodání

Přeji hezký den. :)

• neaktuálnost zboží na eshopu
    • první den, co na heurece inzerují zboží tak už zboží skladem nemají? Zvláštní...

Velká nespokojenost. Objednal jsem přes jejich eshop, kde zboží měli mít skladem.
    V úterý na heurece ještě nebyli, ve čtvrtek již ano a zboží jsem ihned z rána objednal.
    Email s objednávkou potvrzen a po cca hodině aktualizována informace se slovy, že zboží je vyprodáno a již nebude. Ale na eshopu bylo skladem.

Takže stručně řečeno o stavu skladovosti jsou na jejich eshopu lživé informace pro kupující a já tento obchod vůbec nedoporučuji!. Nikdy víc...

Reakce obchodu megaelektro.net

omlouváme se za vzniklé potíže. Bohužel se stala chyba na naší straně z důvodu neaktuálnosti dostupnosti zboží. Skladem byl možná jeden kus a proběhla zdvojená objednávka, tudíž jsme Vás informovali o nedostupnosti zboží. Ještě jednou se omlouváme a budeme se snažit, aby takové chyby nenastaly.

• Rychlost,cena,vše super

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Přehledné stránky

Přeji hezký den. :)

Nechápu , jak si můžete dovolit poslat rozbalené zboží a ještě chtít doporučit váš obchod !

Reakce obchodu megaelektro.net

o rozbaleném či vráceném zboží ve 14 denní lhůtě zákazníky vždy informujeme, v případě že se tak nestalo se omlouváme a budeme se snažit, aby se tahle chyba již znovu nestala.

Přeji hezký den :)

• Rychlé jednání

Přeji hezký den. :)

• Napsali mě že nic nemají a přesto to inzerují a na můj e-mail ohledně možnosti zapoupení jiného modelu vůbec nereagovali.

Reakce obchodu megaelektro.net

objednal jste si zboží, u kterého je jasně červeně napsáno, že zboží není skladem. V tomto případě vždy doporučujeme si dostupnost ověřit, ve Vašem případě se jednalo o ukončený model TV, který již nelze zajistit. Na tuto informaci jste byl upozorněn i po přijetí Vaší objednávky.

Přeji hezký den :)

• Přehled zboží

Absolutní rychlost vyřízení obědnaného zboží včetně doručení.
    Opravdu tento obchod mohu doporučit.

Přeji hezký den. :)

Byla jsem velmi spokojena s nákupem doporučuji všem rychlé dodání a vše dorazilo v pořádku děkuji

Přeji hezký den. :)

Me zkušený zkušenosti s obchodem jsou jen ty nejlepší. Rychlá objednávka, rychle vyřízení a i rychle dodání. Všem doporučuji.

Perfektní.

• rychlé vyřízení objrdnávky

Přeji hezký den. :)

napoprvé chyběla v balíčku jedna z objednaných věcí, ale reklamace byla ihned vyřízena. za mě můžu říct, že mají solidní jednání a bez obav doporučuji (chyba při balení se může stát. jsme jen lidi)

Reakce obchodu megaelektro.net

bohužel vznikla chyba na expedici, za komplikace se Vám omlouváme a budeme se snažit, aby se tyhle chyby nestávaly.

• slušná cena

Je potřeba - ve spolupráci s PPL - aktualizovat výdejní místa. Místo, které jsem vybral, odmítlo zásilku převzít. Doručovatel mi volal, přivezl mi pak zásilku další den do práce.

Reakce obchodu megaelektro.net

bohužel některá partnerská výdejní místa jsou zrušená. Určitě se budeme snažit seznam míst aktualizovat, děkujeme za upozornění.

Vše v pořádku

Přeji hezký den. :)

• rychlá a korektní komunikace

Přeji hezký den. :)

• Obchod opravdu kontaktuje s zakaznikem

Zbozi bylo skladem tak jsem je objednal. Druhy den jsem dostal email, ze zbozi je skladem a do dvou dnu bude expedovano. Pak mi prisel email s cislem sledovani zasilky u PPL. Tady nastal problem, protoze dva dny se nic nedelo. Napsal jsem email do prodejce a tam jsem se dozvedel, ze zbozi dostali od vyrobce poskozene a proto se dodavka zpozdi. Nastesti se to povedlo dodat cca po tydnu a nejak to nehorelo.
    Ocenuji, ze obchod vzdy rychle odpovedel na muj dotaz. Mozna bych uvital to, ze by mohli jako prvni upozornit na problem s dodanim zbozim nikoliv az po mojim dotaze.

Reakce obchodu megaelektro.net

omlouváme se Vám za vzniklé komplikace. Bohužel Nám zboží přišlo od výrobce poškozené a čekali jsme na bezvadný kus, který Vám můžeme odeslat.
    Snažíme se Naše služby stále zkvalitňovat a problémy odstraňovat. Děkujeme za recenzi a ještě jednou se Vám omlouváme.

Přeji pěkný den. :)

zadne zbozi my neprislo a nikdo me o nicem neinformoval

Reakce obchodu megaelektro.net

byla jste obeznámena s tím, že zboží už bohužel není skladem a z tohoto důvodu musíme objednávku stornovat.

Děkujeme za pochopení.

• Vše proběhlo v pořádku
    • Na daný produkt byla skvělá cena