• Rychlost expedice
    • Zboží nekvalitní
    • Cena neodpovídá kvalitě
    • Poškozené zboží
    • Špatný lak, problém dřevo, nesmyslné zakrytí šroubů
    • Nedoporučuji

Objednali jsme si rozkládací postel Sandra. Objednávka proběhla v pořádku, komunikace obchodu též, po této stránce nebyl žádný problém.
    Cena však neodpovídá kvalitě!! Postel přes 10tis má hodnotu tak max 5tis. Upozorňuji, že krabice nebyly při přepravě nijak poškozené. Zboží však ano. Bohužel jsme si toho všiml až po vybalení a vyhození krabic. Zboží tedy bylo vadné a nekvalitní z výroby!!

1.bod - lak - na některých částech postele není dostřikáno, někde byl steklý lak, na 2 místěch odřený!! Lak měl na některých místech tenkou vrstvu, někde dřevo tedy prosvítá.
    2.bod - dřevo - hned na čele postele byla vada z výroby - na lať ( čelo postele) zřejmé něco spadlo udělalo prohlubeň (pěkný ďůlek), která byla následně přestřikána barvou, někde nebylo dřevo pořádně opracované a je tak velmi hrubé - opět zatřeno, latě na přidělání roštu ohlé, taktéž lať na zábranu prohlá.
    Díry a některé otvory neopracované, okousané, jen zatřené.
    3.bod - šrouby - zakrytí šroubů je pomocí bílých nálepek místo kloboučků no úžasné.

Od této firmy už nikdy více. Reklamaci jsme bohužel neřešili, ptz jsme všem porozbalili a krabice vyhodili. Skládali jsme o týden později.
    Kdyby šlo přidat foto, bylo by to super - rádi ukážeme kvalitu - bohužel to heureka neumožňuje.

• velký výběr zboží za přijatelné ceny
    • bezproblémová komunikace s obchodem
    • zboží dodáno v termínu a v pořádku

• Spokojenost.

Lucie Maršálová.

Rychlé dodání. Kvalita super.

• Rychle dodani
    • Výrobek odpovídá popisu

Vše v naprostém pořádku. Detska sedacka/gauc je krasna/y. Vse odpovídá popisu. Je kvalitní.

• rychlé vyřešení problému
    • vstřícnost a řádná omluva
    • pozdní dodání
    • poškozené zboží už od výrobce

• Výborná komunikácia, snaha pomôcť, jednoznačne doporučujem....I cenovo slušné
    • Bez problémov nám vymenili časť sprchoveho kúta, zabezpečili odvoz, dovoz...ďakujem Blahová

Komunikace je výborná, dodání rychlé, ale zboží, kreré jsem si objednala není kvalitní. Jedná se o stojan na houpací křeslo. Díly do sobe špatně zapadají, některé ani nejdou spojit. Jedna tyč vevniř prohnutá, jedna součástka poškozená, díly opírající se o zem jsou na tyči jen volně zasunuty, z měho pohledu to vůbec není bezpečné. Zboží budeme vracet.

• Vše v pořádku, férový obchod
    • Pěkné produkty za příznivé ceny

U objednávky se vyskytl drobný problém, ale sám pan majitel vše vyřešil k mojí plné spokojenosti.
    Vřele doporučuji.

Objednávala jsem dvě matrace a dětské lůžkoviny. Potah na matraci a peřinky, které mají být určeny pro děti jsou jedna velká umělotina a to jsem nebrala nic levného! Nehledě na to, že produkt vůbec neodpovídá fotografii.
    100% nepříliš tvárný polyester bez nějaké komfortnější úpravy, takže nejen v létě trochu peklíčko. Pokud bych vše předem viděla, určitě neobjednám!

Řiďte se tím, že pokud není uvedeno jinak, je vše z levného polyesteru!

V neposlední řadě doručení českou poštou ve dvou pytlích, beru jako nepovedený vtip.

• Rychlost doručení zbozi
    • Bohatý výběr
    • Skvělá odezva při objednávce
    • Přehlednost obchodu

• Poměr cena výkon
    • Široký sortiment
    • V jednom případě zboží neodpovídalo popisu

Jedna ze tří objednávek - barva zboží neodpovídala obrázku. Po několika e-mailech jsem reklamaci vzdala.

• rychlost dodání
    • Ceny
    • Výběr

Nákup postelí a matrací pro děti proběhl suprově.
    S kvalitou výrobků jsem zatím spokojená.

• Rychlost doručení
    • Velký výběr
    • Možnost výměny
    • Cena příznivá
    • Balení
    • Zboží přišlo v pořádku

Nedávno jsem objednávala matraci, na první pohled kvalitní a odpovídala popisu. Velmi dobře zabalená. Jinak se jednalo již o několikátý nákup. Předtím stolek do obýváku a skříňky včetně vybavení do dětského pokoje. Vždy vše přišlo včas a nikdy nám nepochyběl ani žádný šroubek. Ceny jsou příznivé a i doručení proběhlo v pořádku. U obchodu nejvíce vítám velký výběr. Pokud člověk něco zařizuje a chce to mít moderní, tak zde vždy skvěle pořídí.

• Rychlé jednání
    • Komunikace super
    • Zboží nezničené
    • Šrouby, hřebíky, kolíky vše dohromady v jednom sáčku, aspoň to mohlo být rozdělené do sáčku..
    • Měli by využívat jen vlastní dopravu, žádné jiné dopravce (špatná zkušenost s dopravní společností DHL)

Vše v pořádku.

Dlouhá doba doručení... Píší 1-3 týdny, 3 týdny pryč a stále zboží nikde.... Pokud se člověk nezeptá jaký je stav tak se ani nikdo neuráčí napsat či se omluvit!!!

vše v naprostém pořádku. :).
    Monika Holnová

rychlé vyřízení objednávky, kvalitní servis při osobním odběru

Jsem opravdu velice potěšena reakcí na mé vyřízení reklamace, taková vstřícnost a milé jednání se už jen málokdy vidí a dovede člověku zpříjemnit den .
    Ještě jednou obchodu maxmax.cz děkuji a doporučuji ho ráda dalším zákazníkům .